Mayo ve şort

soruyorumoyleysevarim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
95
19
20
İyi akşamlar şekerlerim. Biraz ilginç gelebilir ama benim sorum şu. Ben denizde bikini giymeye çekiniyorum açıkçası sevmiyorum da. Bu yüzden mayo, altına da deniz şortu giyiyorum. Sizce mayo şort komik bi kombinasyon mu? Merak ediyorum dışarıdan görünce ne dersiniz? Kafama taktım çünkü geçen denizde açık bir hanımefendinin haşema giydiğini gören arkadaşım kadının giyimini komik buldu. Ben de mi dışarıdan öyle gözüküyorum merak ediyorum (bu arada ben kimin ne giydiğine dikkat etmem. Arkadaşım öyle diyince de şaşırdım. Çünkü denizde neyle rahatsan onla dolaşırsın ona da birileri laf söyleyince afallıyor insan)

İyi akşamlar şekerlerim. Biraz ilginç gelebilir ama benim sorum şu. Ben denizde bikini giymeye çekiniyorum açıkçası sevmiyorum da. Bu yüzden mayo, altına da deniz şortu giyiyorum. Sizce mayo şort komik bi kombinasyon mu? Merak ediyorum dışarıdan görünce ne dersiniz? Kafama taktım çünkü geçen denizde açık bir hanımefendinin haşema giydiğini gören arkadaşım kadının giyimini komik buldu. Ben de mi dışarıdan öyle gözüküyorum merak ediyorum (bu arada ben kimin ne giydiğine dikkat etmem. Arkadaşım öyle diyince de şaşırdım. Çünkü denizde neyle rahatsan onla dolaşırsın ona da birileri laf söyleyince afallıyor insan)
Komik bir kombinasyon değil bence. İkisi de denizde kullanılmak için üretilmiş ürünler. Sizin içinde rahat ettiğiniz deniz giyimi, mayo ve deniz şortuysa; kimin ne düşündüğünü umursamayın.

Canın ne istiyorsa giy, şortlu mayolar da var etekli mayo da, daha rahat kurur çift kata göre tek dezavantajı kuruma kısmı

IMG_4762.jpeg

Şunlar daha şık duruyor, böyle bir şey deneyebilirsiniz.

Mayo şort bence havalı kombin. Bikini şort da güzel duruyor. Ayrıca kim neyi isterse giyer kime ne gerçekten ya. Şunun altına bu giyilir mi buraya bu gider mi kuralları yüzünden memlekette sokak modası gelişmiyor herkes aynı şeyleri giyiyor. Dünyada millet parmak arası sandaleti paltonun altına giyiyor kimse eleştirmiyor

Deniz kenarında yaşıyorum çok kez de tatile gittim herkes istediği gibi giriyor valla. İsteyen haşama isteyen mayo şort isteyen bikini şort isteyen direk bikini.. altına diz altı tayt şeklinde mayolardan giyen uzun tayt şeklinde giyen bile gördüm. Bacaklarım çatlak dolu ve bende bikini üstü ve dar boxer mayo altı giyiyorum yine de her yerimden çatlak görünüyor ama takmıyorum. Bazı insan saklamak istemez rahattır istediğini giyer bazısı rahatsız olur saklamak ister ona göre giyer. Neler gördüm kat kat olup selülit dolu bacaklarla bikini giyiyorlar, öyle rahatsa sorun yok takılma canım kimse kimsenin ne giydiğine karışamaz onlar slip alt giyiyorlar biz karışmıyoruz onlar da bize karışmazlar

Merhaba herkesin tarzı düşüncesi kendine göre bir şey, ama eğer yaşın gençse fiziğin eğer müsaitse bikini giyinmeye ben giyin derim çekinecek bir durum da yok herkes giyiniyor orası deniz veya havuz sonuçta herkes çırılcıplak kadın erkek demeden. Ama yok ben rahat edemem dersen mayonun altına şort değil de etek mayolar var direk etek gibi giynebilen güzel durursa dene al yada şal tak yandan tül şallar olur ya deniz için veya kimono giyin üstüne mayonun alta resim eklicem bi zamanlar kiloluydum mayo ve etek veya kimono üstüme geçiriyordum zayıfladığım zamanda bikini giyerdim şuan yine kiloluyum ve mayoya yöneldım mesela konunun kiloyla alakası yok senin farkındayım sadece bir örnek neden çekiniyorsun mesela hani ben kendimden örnek verdim önceden kilo sorunu vardı bu yüzden mesela seni rahatsız eden şey nedir ..?

Merhaba herkesin tarzı düşüncesi kendine göre bir şey, ama eğer yaşın gençse fiziğin eğer müsaitse bikini giyinmeye ben giyin derim çekinecek bir durum da yok herkes giyiniyor orası deniz veya havuz sonuçta herkes çırılcıplak kadın erkek demeden. Ama yok ben rahat edemem dersen mayonun altına şort değil de etek mayolar var direk etek gibi giynebilen güzel durursa dene al yada şal tak yandan tül şallar olur ya deniz için veya kimono giyin üstüne mayonun alta resim eklicem bi zamanlar kiloluydum mayo ve etek veya kimono üstüme geçiriyordum zayıfladığım zamanda bikini giyerdim şuan yine kiloluyum ve mayoya yöneldım mesela konunun kiloyla alakası yok senin farkındayım sadece bir örnek neden çekiniyorsun mesela hani ben kendimden örnek verdim önceden kilo sorunu vardı bu yüzden mesela seni rahatsız eden şey nedir ..?
Etek ve mayo üstüne geçirilebilen sabahlık tarzı bişeyler giyebilirsin bikini üstüne de olur bak belki. Otururken felan rahat edersin

Eklentiler

• IMG_8019.jpeg
    IMG_8019.jpeg
    48,4 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_8018.jpeg
    IMG_8018.jpeg
    143,1 KB · Görüntüleme: 23
Kilo sorunum yok fakat kilo vermeden kaynaklı deformelerim var 😪 karnım 3üz çocuk doğurmuş gibi çatlak dolu mesela ben de isterdim bikini giymek. Kaç yaşınızdasınız ki?

Kilo sorunum yok fakat kilo vermeden kaynaklı deformelerim var 😪 karnım 3üz çocuk doğurmuş gibi çatlak dolu mesela ben de isterdim bikini giymek. Kaç yaşınızdasınız ki?
Canım o bende de var kilo al ver al ver artık çatlak heryer karnımda bacaklarımda kalçalarım da ama beni rahatsız etmiyor başkalarının da düşüncesi pek önemli değil:) senin içinde öyle olsun kendini sevebil gerçekten önemli.. ben 27 yaşındayım.. bu çatlaklar için güzellik merkezlerinde bir cihaz var vakum gibi üstünden geçiyolar bi kaç seans sonrası kaybolmaya başlıyor veya azalıyor araştırmanı öneririm instagramda felan çok gördüm ben

X