Mayis ayinda adetini bekleyenler

Testleri adet vaktim gelmeden yaptim bugun yarin adet olmam lazim ama olmadim bide benim normalde hic midem bulanmaz yani adet olcaksam bile bulanmaz psikolejik oldugunu sanmiyorum

bak bir de testi ne zaman yaptigin cok önemli.. eger; adetin henüz gelemedi ama test yapcaksin..ya da adet günü yapcaksin..iste o zaman sabah idrariyla yapmalisinki,en az 4 ya da 6 saat gecmis olsun, iste o zaman hamilelik hormonu idrara karissin...ilk günlerde hormon düsük oldugu icin idraragec karisir.. ama oldu adetin 1 hafta-10 gün gecti iste o zaman gün icerisinde istedigin saatte yapabilirsin. cünkü hormon artik iyice yükselmistir ve idrara hemen karismaktadir.. kanda cok daha rahat ve erken bulunmasinin sebebi de bu zaten.. idrar gün icinde cok cabuk yenilenir bildigin üzere ama kanda durum cok daha farkli.. insallah bu yüzden testlerin negatif cikmistir..bir de erken test almadiysan adetten önce dogru sonuc vermiyo bu testler..

Bugün biraz adet olur gibi oldum ne yazık ki ama Bilmiyorum Belkide üstüne görmedi bir 5 6 gün sonra test yapıcam

Testleri adet vaktim gelmeden yaptim bugun yarin adet olmam lazim ama olmadim bide benim normalde hic midem bulanmaz yani adet olcaksam bile bulanmaz psikolejik oldugunu sanmiyorum

benimde bugün adet olmam lazımdı ama olmadım hala bekliyorum. acaba bu ay folik asit kullanmaya başladım o mu etkiledi nedir?

cnm ben 3 aydır folik asit alıyorum adetime etkisi olmadı..:))

benim 14 mayısta adet olmam gerekirdi.gecikti. gerçi doğum kontrol hapını bırakalı bayağı bir değişiklik oluyor. bu arada 6 aydır bıraktım hapları. bu ayda ilk defa bebek istedik doktorda sadece folik asit verdi. bende o etkiledi sanıyorum . bir sorum daha olcak eğer adet olursam folik asite devam edecek miyim? bilgisi olanlar varsa beni aydınlatsın lütfen

hamile kalmadan 3 ay önce başlanması gerekiyor folik asite..eğer çocuk isiyorsan devam et adetliykende al..folik asit adet düzenini etkilemez bildiğim kadarıyla.

29 günde bir adet oluyorum sat 25 nisan ilişki günleri 2-3 mayıs. Ovulasyona denk gelmedi galiba ama psikolojik midir nedir midem bulanmaya başladı çok hafif birde sol kasıgım agrıyor arada da komple agrıyor 2-3 gün önce süt beyaz akıntım oldu sonra akıntımı takip etmeyi bıraktım acaba acaba diye kafayı yiyecektim bat 24 mayıs bakalım ne olacak

Bugün biraz adet olur gibi oldum ne yazık ki ama Bilmiyorum Belkide üstüne görmedi bir 5 6 gün sonra test yapıcam

belki yerlesme kanamasidir.. insallah hadi bakalim ben normal adet gördüm.. insallah sen hamissindir ve bize umut olacak güzel haberler verirsin...

Kızlar içinizde deneyimli olanlar varsa hamileliğin ilk haftalarında alt karında sertlik hissetmişler miydi? Bnim herzamankinden farklı bir sertliğim var rahmimin üstünde ve çok gaz topluyor bünyem. :44:

kızlar bende bu ay kesin hamileyimdir diye düşünüyordum. 11 mayısta adet olmam gerekirken olmamıştım. üstelik tam yumurtlama günlerime denk getirdik ama dün gece feci bir terleme titreme ve bu sabahta koyu kahverengiden kırmızıya dönen bir kanamam oldu. 5 ay önce kürtaj olmuştum ama şimdi çok istiyoruz bebiş (
tüm belirtilerde var üstelik hala. cok garip bir his inşallah üstüne görme denen şu olayı yaşamışımdır. şu kanamam bitsin bakalım bir test yapar ardından dr a gideriz. birkaç gün önce yaptıgım tes negatif cıkmıştı ama o kadar emindmki hamile oldugumaa :2:

arkadaşlar ben 3 aydır korunmuyorum o zmndan beride adet dönemlerimde değişiklik oldu (çok koyu akıntı şeklinde siyah) sizce çok mu anormal korunmayı bırakmakla alakası olabilir mi??? yada sizdede böle oldumu hiççç

normal adet gördün ve hamilemisin anlamadım

yok canim ben arkadasa dedim insallah hamilesindir diye..topige uygun olarak dedim, ben normal adet oldum diye.. düzgün yazmadim sanirim..benim de iki aydir adetim gecikiyo... ama hamis degilim maalesef hamileyken adet olma diye bir sey yok...lekelenme var o da yerlesme kanamasi olabilir muhtemelende adetten 1hafta? önce olur..lekelenme az bir sey kanama degil..yani üstüne görme dogru bi kavram degil yani kanamasi olup da hamilelige devam edenler de yok degil tabiki...

Selam arkadaşlar,bende adet düzensizliği var ne zaman adet göreceğim hiç belli olmuyor ancak geçen ay 6 nisanda oldum bu ay ayın 17si oldu hala adet görmedim acaba hamilemiyim,test yaptım negatif çıktı ama ne yapsam bilemedim

Reglime bir hafta var hala kasiklarimda batma goguslerimde giderek artan bir hassasiyet var. Kasiklarimin tam ortasi (rahmim) sisti elle yokladigimda ele geliyor. Biran once adet gunum gelse yaa. Bu kadar erken belirti vermez diye korkuyorum acaba baska bir rahatsizligim mi var diye :'(

merhaba kızlar benim adetimde 16sıydı ama olmadım.vajinismus olduğu içi ihtimal vermiiyorum ama sol kasığımda batma var ve baş dönmelerim oluyor sizce erken belirti olarak bunları verirmi test yapmıyorum ihtimal pek vermediğim için...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…