Mayıs anneleri,bebek için alınacakların listesini yapalımmı?

Arkadaşlar aranızda 2009 anne bebek çocuk fuarını bekleyen var mı şubatın sonunda yapılacak.acaba avantajlı olur mu? bütün ürünlerin ve markaların bir arada olması iyi fakat fiyatlar nasıl olur bilmiyorum.

kzlar bende tecrübeli olarak fikrimi söyleyeyeim derim öncelikle eve çınca ben pijama giyidm 1 hafta falan o yüzden bana pijama yetmedi tekrardan aldım bide mayıs olcak diye ince almıştım giyemedim onları soğuk geldi
orta kalınlıkta pijama alın kendinize bir kaç adet
bebk için 1 zıbın yeterli ama hastane çıkışı varya onlardan 3-4 takım olsa daha iyi olur
en küçük boy çıt çıtlı badiden bi kaç tane alın daha fazla almayın hemen küçülüyor
bebeğe şapka vede eldiven 1 kaç tane olsa daha iyi olur
battaniyede vede banyo havlusu da 2-3 tane olması daha iyi olur sizin için
patikli tulumlardan 1 kaç tane dışında almayın kullanışlı değil ne yazııki çorap fazla alın boy boy çıt çıtlı badi ve patikli pijama iyi olur
şimdilik aklıma gelenler bunnlar
bide söylemeden geçemeyecem sezeryan olan annler hastaneye komposto götürseler iyi olur ve mutlaka lansinoh marka gögüs kremi alın en iyisi o benim gögüs uçlarım çok kötü olmuştu en iyisi o geldi diğerleri hiç bir işe yaramıyor drun verdiği garmastan falan bile benden demesi(korkmayın herkesin böyle olmuyor mayıs annelerinden sadece benim kötü olmuştu yra olanların 1-2 gün içinde geçti bazılarının olmadı bile)
eeee tabi kırmızı kurdelenizi unutmayın
hayırlı doğumalr şimden

Arkadaşlar aranızda 2009 anne bebek çocuk fuarını bekleyen var mı şubatın sonunda yapılacak.acaba avantajlı olur mu? bütün ürünlerin ve markaların bir arada olması iyi fakat fiyatlar nasıl olur bilmiyorum.

Ben gidicem.Geçen sene arkadaşlar gitti promosyonlardan falan da yararlandılar.tavsiye ederim

sealm kızlar ,erken mi değil mi bilmiyorum ama ize dayanamayıp bişiyler aldık ben mayıs sonuna anne olacağım inşallah 21. haftaya girdik.ilk bebeğimiz bizinm ve erkek olacak inşallah:))biz oyun parkı olarakta kullanılan beşiklerden aldık ,birkaç kıyafet ve hastane çıkışı aldıkbundan sonr yavaş yavaş alırız heralde allah hayırlısını versin hepimize bebklerimizi sağlıklı bir şekilde kucaklarımıza almak nasip etsin .eksikleri yazmanız yi olmuş ayrıca bebek mağazalarında broşürlr var bebek ve anne için gerekli olanların listesinin bulunduğu gittiğinizde mutlaka sorun..
canım bizde chiccodan titreşimli,müzikli park yatak aldık ama onun ebatlarına uygun uyku seti yok sen ne yapmayı düşünüyorsun.biz alırken akıl etmedikte piyasadada göremedim.bu arada bebişin güle güle kullansın.

canım bizde chiccodan titreşimli,müzikli park yatak aldık ama onun ebatlarına uygun uyku seti yok sen ne yapmayı düşünüyorsun.biz alırken akıl etmedikte piyasadada göremedim.bu arada bebişin güle güle kullansın.

uyku setleri bebekleri cok terletiyor diye duymustum.hic kullanıslı degilmiş.zaten ilk bir kac ay yataksız yatırmak daha uygun goruluyor.chicconun park yatagı cok guzeel ve kaliteli eger icine sinmezse hafif yumusak olsun dersen carsafini katla ser.6aydan sonraa cocuk yorganini katlayip yatak gibi kullananlar oldugunu biliyorum.tabi siz bilirsiniz.sonradan ortopedik yatak alırız derseniz o ayrı.

ben kendi listem kopyalayayim size :) ordan burdan yararlanarak hazirladim..muhakkak eskik kalanlar yada luzumsuz seyler olabilir..

:GIYECEK:

Bodyler
Çıtçıtlı alt
Ayaklı body
Eldiven (penye)
Şapka (penye)
Çorap
Önlük
Zıbın
Dışarı giysisi
Hastane cıkışları
Hırka
Yelek
Palto
Havlu
Bornoz
Patik
İnce-kalin takimlar

:SAĞLIK-TEMİZLİK ÜRÜNLERİ:

Küvet ve file
Biberon (plastik ve cam..125ml ve 250ml)
Sabun
Şampuan
Pudra
Nemlendirici krem
Pişik kremi
Oil
Biberon firçasi
Biberon emzikleri (kaucuk,silikon)
Islak mendil
Termometre
Burun-kulak cubukları
Bebek bezi