mayıs ayında hamile kalmak isteyenler...

Sağol bilgi için zaten haftaya başlıcam ve tadilat doğalgaz filan döseticem onun için erteleyemem çarşamba test yaparım eğer varsa bebişim yardımci kadın tutarım ağır işler için

Allah razı olsun canım.bende umutlandırmak istemiyorum tabiki.inş.en kısa zamanda sende ve bütün arkadaşlar hamile kalır.ama kesinlik yukarıda yazdığım otları tavsiye ediyorum.ilişkiden sonrada 1 saat dahi olsa uyku.çünkü kafana takmıyorsun olcakmı olcakmı diye ve vücut acayip rahatlıyor

Siz kaç yıllık evlisiniz ne zamandir bebiş istiyorsunuz yapınız kaç ve heran gibi bir tedavi uyguladınız mi?

amin canım.. eşim yurtdışında olduğundan benim düzenli cinsel hayatım yok.. ayda bir geliyor oda genelde yumurtlama dönemine denk gelmiyor maalesef.. bu sefer yumurtlamadan 2 gün önce gitti işte.. son ilişki o gün.. inşallah tutmuştur :26: ama umudum az.. hayırlısı inş. yaza temelli dönecek ağustosta çalışmalara devam ederiz bakalım

Ben 20yaşındayim 3yıllık evliyim ve 14aydır çocuk için uğraşıyorum ve aralık ayından beri tedavi görüyorum tabi 2ay tadatı 2ay ara verdim ve 2aydır yine gidiyorum pko hastasıyım ve yumurtalarım çok büyüyor

Siz kaç yıllık evlisiniz ne zamandir bebiş istiyorsunuz yapınız kaç ve heran gibi bir tedavi uyguladınız mi?

canım 29 haziran 2008 de evlendim.eşim geçtiğimiz ağustos askere gitti ve o zamana kadar eşim korundu.ocak 16 da geldi 19 ocakta adet oldum.sonra 7 mart.düşün ne kadar düzensizim.hep ağlıyodum benim çocuğum olmaz diye.Rabbim nasip etti.tedaviye gelince ne eşim ne de ben dr a gitmedik.ama abim baya bilgili bir aktar.hergün içmem için civanperçemi,aslan pençesi,hayıt tohumu,adaçayı ve çobançantası verdi.eşimede demirdikeni.ben o bitkilerle 1 buçuk hafta iltihap attım.mantar falan oluştu.onunla rahmimin temizlendiğini düşünüyorum.hatta bi haftadır adet olamıyorum diede soğan kürü içtim.saraçoğlu bişey olmaz hamilelerede diyo ama rahim duvarını inceltip bebeği düşürebilirdi.çok şükürki yinede erken farkettik...

Sonunda meleğin senle en azından bende bitki tedavisi de uygulamak istedim ama tedavi ile birlikte yan etki yapıyormuş

onu bilmiyorum malesef doğrudur.Gerçekten burdaki arkadaşlara çok dua ediyorum.Ben henüz meleğimi hissedemedim.varlığını bilmek heyecanlandırıyor sadece.pazartesi kalp atışlarını alalım dedi dr.sizde dua edin.arkadaşlar canı gönülden istiyorum sizede nasip etsin Rabb im

esracım inşallah bebişin karnına konar..streste çok önemli..ben geçen yaz bebek düşünmüyordum korunduğumıuz halde hamile kaldım ama 10 haftalıkken düştü...maalesef..bebeek gidince bebek ister oldum normalde bu yaza kadar öyle bi planımız yoktu.. rabbim herkese nasip etsin..

neden düştü acaba...

Herzaman herzaman tanıdığım tanımadığım herkes için dualarim sizlerle çocuk isteyenlere hayırlı sağlıklı çocuk hamilelere sağlıcakla çocuklarını tek avaz da doğursun inşallah tabi zamanında

Amin canım amin o sevgiyi bir kere tattıktan sonra bir kere akla düştükten sonra vazgeçilmiyor inşallah senin meleğin kardeşini de gönderir sana en yakın zamanda strese gelince ilk başlarda ben de çok stres yapıyordum ama artık yoruldum pek stres yok

neden düştü acaba...

canım ildışılarda tayinim çıkmıştı taşınmayı eylüle bıraktım yurtdışına gittim hemen.. sonra döndüğümde hamiş döndüm.. ee tek başına taşın yerleş annem yengem yardıma geldi ama yinede olmuyor işte duramadım.. sonra düşüverdi bebecık Allah yaşatmasın kimseye banada tekrar yaşatmasın o acıyı..

Rabbim sağlıcakla bebeğini kucağna almayı nasip eder inşallah kalp atışlarını duyduğunda gerçekten hissedeceksin orda olduğunu

5 gün sonra mı??hangi marka canımm:))

kızlar en son adet tarihim 2 nisandı.salı günü acon marka test yaptım ikinci çizgi silik çıktı hemen ertesi sabah rapidan nova diye bir gebelik testi yaptım ondada tek çizgi çıktı anlamıyoum.
genel olarak acon markanın hassas olduğu söyleniyor,ben pazar gününü bekliyorum aradan bir hafta geçmiş olacak ne var ne yok çıkar artık.

adetin geçmiş neyi bekliyorsun ki doktora git hemen bi testte çıkmış çift çizgi hamilesin.. pozitif çıktığında yanlış olma ihtimali yok.. hayırlı olsun canım darısı bize

kaç günde bir oluyorsun adetini?fazla geçikmiş gibi geldi.pozitif olsa kesin çıkardı gibi geliyo

kızlar bende bu ay kesin hamileyimdir diye düşünüyordum. 11 mayısta adet olmam gerekirken olmamıştım. üstelik tam yumurtlama günlerime denk getirdik ama dün gece feci bir terleme titreme ve bu sabahta koyu kahverengiden kırmızıya dönen bir kanamam oldu. 5 ay önce kürtaj olmuştum ama şimdi çok istiyoruz bebiş (
tüm belirtilerde var üstelik hala. cok garip bir his inşallah üstüne görme denen şu olayı yaşamışımdır. şu kanamam bitsin bakalım bir test yapar ardından dr a gideriz. birkaç gün önce yaptıgım tes negatif cıkmıştı ama o kadar emindmki hamile oldugumaa

kıyamam üzülme canım belkide kimyasal gebelikti...tutunamamış olabilir..hayırlısı olsun..bende 7 ay önce düşük ve kürtaj yaşadım.. inşallah allah bi daha yaşatmaz cnaım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…