Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

Kizlar size bi sorum olck fazla kilo hamilelige engelmi bnm fazla kilolarim var adet düzensizliği de yasiyorum sanirim kilomdan kaynaklaniyo ya bu gidisle bebiisi biraz ertelemem mi gerekiyo napmaliyim ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bana bir hemşire anlatmıştı seneler önce çocuğu olmamış doktor doktor gezmiş ve en sonunda bir doktor göbek yağlarını erit çocugun olur demiş oda 8 kilo kadar vermiş ve hamile kalmış. Allah bilir ama benim kuzenim 100 kiloyu geçkin hamile kaldı hemde 3 kez işte ...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Insallah canim ama cok uzuldum test pozitif olupta ne gagif cikinncaaaa

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Bebegim idrar testleri yaniltici ola biliyor dusunme artik insALLAH en kisa zamanda gelecek bebislerimiz :) :)

Hiç tartilmadiniz mi?
Benim de boyum o civarda kilo da 69-70...
Benim de yaklaşık 10 kilo fazlam var ama adetlerimi etkilemiyo...

Bnm kilom daha fazla malesef.. yeni evlendim evlenmeden once duzenli oluyodum o zmnda kilom vardi ama bi on kg daha aldim evlendikten sonra 6 ay oldu bi zamaninda oluorum bi olmuyorum sinirlwnmeye basladin artik bebek isini ertelemeyi düşünüyorum böyle giderse bi kac ay en azindan su aldığım on yirmi kg yu vereyim diyorum sizce napmaliyim bana bi akil verin kizlar

Bnm kilom daha fazla malesef.. yeni evlendim evlenmeden once duzenli oluyodum o zmnda kilom vardi ama bi on kg daha aldim evlendikten sonra 6 ay oldu bi zamaninda oluorum bi olmuyorum sinirlwnmeye basladin artik bebek isini ertelemeyi düşünüyorum böyle giderse bi kac ay en azindan su aldığım on yirmi kg yu vereyim diyorum sizce napmaliyim bana bi akil verin kizlar

Sen fazla kilolarını vermeye çalış önce bence ama bi doktora danış bence...
Önce bi kadın dogumcuya git ve sor, tahlillerini yaptir...

Bana bir hemşire anlatmıştı seneler önce çocuğu olmamış doktor doktor gezmiş ve en sonunda bir doktor göbek yağlarını erit çocugun olur demiş oda 8 kilo kadar vermiş ve hamile kalmış. Allah bilir ama benim kuzenim 100 kiloyu geçkin hamile kaldı hemde 3 kez işte ...

Ya göbek yaglanmam yok sukur kalcalar devasa kiloma gore goguslerim ufacik karnim da pek yok tekrar doktora gtcem belki hormonlarimda vardir bisey bakalim off cok moralim bozuk ya

Sen fazla kilolarını vermeye çalış önce bence ama bi doktora danış bence...
Önce bi kadın dogumcuya git ve sor, tahlillerini yaptir...

Ya bn doktora gittim adet düzensizliği icin alttan muayene etti bisi yok dedi stresten olabilir dedi tekrarlarsa gel hormon testi yapalim dedi soruyo ddoktor korunuyomusun diye hayir cocuk istiyoruz dedim kilon var falan vs demedi bana hic bilmiyorum ya

Ya bn doktora gittim adet düzensizliği icin alttan muayene etti bisi yok dedi stresten olabilir dedi tekrarlarsa gel hormon testi yapalim dedi soruyo ddoktor korunuyomusun diye hayir cocuk istiyoruz dedim kilon var falan vs demedi bana hic bilmiyorum ya

Moral bozmak yok...
Önce doktora git testini yaptir sonra bakarsın duruma göre. ..
Kaç aydır deniyosun?

Moral bozmak yok...
Önce doktora git testini yaptir sonra bakarsın duruma göre. ..
Kaç aydır deniyosun?

