mayıs ayında hamile kalmak isteyenler...

ben o siteye baktim tam yumurtlama gunumde birlikte olmusuz tabi o gun yumurtladiysam
erkek yani ve pazarteside kana baktirabilirmisim.

ben bu gece adet olacağım galiba karnıma kasıklarıma batma şeklinde sancılar girmeye başladı her ay umut etmekte yıpratıyor artık insanı ama mecburum umut etmeye elimde gecen ay aldığım idrar testi öylece kalakaldı ne zaman nasip olcak acaba testi yapıp çift çizgiyi görmek.

inşallah bu ay nasip olur çift çizgii üzme kendini...rahat ol düşünmemeye çalış

kızlar benm regl tarihim 15 nisandı yumurtlama dönemi olarak internetten tespit ettğim 1 haftada düzenli olarak çalıştık:))ama ben çok fazla akıntı yaşamadım o dönemde çok az bişe oldu yumurtlamışmıyımdr acaba yaa adetlerim düzenli kesin her ay yumurtluyormuyumdr acaba bunu merak ediyorum..bide bugün gögüslerm acımaya başladı daha 9 gün war reglmee sizce hamile olabilr miyim

canım o akıntıya çok takılma benden gelmiyor diye ben doktoruma yumurtlama problemi var galiba bende adetlerim düzenli ama demiştim yumurtlama takibine aldı 3 ay boyunca hep 6 tane yumurtam oluştu çatlıyor yumurtluyorsun demişti ama akıntı gelmiyor dediğimde o fizyolojik bi durum gelmeyebilir demişti zaten her ay adet olduğun senin yumurtladığını gösteriyor sıkıntı yapma demişti.
sadece tek başına gögüs ağrısı gebelik belirtisi olabilirmi bilemem canım ama daha 9 gün varmış biraz daha sabret belki başka belirtilerinde çıkar ortaya ve inş hamilesindir tatlım.
benimde bugün adet günüm sancılarım var bakalım ya negatif ya pozitif.

Son düzenleme:
kızlar selam .
benim bat 4 mayıstı.ama hala adet olmadım.2 kere test yaptım ama negatıf.hiçbir belirtide yok ne agrı ne sızı ne akıntı hıcbısey.kafayı yicemmmm

ay inşallah canım kızın var bide oğlun olsunn... bi şehzade bi prensesss
Ay agzin bal yesin, Allah gonlune gore versin en kisa zamanda insallh :)
bende iciden oglan diyorum Allah affetsin tabi kizda olsa havalara ucarim.
ama bir kizim oldugu icin oglan nasil diye biraz merak ediyorum.
Cokta hayale kapilmak istemiyorum ama icimden bir ses hamilesin diyor
oyle hissediyorum nedense. kendimi kandiriyorum belki
doktora sordum ayin 13 de kan testi yaptir dedi.
bakalim adet olmazsam o zamana kadar onumuzdeki cuma yaptiricam.
gunlerde kaplumba gibi geciyor gerci persembe yaptirsam daha iyi cuma sonucu alirim
cuma yaptirisam birde hafta sonunu bekle isin yoksa :)

Allah buyuktur canim ya
umut etmeden de olmuyorki Yuce mevlam nelere kadir degil. Rahmi olmayan kadin hamile kalmis.
mucize resmen, ben spiralle korunurken kaldim ustelik kontrol ettireli 3 ay olmustu.
2 yildir kullaniyordum. bu ay olmasada asla uzulme bak esim ez azindan destek veriyor
benim sadece bu ay sansim var cunku adet olursam d.kontrol hapina baslicam
esimin istegiyle. birazda gurur girdi cunku araya.
ama sen gelecek ayda denyebilirsin canim.

canim bende o akintiyi bu ay goremedim younu gozledim ama olmadi
gecen aylarda bariz sekilde fark etmistim. ama iste o zamanda zaten istemiyordum.
yilda 1 kere kadin hicbir neden yokmus diye okudum ama bunun yaninda
cinsel iliskiye girince bu sivinin muhteviyati degisebilirmis
sen o hafta dolu gecti diyorsun belki sebep budur.iliskiden degismistir.

kızlar çok teşekkr ederm içimi rahatlattınız dualarımm hepiniz içinn allah hayırlısını wersinn

yeşim83 canım inş hamilesindir ben adet oldum az önce artık üzülmüyorum bile 4 yıl oldu neyse allah büyük hayırlı zamanı en iyi bilen o.

yeşim83 canım inş hamilesindir ben adet oldum az önce artık üzülmüyorum bile 4 yıl oldu neyse allah büyük hayırlı zamanı en iyi bilen o.

