mayıs anneleri tanışabilirmiyiz?:))

Erence

sensiz olamam......
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2008
1.123
0
kızlar belki siz birbirinizi tanıyosunuzdur ama ben daha yeni üye olduğum için tanışmak istedim.

ben gülhan. 25 yaşındayım.sinopluyum.2 çocuğum var ve 4 yıllık evliyim. şimdilik bu kadar:))

Ben de Saadet 25 yaşındayım. Kastamonu / Tosya lıyım. 4 yıllık evliyim. Hayatımın anlamı olan birtanecik oğlum var. :emir_bebek: Özel bir şirkette satış sorumlusu olarak çalışıyorum. hihoyyyt ( FIRAT bebek 3 ay 19 günlük )

Benimde biricik oğlum Bartu Mayıs 2007 doğumlu.Antalyalıyım.3 tane çocuğum var.

benim adım aysun kastamonu taşköprülüyüm saadetcim hemşeri çıktık bacım iki tane oğlum var

Bende dün gece acaba kk da akrabam varmıdır diye düşünüyordum :uhm: saadetle aysun akraba çıkcak gibi :1rolleyes:

Ben Canan 27 yaşındayım Rize'liyim. 19 aylık evliyim :1hug: güzel bi kısçem var. Evlendiğimden beri ne yazıkki çalışmıyorum :çok üzgünüm:

ben yasemin 5 yıllık evliyim 2 oğlum var biri mahmud 3,5 yaşında diğeri mert 3,5 aylık :))) 30 yaşındayım ankarada ikamet ediyorum :) aslen kırşehirliyim

bende tuğba aslen erzincanlı ama doğma büyüme istanbulluyum. eylül ün 14 ünde 23 den terfi edip 24 oluyorum. senağlama 21 aylık evliyim. 3.5 aylık bi toşuncuğum var.:emir_bebek: çalışmıyorum ekmek elden su gölden yan gelip yatıyorum.:nazar:
yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.......... :dance:

kızlar ne güzel değilmi güzel ülkemizin dört köşesinden arkadaşlar edindik hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç ayrılmamak dileğiyle

çok güzel ya arkadaşlar hepinize teşekkürler.:) sanki kırk yıldır arkadaşmışız gibihisssediyorum kendimi. evet hiiiiiiiç ayrılmayalım.

Hakikaten hiç ayrılmamak dileğiyle ama nasıl olucak bu :uhm:

Bende Ebru ..30 yaşındayım Ankara - Beypazarı doğumluyum ve şu an Ankarada yaşıyorum. 25 aylık evliyim ve oğlum 3.5 aylık Yunus Emre isminde bir oğlum ve hepinizin bildiği üzere tembel bir kocam var :) Avukatım ama evlendikten sonra kayınpederin "Ankara'da iş bulucam" vaadleri nedeniyle Beypazarı'ndaki ofisimi vergi kaydı açık kalmak kaydıyla boşalttım..Ama kayınpeder iş vaadlerini yerine getiremediğinden şu an sadece eniştemin davalarına bakıyorum ve yaklaşık iki yıldır işsiz gibi bişiyim..Eşimin ısrarlı davranışları nedeniyle çalışmak zorunda olduğumdan bari rahat bir işe gireyim diye hakimlik sınavlarına hazırlanıyorum (iki kez girdim birinde hamileliğimin başında diğerinde de sonunda yaşadığım sıkıntılar nedeniyle kazanamadım, şimdide oğlumla ilgilenmem gerektiğinden pek çalışamıyorum ve bi mucize olsun sınavı kazanayım diye dua ediyorum kaydirigubbakcemile3) Bu arada kocam yine küstü bana allam ya öldürcek bu adamın kaprisleri beni bigün kaydirigubbakcemile sanki evin erkeği benim kadını da o ..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

mrb arkadaslar.Aslı ben.aslen gıresunluyum ama dogma buyume ıstanbul.11 aylık evlıyım ve gorev nedenıyle 10.bucuk aydır Kars ta ıkamet edıyorum.Son 1 haftadır cocuk konusunda dusunmeye ve calısmaya basladım.hayırlısı olsun.

merhaba ben özlem 2 yıllık evliyim 25 mayıs 2008 doğumlu minik pelinim var matematik öğretmeniyim

ben gökçen.ankarada yaşıyorum.aslen konyalıyım.27 yaşındayım.3 yıllık evliyim.3 aylık oğlum var.kuzey.ingilizce öğretmeniyim. benim de eşim kastamonulu.

Bende Ebru ..30 yaşındayım Ankara - Beypazarı doğumluyum ve şu an Ankarada yaşıyorum. 25 aylık evliyim ve oğlum 3.5 aylık Yunus Emre isminde bir oğlum ve hepinizin bildiği üzere tembel bir kocam var :) Avukatım ama evlendikten sonra kayınpederin "Ankara'da iş bulucam" vaadleri nedeniyle Beypazarı'ndaki ofisimi vergi kaydı açık kalmak kaydıyla boşalttım..Ama kayınpeder iş vaadlerini yerine getiremediğinden şu an sadece eniştemin davalarına bakıyorum ve yaklaşık iki yıldır işsiz gibi bişiyim..Eşimin ısrarlı davranışları nedeniyle çalışmak zorunda olduğumdan bari rahat bir işe gireyim diye hakimlik sınavlarına hazırlanıyorum (iki kez girdim birinde hamileliğimin başında diğerinde de sonunda yaşadığım sıkıntılar nedeniyle kazanamadım, şimdide oğlumla ilgilenmem gerektiğinden pek çalışamıyorum ve bi mucize olsun sınavı kazanayım diye dua ediyorum kaydirigubbakcemile3) Bu arada kocam yine küstü bana allam ya öldürcek bu adamın kaprisleri beni bigün kaydirigubbakcemile sanki evin erkeği benim kadını da o ..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ebrucum işin gerçekten zor hem mesleğini yapamıyosun hemde eşinle başın dertte allah yardımcın olsun canım

X