Medilife selda örnek hanımoğluna giden varmıı???????????

Masalalh canim ya normal dogum yaptin bide ne guzel ben tup bebekle hamile kaldim biraz zor elde ettim yani bebisimi ama sukurler olsun rabbime evime yakinligindan dolayi oraya gecmek zorundayim 5 ayim biticek umarim hocaya isinirim :)
Emin ol isinicaksin ama şunu unutma randevu çok zor buluyorsun. Randevu alamadığında sbh 7.30 da git erken den kayıt yaptır 1 saatte falan alıyorlar. Ben 9 aylık süreçte hep öyle yaptım hemen tüm ay doluyor. Hastanede bir sürü kadın doğum doktoru var inan bir tek Selda hanim kapısı kuyruk diğer odalar da doktor bile görmedim anca kapılarda isim yazıyor. Selda hanim 7.30 da geliyor yarım saat viziteye çıkıyor tam 8 de iş başı yapıyor hemen hasta kabul ediyor. Acayip disiplinli. O kdr yoğunluğa rağmen çok güler yüzlü ve esprili odadan çok mutlu ayrilicaksin. Şakalar espriler ne kdr yogun olursa olsun tek tek parmağı ile bebeğin herseyin gösteriyor. Öyle kendi bakıp tamam bişi yok diyip geçen doktorlar gibi değil sana da izah ediyor. Birde asistan i da çok iyi. Vezne de problem yasarsaniz eğer atıyorum gereksiz yere fazla ücret aldıklarında bende her seferinde bir problem çıkmıştı. Ödeme yapmadan önce asistan sileyim bole sorun çıkarıyorlar diye mutlaka gelip müdahale ediyorm

Emin ol isinicaksin ama şunu unutma randevu çok zor buluyorsun. Randevu alamadığında sbh 7.30 da git erken den kayıt yaptır 1 saatte falan alıyorlar. Ben 9 aylık süreçte hep öyle yaptım hemen tüm ay doluyor. Hastanede bir sürü kadın doğum doktoru var inan bir tek Selda hanim kapısı kuyruk diğer odalar da doktor bile görmedim anca kapılarda isim yazıyor. Selda hanim 7.30 da geliyor yarım saat viziteye çıkıyor tam 8 de iş başı yapıyor hemen hasta kabul ediyor. Acayip disiplinli. O kdr yoğunluğa rağmen çok güler yüzlü ve esprili odadan çok mutlu ayrilicaksin. Şakalar espriler ne kdr yogun olursa olsun tek tek parmağı ile bebeğin herseyin gösteriyor. Öyle kendi bakıp tamam bişi yok diyip geçen doktorlar gibi değil sana da izah ediyor. Birde asistan i da çok iyi. Vezne de problem yasarsaniz eğer atıyorum gereksiz yere fazla ücret aldıklarında bende her seferinde bir problem çıkmıştı. Ödeme yapmadan önce asistan sileyim bole sorun çıkarıyorlar diye mutlaka gelip müdahale ediyorm
Bak simdi iyce heycanladim cnm cok tskler gercekten aydinlattigin icin haftaya prs gidicem ins mutlaka haber ederim burdan nasil gectigini :))

Ben 2011 de ilk gebeliğimde netteki güzel yorumlar için gitmiştim kendisine, gayet memnun kaldım arkadaşlarında söylediği gibi güler yüzlü, herşeyi anlatan kafada soru işareti bile bırskmıyor ki soru soralım :) şimdi 2. bebek için çalışmalara başladım :) rabbim nasip ederse yine kendisine gideceğim..

Perşembe günü ilk kez selda hanıma gidicem giden bilgisi olan varmı doktor hakkında
Formun Üstü

