mayıs ayında hamile kalmak isteyenler...

oyle dusunme canim mecbur kaldinda yaptim onlari. bilsen yaparmiydin? ilk bebgime
hamileyken bizde tasindik ben bilmiyorum tabi hamile oldugumu. Deli gibi temizlik yaptim
yardimcida tutmamistim. duvar buyuklugunde camlari sildim egildim uzandim, kalktim esyalari itti tasidim. merdivenleri indim ciktim hicbirsey olmadi sapa saglam geldi dunyaya,
bilseydim elbette oyle yapmazdim ama bilmiyordum buna ragmen birsye olmadi
dunyada yiyecek ekmegi yokmus canim. sen boyle dusun. ama bundan sonrada cok dikkat edersin

ben hala beklemedeyim. 2 gunum var hicbirsey olmasa eminim stresten gecicek adetim :)
goguslerimin ucuna dogru hafif inen bir sizi var. kasiklarimdada batmlar oluyor.
bakalim neden oluyormus ogrenecez yakinda. Allah hayirlisini versin

öyle canım dünyaya geleceği yokmuş..:KK43: hayırlısı... inşallah hamilesindir..ben bu sabah erken gebelik testi yaptım :KK1: salak gibi...daha yumurtlayalı 5 gün geçti :KK53: bakalım ne çıkcak diye:KK53: sonuç koskoca tek çıızıık:KK1:

öyle canım dünyaya geleceği yokmuş..:KK43: hayırlısı... inşallah hamilesindir..ben bu sabah erken gebelik testi yaptım :KK1: salak gibi...daha yumurtlayalı 5 gün geçti :KK53: bakalım ne çıkcak diye:KK53: sonuç koskoca tek çıızıık:KK1:

negatif cikicani bile bile yapiyrouz iste,
bende midemi feci usutmusum. aci aci gegirti geliyor afedersin birde bulantilar basladi
belki de midemi usutmekten , goguserime o sizi tekrar ufaktan giriyor.
bilmiyorum sali normalde adet gunum gibi dusunuyorumama 13 unede uzayabilir.. persembemi yaptirsam yoksa yarin mi testi bilemedim cikarmi acaba ?? kan testi erken cikiyormus ya.
karnimda acayip sis ya. gazmana dondum. Allahim yardim et bu kadar rahatsizlia deyse bari.

slm arkadaşlar bişey sorucam.belirtilerdeki akıntı daha çok sıvı halindemidir yoksa katı mı olur.bende birkaçgünden beri katı da anlamadım..

kızlar ya bişey sorucamm yumurta takibi nasıl yapılıorr her ay mı gidiosunz nezamnlarr yani adetn kaçıncı günü mesela birde vajinadan ultrasonla mı yapılıyor öff jinekolojk muayene tiksinçç....bu arada sat 15 nisan heycanla bekliorum bu ay çok çalıştık ama hayırlısı öfff sadece göğslerm ağrıo biraz sabahlarıda lavabodan sonra kasıklarım ağrıo başka bişey yok

yumurtlama takibine beni doktorum adetimin 12. 14. ve 17. günleri çağırmıştı 3 ay boyunca ve 1 kerede adetin 21. günü pgn testi yaptırmıştı.
usg aletini sokarak bakıyor canım çok şükür yumurtlamada bi problemim yok.
inş sendede sorun çıkmaz:KK71:

Arkadaşlar aranıza yeni katılsam da uzun zamandır sizlerin yazılarından faydalanıyorum.sadece sizleri rahatlatmak için haber vermek istedim.haziranda 3 yılım doluyo.geçtiğimiz ocağa kadar korunduk(eşim )
benim adet günlerim 45-50 günde bir oluyodu.benim çocucuğum olmaz die üzülüyordum.hergün internet başında stres stres...pazartesi 65 gün olmuştu adet olmayalı göğüslerim çatlıcaktı.(detayları merak eden arkadaş olursa anlatırım.)sonunda adet olamıyorum die doktoruma gitti.ultrasona girdim.senin rahmin morarmış % 70 gebesin koş kan testi yaptır dedi.hemen kan testi yaptırdım ve sonuç çok şükür pozitif:emir_bebek:Allah hepinize nasip etsin inş.dediğim gibi neler yaptığımı anlatırım isteyen olursa.bol bol dua edelim arkadaşlar:KK49:

Arkadaşlar aranıza yeni katılsam da uzun zamandır sizlerin yazılarından faydalanıyorum.sadece sizleri rahatlatmak için haber vermek istedim.haziranda 3 yılım doluyo.geçtiğimiz ocağa kadar korunduk(eşim )
benim adet günlerim 45-50 günde bir oluyodu.benim çocucuğum olmaz die üzülüyordum.hergün internet başında stres stres...pazartesi 65 gün olmuştu adet olmayalı göğüslerim çatlıcaktı.(detayları merak eden arkadaş olursa anlatırım.)sonunda adet olamıyorum die doktoruma gitti.ultrasona girdim.senin rahmin morarmış % 70 gebesin koş kan testi yaptır dedi.hemen kan testi yaptırdım ve sonuç çok şükür pozitif:emir_bebek:Allah hepinize nasip etsin inş.dediğim gibi neler yaptığımı anlatırım isteyen olursa.bol bol dua edelim arkadaşlar:KK49:

senin adına çok sevindim ALLAH sağlıklı sihhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah:) darısı bizim başımıza... belirtileri nelerdi acaba ? bendede bi kaç belirti var gibi ama emin değilim daha önce çok test yapmıştım bu sefer hemen test yapmak istemiyorum :KK43:

pptya 87 canım ya cahilliğime wer bilmiyorum o dedğin alet vajinal ultrason mu oluyor yoksa şu içinde açılan canavar gbi aletmi:))birde 21.gün yapılan test kandan mı oluyorr

senin adına çok sevindim ALLAH sağlıklı sihhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah:) darısı bizim başımıza... belirtileri nelerdi acaba ? bendede bi kaç belirti var gibi ama emin değilim daha önce çok test yapmıştım bu sefer hemen test yapmak istemiyorum :KK43:

