Mayis ayinda adetini bekleyenler

yellowdaisyy

Guru
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
4.118
18
Kizlar ben gecen ayin 13 unde adet oldum
bu ayda ayin 11 gibi adetimi bekliyorum aslinda beklemiyorum yani insallah hamileyimdir.
test yapmadim olsada cikmaz diye.
birlikte bekleyelm istedim. sizin beklenen adet tarihiniz ne?
ben geri cekilmeyle korundum bu ay ama yumurtlama gunume denk geldi diye dusunuyorum
belki on sivida sperm vardir umuduyla bekliyorum ayin 11 ini. esim bebek istemiyor
ama ben istiyorum cunku nisan basi bebegimi kaybettim spiral yuzunden.
Allah herkesin gonlune gore versin.

slm canım benim de adet tarihim mayıs 6 bu ay ilk deneyimimiz ve düzenli oldu ve yaklaşık 15 gündür göğüs acısı kasık batmaları ve bu arada 3gün önce kahverengi akıntı falan birkaç belirti yaşadım fakat bu gün sadece sol kasığımda oluşan ara ara batmalardan başka bişey olmadı bende herhalde adet olucam diye düşünmeye başladım hayırlısı bakalım

SELAM KIZLARRRR benimde beklenmeyen adet tarihim 9 mayıs:)
inşallah hamileyizdrr..bu arada yeşimcim çok üzüldüm allahım bidaha yaşatmasın..bende ocak ayında kimyasal gebelik sonucu 4 haftalık bebeğimi kaybettim yani düşük yaptım ...bu aydan pek umutlu değilim ama allahtan ümit kesilmez ..

kahverengi akinti yerlesme kanamasi olmasin sakin benim de bat 9 mayis bakalim ama benim adet belirtilerim var her zamanki gibi..

kahverengi akinti yerlesme kanamasi olmasin sakin benim de bat 9 mayis bakalim ama benim adet belirtilerim var her zamanki gibi..

bilmiyorum genelde öle diyolar hayırlısı bakalım idrar rengim falan da koyulaştı sanki bi de göbeğimin altında bi çizgi var acaba bu da bi belirtimi

o kahverengi akinti yerlesme icin olabilir. cok okudum cunku onu. insallah oyle birseydiir.
zaten bugun 4 u birsey kalmamis. guzel haberlerini bekliyoruz :)

canim sanada gecmis olsun cok zor bir durum yasayan anlar.
ustelik erseyi normaldi, nasip degilmis napalim. ben bu ay basi kaybettim bebegimi
ama adetim hemen arkasindan geldi ve 7 gun surdu. simdi gun sayiyorum bakalim

bu arada bende acayip gaz var kizlar . bide herseyi yemek istiyorum belki psikolojik ama gecen ayda basta boyleydim sonra istahsizlik ve mide bulantisi basladi sonrada gogus ucu hassasiyeti
banyoda dus aliken farkettim onuda tabi bunlar oldugunda 5 haftalikmisim haberim yoktu.
bu istahi bebege bagliyorum ama bosyerede umutlanmak istemiyorum.

bilmiyorum genelde öle diyolar hayırlısı bakalım idrar rengim falan da koyulaştı sanki bi de göbeğimin altında bi çizgi var acaba bu da bi belirtimi

hic duymadim , sanmiyorum ama yinede birsey diyemem

kendimizi dinlemekten helak olduk ya. ben bu ay su yumurtlama gunu sivisini bekledim ama goremedim
biryerde cinsel iliski sivinin muhteveyatini degistirir diye okumustum insallah oyledir ya.

benimde beklenmeyen adetim yarın, ama muhtemelen adet olrum.Beklemiyroum bişey.
Dr.um kürtajdan sonra 2 ay yüksek ihtimalle hamile kalırsın korun dedi korunmadık olsun diye,
şimdi 5. ayımız olacak pas geçeceğiz kesin.Ama belki bi umut işte...

Sen 2. bebek için uğraşıyosun sanırım öyle değil mi canım? Rabim gönlünce versin ....

evet canim 2. bebege ugrasyorum ama sadece ben, esimin bu konuda bir istegi yada ugrasi yok maalesef. blli olmaz canim belkide adet olmazsin. Allah buyuktur.

teşekkür ederim kızlar inşalah hepimizin gönlüne göre olur ben yarın test yapmayı düşünüyorum bakalım regl olmazsam sizce erken mi sonuç ne kadar doğru olur acaba

o da bir belirti de canim bu kadar erken olur mu onu tecrübeli arkasalara sormak lazim.. sen belirti arama hic aradikca cikar zaten

o da bir belirti de canim bu kadar erken olur mu onu tecrübeli arkasalara sormak lazim.. sen belirti arama hic aradikca cikar zaten

valla doğru söylüyorsun canım aradıkca çıkıyo sanki artık takmıyorum yaa yarın yada cumaya regl günüm bende test yapıcam yarın hayırlısı nasipse gelir demi

valla doğru söylüyorsun canım aradıkca çıkıyo sanki artık takmıyorum yaa yarın yada cumaya regl günüm bende test yapıcam yarın hayırlısı nasipse gelir demi

aynen öyle benim arkadasin da adeti gecikti bir hafta bi görsen gögüs ucu hassasiyeti ne biliyim koyulasmasi hepsini buldu.. sonra da adet oldu ben gecen sene hic beklemedigim anda hamile kaldim hani beklemiyorum yaa.. bu sene de olmadi iste bir türlü.. accemiyiz daha yaaa tutar mutlaka.. benim de sizim var ince ince tam adet sizisi..ayin 8 ya da 9u batim..

bu kadar uzun sure adet olmadiysan ya hamilesin yada baska bir sorun var
normal degil yani 2 ay gecmesi. hap filan kullandinmi daha once korunmak icin?

hayır canım ilaç vermek istemedı doktorum adetımnın geçmesının 2gununde kan testı yaptı negatıf çıktı doktor geç döllenme olabılır diye 10 gun sonra kan testı ypalım dedi martta adet oldum ben nisanda olmadım şekerim yalnış yazmışım oraya hayır hap falan kullanmadım şekerim asprin bile çok zor içerim ilğin için çok saol

Son düzenleme:
bende bu ayın başında adet olacaktım olamadım bir türlü. uzun zamandan beri ilk defa adetim gecikti. ahmile falan da değilim. hayırlısı olsun ne dielim illaki bir gün gelecek bu kırmızılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…