Konu başlığı eski olmasına rağmen yazmadan geçemedim. Çünkü hamile olduğumu öğrendiğimde burada yazan yorumları dikkate aldım. Ve biliyorum ki burada yazan yorumlara göre hareket edecek olan başka anne adayları da olacak. Hamileliğim boyunca Beylikdüzü Medilife Hastanesi - Dr. Selda Örnek Hanımoğlu'na gittim.24.12.2017 pazar gece saat 03:00'da suyum geldi ve Beylikdüzü Medilife'a gittik ve Dr. Selda Hanım'ı hastanede olduğumuz, doğumun başladığı bilgisini verdim. Selda Hanım "karşıda kahvaltılarının olacağını yetişebilirse 11:00 gibi gelebileceğini" söyledi önce. Tamam dedik. Ebe Hanım'ın kontrolünde geceyi geçirdik. Suni sancı verilmesine rağmen düzenli sancılarım ve açılma olmamıştı. Suyun gelmesi üzerinden 15 saat geçtikten sonra Selda Hanım hala gelip beni muayene etmemişti. Kendisini arayıp bebeğin içeride susuz kalacağından endişe ettiğimizi, ebe hanım son derece ilgili olmasına rağmen, normal doğum veya sezeryan doğum kararı için kendisinin muayene etmesini istediğimizi belirtttik. Ancak Selda Hanım panik halinde olan eşim ve yakınlarımı sakinleştirmek yerine "özel hayatının devam ettiğini, sinemada olduğunu, süreci ebe hanımın kendisine bildirdiğini, normal doğum için suyum gelmiş olsa bile gerekirse 48 saate kadar bekleyebileceğimizi, hastanede olsaydı bile doğum başlayana kadar gelip beni görmeyeceğini, bu saatten sonra (24.12.2017 17:00 civarı) sezeryan doğum kararı almış olsak bile gelmeyeceğini ve hiçbir sorumluluk almayacağını belirtmiştir. Nöbetçi Dr.a muayene oldum ve dr. suni sancıya rağmen düzenli sancı ve açılma olmadığı için (17,5 saat beklemiştim)beklemenin çok gereği olmadığını söyledi ve sezeryan ile doğum yaptım. Nöbetçi dr. gittikten sonra 25.12.2017 günü boyunca Selda Hanım veya başka bir kadın doğum uzmanı tarafınca takip edilmedim. Yasal olarak doğuma girmek zorunluluğunun olup olmadığını bilmiyorum. Muhtemelen yoktur. Ancak iş etiği denen birşey var ki, özellikle işi insan sağlığı olan kişilerin olmazsa olmazı diye düşünüyorum. Bu davranışı sergileyenin bir kadın olması da ayrıca dehşete düşürdü beni. Hastane yönetimine durumu bildirdiğim halde Selda Hanım'a herhangi bir cezai yaptırım uygulayıp uygulamadıkları ile ilgili geri bildirim yapılmadı. Ve sanırım Selda Hanım'ın bize yaşattığı stres yanına kar kaldı. Umuyorum başka kimse benim yaşadığımı yaşamaz.

Ben riskli bir hamilelik geçirdim iyi olduğunu çevreden duyduğum için Selda hanıma ki çok doludur araya arkadaş sokarak muayene olmaya başladım. Ama keşke olmasaydım 2. muayenemde iyisin işe başlayabilirsin dedi ben bu sözün üzerinden 2 hafta geçmeden az kalsın erken Doğum yapıyordum. Selda hanıma kontrole gittiğimde rahim ağzı uzunluğun çok kısalmış acil akciğer aşılarını vurdur bebek her an gelebilir ve serklaj ol dedi ben o haldeyken hızlı hazırlanmam için hastalar bekliyor diye söylendi. Daha sonra allah tan serklaj için gittiğim dr. İyi çıktıda beni ameliyat etmedi ilaçlarla ve sıkı kontrolle bu işin üstesinden geliriz dedi. Daha sonra Selda hanıma tekrar gittim 1 hafta sonra rahim ağzı uzunluğumu farklı ölçtü ki bundan sonra gittiğim 4 muayenede de hep farklı ölçtü. ( ki rahim ağzı uzunluğu değişen birşey değilmiş bir kere kısaldı mı uzamazmış ultrason açısıyla alakalıymış siz düşünün artık ) ama benim serklaj için gittiğim dr. ( kendisi aynı zamanda riskli gebelikler uzmanı) Her seferinde rahim ağzı uzunluğumu aynı ölçüyordu ve ben tam günümde Doğum yaptım . Eğer riskli bi gebelik geçiriyorsanız kesinlikle gitmeyin emin olun çok iyi dr. Lar var ve internette her gördüğünüze inanmayın Selda hanıma gittiğim için o kadar pişmanım ki.

Bende iki doğumumu 7 sene ara ile Medilife Hastanesinde yaptim...İki doğumumuda Senem hanim takip etti ve doğumum yapıldı..İkisinide normal doğum yaptirdi..Dünyalar kadar memnunum Senem hanımdan o hastaneye gidecekseniz Senem Hanimi tavsiye ederim..Bir kere randevu bulamadiğim için Selda Hanıma gitmek zorunda kaldım ama sorun yaşamasam da enerji de alamadım.Vasat geldi bana..Ayrica Kadın Hastaliğı ile ilgili problemim var benim..Yine Senem hanim takip ediyordu malesef hastaneden süresiz izne çıkmış virüs sebebiyle..Yine aynı Hastanede tavsiye üzerine Burcu Betül Kazdal'a gittim.Oda bana çok açıklayici konuştu..Sormak istediğim birsey varsa sormami istediğini söyledi.Bu benim çok hoşuma gitti.Her yönden Burcu Betül Hanimdan da gayet memnun kaldim..Smear takibi için Eğerki Senem Hanim gelmezse hastaneye ben artik Burcu Betül hanima gitmeye devam edicem..Bu iki doktorcuğumu şiddetle tavsiye ediyorum hanimlar.🤗

