Mayis. Haziran. Temmuz 2014 de hamis kalmak isteyen..

azrammmmmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2014
714
39
Meraba hadi hamis olmak isteyen hanimlar buraya yazsin ne zamandir istiyosunuz sorunlariniz varmi dertlerimize oratk olalim bu yolda beraber yuruyelim birbirimize destek olalim allah butun isteyenlere en yakin zmanda bebis versin karnimizi bos birakmasin insaallah ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

selammm bende mayıs ayı özellikle olmak üzre hamiş olmak isteyenlerdenim 6-7 aydır korunmuyoruz ama ben sanırım bu yumurtlama gününü tutturamıyorum radyasyonda çalıtıgım için de dikkat etmem gerekiyor.bu ay şua iznindeyim ve ne yapıp edip bu ay bitmeden hamiş olmalıyımmm

Rabbimin izniyle ins bu ay hamilr kalirsiin csnim ovulasyon testi ise yeriyomus ben aldim bugunden itibaren denicem bakalim catlamismi ins bu ay ikizde hamis kaliriz

Merhaba kızlar ben 2 yıldır hamile kalmak için uğraşıyoruz her denememizde olmadı adet düzenim de gayet iyi bu ay ilk defa 13 gün gecikti test yaptım clear blue ile negatif çıkıyor anlamadım gecikmesine gecen ay rahim flim çektirmiştim tüplerin gayet açık onun etkisinden mi Yada başka seydenmi anlamadım belirtilerim fazla yok belim ağrıyor 3 gün öncesinde bazen gece sızlıyor son ta sabah gecıyor eşimde Türkiye'de 4 gün önce kan testi yaptırıcam gelince sizce sebebi olabilir hiç gecikmesinin Yada hamile olmayabilirmiyim testlerimde negatif veriyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

amin canm inş bende aldm kullanıyorum hatta ben baya erken basladım kullanmaya artık bu testler işe yaramazsa soğan kürü yapcam bide incir kürü diyorlar her yolu denicem senden de güzel haberler bekliyorummm

canım stresten olabilir benmde gecen ay bole olmustu hamıle kalma psıkolojisine girince de olabiliyor stres yapmamak lazım hava degısımı de olabılır eger fılm vs cektırıp temız sonucu aldıysan için rahat olsun buyuk ıhtımalle sebep stres ve psikolojiktir canını sıkma

he bu arada bir de kan testi yaptır bence testler cok kesın sonuc vermeyebılıor benm bı arkadasım 2 bucuk aylık hamıleymıs idrar testınde hep negatıf cıktı en sonunda kan testınde hamıle oldugunu ogrendi

amin canm inş bende aldm kullanıyorum hatta ben baya erken basladım kullanmaya artık bu testler işe yaramazsa soğan kürü yapcam bide incir kürü diyorlar her yolu denicem senden de güzel haberler bekliyorummm

Ins. Canim kalirsam hemen birda bi topik acicam bende bu au sogan kurune basladim 1 haftadir iciyorum akintilarim cogaldi benimde korunmsyi biraktigimdan beri gec geliyo adetim bakalim bu sogan kurun dizene sokcakmi hsmipe deilsemde adetim gecikmesin umutlaniyorum herseferinde yaa

Canim bu ay cok sotres yaptiysan ondan gecikmisnolabilor yada korunmayi biraktigin icin gecikmistir bende korunmayi biraktigimddan beri grciuo adetim benim arkadasimda korunmayi birakti 6 ay gecikti hatta 2 ay bile geciktigi oldu 6 ay sonra hamile kaldi rahim kendini gebelihe hazirliuo diyolar ne kadar dogru bilemrm ins hakilesindir :)

o umutlanmayı bende cok iyi bilirim gunde 5-6 test yaptıgımı hatırlıyorum sırf bu yuzden :) sogan kuru ıle hamıle kalanları cok duydum inş sende de işe yarar soganla da olmazsa dedıgım gıbı ıncır kuru de işe yarıyormus en son care onu denersın bende baslasammı sogana dıye dusunuyorum ama sanırım ben gec kaldım ya

Canım ben hiç korunmadım evlendiğimden beri ilk defa adetim gecikti normalde 2 gün atlardı meraktan ölücem zaten eşimi bekliyorum bugün 14 gün gecikmesi kan test yaptırmam lazım

evleneli ne kadar oldu ?? benm çalıstıgım hastanedekı kadın dogum uzmanı yeni evli çiftlerin bir bucuk sene sonra hamile kalmaları cok dogal cnku cogu yenı evlı kadının bunyesı ilk bir sene hazırlık yapar düzenli cinsel hayatının olması buna yardımcı olur demişti

Evleneli 3 yıl oldu cnm eşim yurtdışında olduğu için fazla birlikte olamadık yanına Mayıs'ta geldim düzenli ilişkimiz oldu her ay ve çok istiyoruz eşimle allahım inşallah herkesin gönlüne göre verir bebeğimizi

amin inşallah herkesin gönlüne göre verir rabbim ama bak dediğim gibi bir aylık düzenli ilişki cok fayda saglamaz en az bir sene olması lazım yani doktor oyle demıstı..sen bence bu ay hamile degilsen diğer arkadasımıza da soledım o da suan yapıormus zaten onu yap sogan kürü yada incir kürü emin ol işe yarayacaktır

Bir aylık denemiyoruz 1 senedir uğraşıyoruz cnm hamile kalmassam incir kürünü yapabilirim 5 aydır folik asit kullanıyorum düzenli denicem kürlerdende rahim flim çektirdiğimde öncesinde bir cok tahliller oldum ve eşimin spermlerini aldı 2 ay sonra doktor randevu verdi görüşmeye çağıracak Haziran 17 de bakalım ne dicek

yok ben 1 ay düzenli olmus ya onun için dedim canm hanı bır sene boyunca duzenlı ılıskı sart dıyorlar dıye dedım.ama bak bu aklıma hiç gelmemişti belki esinin sperm sayısında azlık olabilir bak ben onun ıcın de sunu duydum ilişkiye girmeden once erkekler türk kahvesi içmeliymis ve soguk suyla cınsel bolgesını bı muddet yıkamalı bunlar spermlerı canlandırıyormus daha hareketlı ve canlı sperm oluyormus

Bilemiyorum cnm ya artık doktora kaldı ne söylemesine ona göre hareket edecez okadar cok tahlil oldumki eşimde bende son seylere geldik bekliyoruz randevuyu

umarım haılrlı haberler alırsınız dktordan ona gore kürlere baslarsın sende insallah en kısa zamanda iyi haberlerini alırız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…