Mayis ayinda adetini bekleyenler

kızlar benimde olası adet tarihim mayıs 2 gibiydi bugün 5i hala olmadım sancım var bakalımmerakla bekliyorum.

ben beklemekten cok skildim kizlar ya ne zor seymis. 2 sindede hic boyle olmamistim ansizin oldugu
icin sak diye ogrendim. bulantim olur benim hamilelikte hic bulantim yok.
ne kaldiki surda gunume . ne biliyim gunler gectikce umutsuzlasiyorum

mesela ben biliyorum adet belirtisi ama hani diyolar yaa adet ve hamilelik belirtileri benzer birbirine diye, yine de bi ümit hamilelik belirtisidir diyorum bazen kendi kendime

valla benm düşen hamileliğimden önce bu durumdan çok rahatszdım sürekli hamilemiyim değil miyim kalcakmıyım kalmayacakmıyım die düşünüordum. kürtajdan sonra bir süre rahattım ne güzel. bu ay baktımki hiç bişey değişmemiş. kendime problem yapacak illaki bişey buluorum. şimdide adetim gecikti ya onu problem ediorum

sorun yaratma kendine yaaa stresten insanin basina her sey gelebiliyor..eger saglik problemin oldugunu düsünüyorsan dra basvur tabiki..ben mesela kafam rahat olsun diye randevu aldim..gitcem bu ayin 25ine.. ay Allahim yardim etsin.. zor ismis.. iki sene cocuk olmasin diye dikkat ettim simdi olsun diye yirtiniyorum..

zor iş valla. öle hemencecik olacak bişey değil. sağlık problemim olduğunu düşünmüorum. büyük ihtimal stres ve bahar etkiledi beni. bakalım bu ay ne olacak.

merhaba arkadaslar benimde bu ayin 20 sinde regl günüm. yumurtlama kesin 1 mayısda oldu cok sansliyim ogün cok agrilarim oldu doktora gittim yumurtlama olmus dedi. Ama simdi sürekli sol yumurtalıgıma sancı giriyor bu normalmi arkadaslar? Ay test yapmak icin sabirsizlaniyorum, henüz ilk deneyimimiz ama belki tutmustur :)

insallah canim ya
Allah gonlune gore versin
benim de adetim yarin leke filanda yok. bulantimda sabahleyin basladi bacagima agrilarda giriyor
hamile oldugumu dusunuyorum. hayirlisi artik

insallah canim ya seninde allah gönlüne göre versin beklemek en zoru bence, en erken ne zaman test yapabilirim acaba? bide afedersiniz idrara sürekli gidiyorum ve cok akıntı var bende ama hic kanama yada kahverengi akıntı olmadı

merhaba arkadaşlar.benim sat 7 nisan korunuyoruz ama 10 mayıs olmasına rağmen hala adet olmadım.idrar testi yaptım negatif çıktı.yani böyle şüpheyle beklemekte çok zor hiç de bir belirti yok adet olacağıma dair.Allah herkes için hayırlısını versin.

Selam Kizlar

Ben adetimi 14 nisanda olmustum ( 12-13 näsanda olabilir ama 14 galiba =/ ) ve 29 ve 30 nisanda denememiz olmustu Adetimi 14 nisanda gormem gerekir diye dusunuyorum ancak benim adetim cok duzensiz bazen 15 gunde bir bile oluyorum bazende 1.5 ay surebiliyor 3 kez gebelik testi yaptim 3 de negatifti sonuncusunu 3 gun once yaptim yeniden ne zaman yapmaliyim sizce ? Cunku isvecte yasyorum ve burada gebelik tesleri cok pahali (30 TL) ve gebelik icin kan testida kesinlikle yapmiyorlar Hastaneyede gitsem eczaneden aldigimiz idrar testini yapiyorlar... Eger fikrinizi paylasirsaniz cok sevinim sizce hamile olabilirmiyim ?? Ve ne zaman 4. testi yapmaliyim meraktan olucem

Belirtilerim

+ Akintimda kotu bir koku var beni bile tiksindiriyor hergun 2 kere ic camasiri degistirmeme ragmen
+ Surekli midem yaniyor zaten reflum vardi ama stress yapinca yanar migdem hamileliktende olurmu ?
+ Goguslerim aciyor yaklasik 10 gundur ama bu adet doneminin ve yumurtlama donemininde belirtisi
+ Bulanti hissediyorum ama sabahlari degil daha cok aksamlari mide yanmam ile birlikte
+ 2 gunde 3 gunde birde yumurtaliklarim agriyor adet olucam diye odum kopuyor
+ Eskiden cok uykuluydum ise hep kalirdim simdi cok erken uyanmaya basladim aslinda tam tersi olmali ancak ben cok enerjik kalkiyorum ancak aksamlari isten gelince eskisinden uykulu olmaya basladim 9 10 gibi uyumaya gidiyorum

Lutfen benimle fikirlerinizi paylasin...

canım o kadar test yaptırmışsın birindne biri pozitif çıkması lazımdı o belirtiler psikolojik olabilir canım adete yakınken mide bulantısını hepimiz yaşıyoruz ben birde şunu anlamadım senin günün geçtidemi test yaptın gün geçmeden yapılan testlerin negatif çıkması normal

Testleri adet vaktim gelmeden yaptim bugun yarin adet olmam lazim ama olmadim bide benim normalde hic midem bulanmaz yani adet olcaksam bile bulanmaz psikolejik oldugunu sanmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…