Hayirlisi olsun canim ya . gelecek ay insallah olur. senin deneme sansinda var bak benim oda yok bu ay oldu oldu sonra baslicam korunmaya Inanki artik bende adet olucaksam oluyum diyorum ya
kafami hicbiryere veremiyorum en cok bu belirsizlik mahvediyor insani .ne olucak olsun bir an once.

merhaba arkadaşlar. siteyi uzun zamandır tekip ediyorum. bende bugün öğrendim hamile olduğunu değerim 659 çıktı sat 7 nisan. Ama fazlaca kasık ağrım var normal mi sizce

cevap için teşekkür ederim canım ağrı biraz fazla olunca tedirgin oluyorum da

canim hayirli olsun . darisi basimiza agri icin endise etme benim ilk gebeligimdede oldu. hemde
fazlasiyla. rahim buyudugu icin oluyormus. tabi kan filan gorunsende ihmal etme. sorunsuz bir hamilelik
gecirmeni diliyorum.
adetin kac gunde bir oluyordu. duzenlimiydi?

benim 28 gunde birse eger sali olmam lazim iki gun var ama suan hic agrim yok??
eger 30 gunde birse 4 gun var. cok hafif belli belirsiz igne batmasi seklinde aci duyuyuyorum
ve umutlaniyorum. bir an once gecse su gunler.

Anneler gününüz kutlu olsun kızlar...anne adayları ,aday adayları hepimizin anneler günü kutlu olsun çooook öpüyorumm

teşekkür ederim canım darısı en kısa zamanda senin ve tüm isteyenlerin başına İnşallah:) adetim düzenliydi 25 günde bir oluyodum. :)

teşekkür ederim canım darısı en kısa zamanda senin ve tüm isteyenlerin başına İnşallah:) adetim düzenliydi 25 günde bir oluyodum. :)

25 günde bir çok sıkmış canım ya..hayırlısı allahtan.. o ağrılar yerleşme ağrılarıdır..cenin kök salıyor işte rahme ..ister istemez sancı ve kasılma olur.. bu dönemde mümkünse çok ilişkiye girmeyin çok iş yapma hızlı yürüme sakin ol,ani hareketler yapma ...ben ilk bebeğimi düşürdüm, tayinim çıkmıştı geçen mayıs il dışılarda , taşınma yolculuk felan..bide uçak yolculuğu yaptım eşim yurtdışındaydı..her bişeyi kendim yapınca bebişte dayanamadı..kimseyi dinlemedim yolculuk üstüne yolculuk ağır taşıma çamaşır mak. ni bile kendim ittim ,zaten onu ittikten yarım saat sonra kanama açıldı rabbim kimseye yaşatmasın bebişimin katili oldum

oyle dusunme canim mecbur kaldinda yaptim onlari. bilsen yaparmiydin? ilk bebgime
hamileyken bizde tasindik ben bilmiyorum tabi hamile oldugumu. Deli gibi temizlik yaptim
yardimcida tutmamistim. duvar buyuklugunde camlari sildim egildim uzandim, kalktim esyalari itti tasidim. merdivenleri indim ciktim hicbirsey olmadi sapa saglam geldi dunyaya,
bilseydim elbette oyle yapmazdim ama bilmiyordum buna ragmen birsye olmadi
dunyada yiyecek ekmegi yokmus canim. sen boyle dusun. ama bundan sonrada cok dikkat edersin

ben hala beklemedeyim. 2 gunum var hicbirsey olmasa eminim stresten gecicek adetim :)
goguslerimin ucuna dogru hafif inen bir sizi var. kasiklarimdada batmlar oluyor.
bakalim neden oluyormus ogrenecez yakinda. Allah hayirlisini versin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…