Mayis. Haziran. Temmuz 2014 de hamis kalmak isteyen..

Kizlar bende 8 aylik evliyim 3 aydir deniuoruz olmuyo bu 4. Ayimiz oculasyon tesrini deniyim dedim simdi yaptim benim adetim 22 gunde bir oluyorum bugun son adetim baslayali 14. Gun yani tam yumuttlama zamani ama test bole cikti bu ne demek onceden yumirtam catlamis bitmismi yoksa daha catlamamismi sonradan 2. Cizgi hafif belordi golge gibi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım inşallah kaçırmamışsındır ama senin için 14. gün geç olabilir,daha erken yumurtluyor olabilirsin.İstersen birkaç gün daha devam et ama yerinde olsam adetim biter bitmez başlarım ovulasyon testlerine.

Canim yumurtlama gunum gecse bile aderim biter bitmez gun asiri iliskiye girdik tutar dimi yani denk getirmisizdir buyuk ihtimal cunku sperm 2 gun yasarmis

Canim yumurtlama gunum gecse bile aderim biter bitmez gun asiri iliskiye girdik tutar dimi yani denk getirmisizdir buyuk ihtimal cunku sperm 2 gun yasarmis

Evet canım öyle deniyor.Hatta geçen gün burdan bir arkadaş bana adetin biter bitmez ilişkiye gir,çünkü rahim açık olduğu için tutma ihtimali yüksek oluyor demişti.Seninki de benimki de öyle olmuştur bakarsın

Evet bende cok kosiden duydum bunu adet olduktan sonra ve bittikten sonra diyolar eger oleyse ins. Kimizde bu ay hamis kalmisizdir allah tum istiyenlere versin :)

Evet bende cok kosiden duydum bunu adet olduktan sonra ve bittikten sonra diyolar eger oleyse ins. Kimizde bu ay hamis kalmisizdir allah tum istiyenlere versin :)

Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canım benim inşallah o güzel haberi burdan bi heyecanla vermek nasip olur bu ay Senin bat ne zaman?Çok yoktur inşallah

Kızlar bi akıl verin ne olur adetim 5-6 gün geçti bugün test yaptım tek çizgi çıktı sizce erken mi yapmışım yoksa hamile değil miyim anlamadım

Şimdi önceki yazdığından hesapladım da yanlış değilsem seninki de mi 13 Mayıs yoksa?

Arkadaşım bazılarının adeti 10 gün geçtikten sonra ancak çıkabiliyor,geç döllenme olduysa.Ama içim rahat etsin diyorsan yarın bi kan testi yaptır istersen.İnşallah güzel haberlerini alırız...

Bilmiyorum yoktur diye yaptırmak gelmiyo içimden adette olmuyorum çok karıştı kafam

canm testi nasıl yaptın aç tok farkedıo mu prospektüste testi yapmadan 2 saat once sıvı almayın fılan dıo ve saatleri varmıs sanırım bu testın .s

Bilmiyorum yoktur diye yaptırmak gelmiyo içimden adette olmuyorum çok karıştı kafam

Canim bende senin yasadigin seyleei cok yasadim ins bu ay yasamam dua edin kizlar sende ins hamilesindir

canm testi nasıl yaptın aç tok farkedıo mu prospektüste testi yapmadan 2 saat once sıvı almayın fılan dıo ve saatleri varmıs sanırım bu testın .s

Su tuketmedim cnim ustunde yazanlari uyguladim esim bide ovulasyon testine 55 lira gelmis cok kaliteli gibi duruyo

Canim bende senin yasadigin seyleei cok yasadim ins bu ay yasamam dua edin kizlar sende ins hamilesindir

Allah her isteyene nasip etsin inşallah canım

Su tuketmedim cnim ustunde yazanlari uyguladim esim bide ovulasyon testine 55 lira gelmis cok kaliteli gibi duruyo

ufff amma pahalıymıs yaaa :) benm eşim eczacı oldugu için para vermiyorum ama eşim 40 liraya satıyoruz demişti sordugumda .. eh insallah yakalamıssındır günü ve inşallah hamişsindir :) :13:

ufff amma pahalıymıs yaaa :) benm eşim eczacı oldugu için para vermiyorum ama eşim 40 liraya satıyoruz demişti sordugumda .. eh insallah yakalamıssındır günü ve inşallah hamişsindir :) :13:

Ovülasyön testi gitti gidiyor da yirmi tane ve altı gebelik testi hediye 20 tl canım ben yaptım pozitif çıktı çalıştık bekliyorum o kadar para vermeye gerek yok bence

20 kutu mu 20 adet mi 1 kutudan 5 tane cıkıyor ya o bakımdan sordum egerkı kutu olaraksa mukemmel hemen alalım

Giddi gidiyorda kapida odeme yaapiliiyomu kizlar

20 kutu mu 20 adet mi 1 kutudan 5 tane cıkıyor ya o bakımdan sordum egerkı kutu olaraksa mukemmel hemen alalım

Benim dediğimde her kutuda iki tane var on kutu ovülasyön testi altı tane gebelik Testi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…