6 aylik evliyim ama tam anlamiyla 2-3 aydir deniyoruz

MAYIS-HAZİRAN
1. Gün = 11 Mayıs》36.2 regl
2. Gün = 12 Mayıs》36.1
6. Gün = 16 Mayıs》35.8
7. Gün = 17 Mayıs》35.9
8. Gün = 18 Mayıs》35.9
9. Gün = 19 Mayıs》36.1
11.Gün= 21 Mayıs》36.2
13.Gün= 23 Mayıs》36.2
17.Gün= 27 Mayıs》36.3
18.Gün= 28 Mayıs》35.7
19.Gün= 29 Mayıs》36.3
20.Gün= 30 Mayıs》36.0
21.Gün= 31 Mayıs》35.7
22.Gün=1 Haziran》35.7
23.Gün=2 Haziran》35.9
24.Gün=3 Haziran》36.2
25.Gün=4 Haziran》35.5
26.Gün=5 Haziran》35.9
Kizlar bide bu tabloyu yorumlayabilirmisiniz ates olcme yonteminden anlayan varsa

Ooo çok yeniymis daha canım ya...
Moral bozacak bi durum yok...
Ben de 2 aydir deniyorum. ..

Ya hamile kalsam bile karnim yok 10 kg kadar alsam dikkat edip.. on kg doğumda gidiyomus zaten diye düşünüyorum ama ne bilim tahlilleri bi yaptirayim da tek engel bu olursa cok uzulurum.. bugunden itibaren basladim zaten yemegimi kismaya evde plates step fln da yapicam hem kafam dagilmis olur hem bes kg versem bile kar yani

Canim fazla kilo adet duzenini bozar hormonlarini mutlaka en kisa zamanda ver doktor bir baksin .Bizede yaz sonuclarini bende sana yardimci olurum hangisi yuksek hangisi asagi diye .Hic zaman kaybetme tatlim

Canim fazla kilo adet duzenini bozar hormonlarini mutlaka en kisa zamanda ver doktor bir baksin .Bizede yaz sonuclarini bende sana yardimci olurum hangisi yuksek hangisi asagi diye .Hic zaman kaybetme tatlim

Adetimi bekliyorum iste tatlim olayimda bi yaptrcm testleri

Ama oncedende vardi kilom duzgun oluodum yani her ay

Kizlar bnmde gunum geciyodu 3 gun gecerken kan testi yaptrdim maleseff 1.26 cikti degerlerim ama hala regl olmdim bugun 5. Gunum ve bsey yok

Hiç tartilmadiniz mi?
Benim de boyum o civarda kilo da 69-70...
Benim de yaklaşık 10 kilo fazlam var ama adetlerimi etkilemiyo...

Benim boy 1,60 kilo 66 bu ay soğan kürü uygularken hazır isveç diyetinede soğan kürü zayıflamayada yardımcıymış, başladım bugun 3. Gün hedefim 60 kilo :)

Bebegim bide evkilikten sonra kadin vucutunda degisikliklrrde ola biliyor

Offf ne zor kadin olmak ya neyse bakicaz artik belki sorun bnde dgil ins ikimizde temiz cikariz bakalim adet olunca yaptrcm tahlillerimi esimde yaptrck tabi bn bu arada da kg vermeye caliscm ins :-) neyse kiz bsver kapatalim konuyu sinirim bozuluyo nerdensin cnm ne kdrlik evlisin

Offf ne zor kadin olmak ya neyse bakicaz artik belki sorun bnde dgil ins ikimizde temiz cikariz bakalim adet olunca yaptrcm tahlillerimi esimde yaptrck tabi bn bu arada da kg vermeye caliscm ins :-) neyse kiz bsver kapatalim konuyu sinirim bozuluyo nerdensin cnm ne kdrlik evlisin

:) :) Konyada yasiyorum 6aylik evliyim :) :) :)

:) :) Konyada yasiyorum 6aylik evliyim :) :) :)

Dogru ya ikimizde 6 aylik evliyiz diye msj atmistim kafa kalmadi ki bugun bnde bnde istanbuldayim 21 yasindayim bi ay sonra 22 olcm ins :-)

X