Allah razı olsun.öncelikle şunu söyliimki hergün düzenli civanperçemi,aslan pençesi,hayıt tohumu,adaçayı,çobançantası içtim.birer tutam demledim.önce Allah ın izni sonra o bitkilerden şüpheleniyorum.adetim zaten hep geciktiği için anlamadım.hatta 2 hafta önce kan testimde negatif çıktı.tek belirtim.kasıklarımda sanki adet olacakmışım gibi ağrı vardı.bel ağrısı.ve en önemlisi göğüslerim.sanki patlıcak kadar büyüdü ve aşırı sızlama.kesinlikle baş dönmesi mide bulantısı olmadı.onlar şimdi başlıyo yavaş yavaş.eşimdede varikosel olabilme ihtimali vardı.kasığı hep ağrırdı.onada demirdikeni otu içirdim hergün.Allah yar ve yardımcınız olsun.dua etcem hepinize.sorularınızı cevaplayabilirim.çünkü ben aradığım sorulara cevap bulunca çok rahatlıyordum

Slm kızlar uzun zamandir gelemedim kusura bakmayın benim günüme az kaldı ama tedavi yine tam sonuç vermedi yine yumutalik 3cm oldu ama günüme bir hafta var ve hem çok çabuk yoruluyorum hem çok uyuyorum hemde 2gündür çok gaz var acaba hamile olma şansım varmı diye düşünmekten de kendimi alamıyorum ister istemez birde bir iki güne bahar temizliği yapıcam ağır işler malum ne yapıcağımi şaşırdım

Slm kızlar uzun zamandir gelemedim kusura bakmayın benim günüme az kaldı ama tedavi yine tam sonuç vermedi yine yumutalik 3cm oldu ama günüme bir hafta var ve hem çok çabuk yoruluyorum hem çok uyuyorum hemde 2gündür çok gaz var acaba hamile olma şansım varmı diye düşünmekten de kendimi alamıyorum ister istemez birde bir iki güne bahar temizliği yapıcam ağır işler malum ne yapıcağımi şaşırdım

al bendende o kadar aynı belirtiler bende de var.. adetime 7 gün var bende bahar temizliği yapayım diyorum ama işte ya hamileysem diyede bekliyorum şuan

al bendende o kadar aynı belirtiler bende de var.. adetime 7 gün var bende bahar temizliği yapayım diyorum ama işte ya hamileysem diyede bekliyorum şuan

Aynen canım benim günüm de 18 ila 20arası gelir ben doğalgaz da döseticem perşembe günü onun için çarşamba gününe kadar ağır iş yapmayıp çarşamba günü sağlık ocağında test mi yaptırsam diyorum

Aynen canım benim günüm de 18 ila 20arası gelir ben doğalgaz da döseticem perşembe günü onun için çarşamba gününe kadar ağır iş yapmayıp çarşamba günü sağlık ocağında test mi yaptırsam diyorum

ya iş yapma sakın.. ben ilk bebişimi taşınırken bi ton iş yaptım öyle düşürdüm canım..bence git test yaptır sağlık ocağında, sağlık ocağına bende gideyim diyorum ama inanki gülerler diye gitmiyom adetime daha var ya , sormazlar mı daha adete var neden baktırıyon diye?

ya iş yapma sakın.. ben ilk bebişimi taşınırken bi ton iş yaptım öyle düşürdüm canım..bence git test yaptır sağlık ocağında, sağlık ocağına bende gideyim diyorum ama inanki gülerler diye gitmiyom adetime daha var ya , sormazlar mı daha adete var neden baktırıyon diye?

Evet ama canım olur o kadar ne olucak ama ben ilaç kullanıcam da onun için diyicem tabi adet ağrım olursa gitmem

ben daha yeni öğrendim hamile olduğumu ve gözümü açamıcak kadar uykum oluyo.çalışıyorum öğretmenim.tenefüslerde kafanı koyup uyumaya çalışıyorum.aşırı yorgunluk ve bel ağrısı var.ayrıca gazda var.:KK1:bence ertele canım bahar temizliğini hem daha bahar gelmedi

ben daha yeni öğrendim hamile olduğumu ve gözümü açamıcak kadar uykum oluyo.çalışıyorum öğretmenim.tenefüslerde kafanı koyup uyumaya çalışıyorum.aşırı yorgunluk ve bel ağrısı var.ayrıca gazda var.:KK1:bence ertele canım bahar temizliğini hem daha bahar gelmedi

hayırlı olsun canım...bende öğretmenim daha adetime 7 gün var ama sanırım psikolojik okulda sürekli esniyorum başımı koysam uyuyacak durumdayım bahar yorgunluğuda olabilir,umutlanmak istemiyorum sonu hüsran oluyor ne yazıkki

X