mayıs ayında hamile kalmak isteyenler...

adet olsak dert olmasak dert.. bakalım bu ayın sonuna kadar kimler duyuracak burdan müjdeli haberleri

ay olabılır canım adet belirtileriyle aynı bılıosun adet belirtileri inş sendede vardır gebelık :))aYIN kaçında regl tarıhın

canim esin denizci filan mi? Allah ol dediyse olur ben spiralle hamile kaldim. inanki
ne ymurtlama gunu bildim suana kadar , nede adet gunumu. cunku cocuk dusunmuyordum
spiralde vardi adetimide gorunce ped koyardim. adet dongum kac aslinda onuda bilmiyorum. son adetimin ilk gunune 28 gun koydum. Allah ol dicek ben baska yol goremedim acikcasi.
insallah bu ay ol der ne diyeyim. kaybettin bebege uzuldum canim gecmis oldun cok aci bir durum
Allah kimseye yasatmasin. nasibi yokmus dunyada . Cennete bizi bekliyorlar kuzucuklar.
bebegim beni affeder insallah.
gazim hala cok var gogus ucumda birsey adetimede var daha . bekliyoruz bakalim nasip
esimin etekler tutustu bu ay bir sakatlik olmasin diyo.bende hic korunma yok. oda prazervatif ve geri cekme kullandi. yani son ana kadar belki sperm gelmistim diyorum. oda bekliyor adetimi yani :)

bendede o tatli krizi oluyor cok canim cekiyor herseyi yicem yani . tabi bu kadar kisa surede olmaz diyorum psikolojik belki belkide kadindan kadina
degisiyor. bu kadar istahli degilim ya ben normalde. hayirlisi bakalim :)

Son düzenleme:

selam.benim ilişki sonrası 6. günüm ve meraktan ölüyorum.şu erken gebelik testini hangi siteden aldın.her site güvenilir olmuyor.

ay olabılır canım adet belirtileriyle aynı bılıosun adet belirtileri inş sendede vardır gebelık :))aYIN kaçında regl tarıhın

canım adet tarihim ayın 7 si bu sabah vajinam ıslaktı dedim herhalde adet oldum bi baktım 2 parmak arasında uzayan şeffaf akıntım var yumurtlama gibi adetimin 26. gününde yumurtlayamamki ben 28 günlük arayla adet oluyorum ilk defa böyle birşey yaşıyorum şaşırdım

canım bazen stres sıkıntıdan geç yumurtlar geç yumurtlamış olabılırsın :)))

inşallah canım hamilesindir...eşim akademisyen araştırma için 3 yıldır yurtdışında..bu yaza kesin dönecek inşallah.. inşallah yaza koca göbişimle karşılarım bebişimleee ilk bebeğin düşük mü oldu seninde?

Beklenmeyen Adet Tarihlerimiz
  • renkliatlas 18 mayıs
    [*]esraersoy 20 mayıs
    [*]pptya87 7 mayıs
    [*]yesim83 10-13 mayıs
    [*]civciv89 22 mayıs
    [*]vildanalper 13 mayıs
    [*]ayvill 5 mayıs
    [*]hayalli 20 mayıs

güzell haberlerle inşallaahhh

ilk bebegim oldu anim 2 yasinda simdi ama 2. bebegim dustu. bu 3. olucak
aslinda 2. sayilir bakalim. insallah.
ne guzel bir liste yapmissin :) bugun ayvil ne oldu acaba.
bu arada adet bekledigim gun yapsam cikarmi acaba test?? yani ayin 10 unda?? yoksa bir hafta dahami beklemem lazim ?

hassas testlerden yaparsan çıkabilir canım.. ben ilk gebeliğimi adetimin ilk günü öğrenmiştim ama yurtdışındaydım ordan aldığım bir testti oda hassas testti baya koyu 2. çizgi çıkmıştı..

seninde bebişin için üzüldüm hayırlısı olsun rabbim hayırlı evlat versin..

yine aynı sıkıntı adet olcakmıyım olmayacakmıyım?
yarın adet günüm valla kızlar hiçbir belirtim yok sadece sol tarafta kasığımın üstünde bi yerde batmalar oluşuyor hepsi bu.

sagol canim. Amin insallah cumlesiyle.
Hep ayni testi veriyorlar bana. gecen sefer onla ogrenmistim ama kac gun gecti adetim hatirlamiyorum takip etmedigim icin. sanirim burdaki eczanede tek tip var.

birde kan testi adetin olmasina ne kadar surede belli olur? bir fikrin var mi

kan testi de yumurtlamadan 1 hafta sonra belli olur diye biliyorum..

yumurtlamadan 1 hafta sonra oluyor diye biliyorum yani regl den 1 hafta önce..bu hassas testlerde aynı şekilde yumurtlamadan 1 hafta sonra belli oluyor

bir deneyeyim bakayim tesekkur ederim canim. bu pazartesi kan testi olaym diyorum
boyle beklemek cok zor yoksada bir an once bileyimde umutlanmayayim dimi? pazartesi adetime maksimum 3-4 gun kalmis olucak. belli olur herhalde.
adetten 1 hafta önce kan testi belli oluyor diye biliyorum.

insallah canim ya , bosa umut etmekte kotu. kafamda hep birseye yogunlasamiyorum
ders calismam lazim kendimi veremiyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…