Konu açılalı yıllar olmuş ama yeni araştıran arkadaşlar olur diye ben de yorum yazmak istedim. Ben Selda Hanım'a hamileliğimin 2. Yarısında gitmeye başladım. Önceki doktorumdan memnun değildim. Soru sormaya vakit kalmadan daha ben içerideyken diğer hastayı alıyorlardı içeri. O psikoloji ile bir an önce çıkmalıyım baskısı oluyordu üzerimde. Biraz da sevimsiz olaylar yaşayınca Nisa Hastanesi Mürvet Hakyemez'i bırakıp Selda Hanım'a gitmeye başladım. Muayeneye ciddi zaman ayırıyor. Ultrasonda her aşamayı tatlılıkla anlatıyor, ardından tüm tavsiyelerini anlattıktan sonra evet soruları alayım diyor. Ama zaten çoğunlukla soracağın herşeyi anlatmış oluyor. Doğum sürecim de iyi geçti. Tek olumsuzluk benim aslında direkt sezeryanlık durumda olmama rağmen normal doğumu zorlamak oldu. Uzun saatler suni sancı çektim olmayınca sezeryana alındım. Ama bundan da pişman değilim o kadar acı çekmeme rağmen. Normal doğumu çok istiyordum. Direkt sezeryan dese sezeryan yanlısı bir doktor diye düşünebilirdim. Son ana kadar normal doğum olarak konuştuk, sonunda yine doktor değil ben pes ettim. Tavsiye edebileceğim bir doktor kendisi.

Merhaba sezeryan olduğunuzu söylemişsiniz acaba dikişlerinizi Selda hanım düzgün yapabildi mi hissizliğiniz var mı dikişlerinizde çukurluk oluştu mu ben ilk doğumum sezeryan oldu ve çok berbat bir dikişlerim var Selda hanım bu konuda nasıl merak ediyorum

Konu açılalı yıllar olmuş ama yeni araştıran arkadaşlar olur diye ben de yorum yazmak istedim. Ben Selda Hanım'a hamileliğimin 2. Yarısında gitmeye başladım. Önceki doktorumdan memnun değildim. Soru sormaya vakit kalmadan daha ben içerideyken diğer hastayı alıyorlardı içeri. O psikoloji ile bir an önce çıkmalıyım baskısı oluyordu üzerimde. Biraz da sevimsiz olaylar yaşayınca Nisa Hastanesi Mürvet Hakyemez'i bırakıp Selda Hanım'a gitmeye başladım. Muayeneye ciddi zaman ayırıyor. Ultrasonda her aşamayı tatlılıkla anlatıyor, ardından tüm tavsiyelerini anlattıktan sonra evet soruları alayım diyor. Ama zaten çoğunlukla soracağın herşeyi anlatmış oluyor. Doğum sürecim de iyi geçti. Tek olumsuzluk benim aslında direkt sezeryanlık durumda olmama rağmen normal doğumu zorlamak oldu. Uzun saatler suni sancı çektim olmayınca sezeryana alındım. Ama bundan da pişman değilim o kadar acı çekmeme rağmen. Normal doğumu çok istiyordum. Direkt sezeryan dese sezeryan yanlısı bir doktor diye düşünebilirdim. Son ana kadar normal doğum olarak konuştuk, sonunda yine doktor değil ben pes ettim. Tavsiye edebileceğim bir doktor kendisi.
Merhaba seneler geçmiş yorumunuz üzerinden fakat bir soru sormak istedim sezeryan iziniz nasıl dikişlerinizden memnun musunuz hissizliğiniz varmı dikiş bölgesinde

Merhaba sezeryan olduğunuzu söylemişsiniz acaba dikişlerinizi Selda hanım düzgün yapabildi mi hissizliğiniz var mı dikişlerinizde çukurluk oluştu mu ben ilk doğumum sezeryan oldu ve çok berbat bir dikişlerim var Selda hanım bu konuda nasıl merak ediyorum

Ben riskli bir hamilelik geçirdim iyi olduğunu çevreden duyduğum için Selda hanıma ki çok doludur araya arkadaş sokarak muayene olmaya başladım. Ama keşke olmasaydım 2. muayenemde iyisin işe başlayabilirsin dedi ben bu sözün üzerinden 2 hafta geçmeden az kalsın erken Doğum yapıyordum. Selda hanıma kontrole gittiğimde rahim ağzı uzunluğun çok kısalmış acil akciğer aşılarını vurdur bebek her an gelebilir ve serklaj ol dedi ben o haldeyken hızlı hazırlanmam için hastalar bekliyor diye söylendi. Daha sonra allah tan serklaj için gittiğim dr. İyi çıktıda beni ameliyat etmedi ilaçlarla ve sıkı kontrolle bu işin üstesinden geliriz dedi. Daha sonra Selda hanıma tekrar gittim 1 hafta sonra rahim ağzı uzunluğumu farklı ölçtü ki bundan sonra gittiğim 4 muayenede de hep farklı ölçtü. ( ki rahim ağzı uzunluğu değişen birşey değilmiş bir kere kısaldı mı uzamazmış ultrason açısıyla alakalıymış siz düşünün artık ) ama benim serklaj için gittiğim dr. ( kendisi aynı zamanda riskli gebelikler uzmanı) Her seferinde rahim ağzı uzunluğumu aynı ölçüyordu ve ben tam günümde Doğum yaptım . Eğer riskli bi gebelik geçiriyorsanız kesinlikle gitmeyin emin olun çok iyi dr. Lar var ve internette her gördüğünüze inanmayın Selda hanıma gittiğim için o kadar pişmanım ki.
sonrasında hangi doktora gitmiştiniz acaba?

X