Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay yaaaaaa bak şimdi çok mutlu oldum, hamile kalmanı içten istiyordum çok🤗 tebrik ederim sağlıkla gelsin inşallah. Bat nw zamandı canım
Ayyy çok teşekkür ederim canım 😍 amin inşallah bu sefer sağlıkla ilerlesin❤️ henuz kan vermedim ama inşallah orda da pozitifi görürüm :) aslında benim adetim düzensiz ama bugün yada yarın adet günüm. 20-21 Mayıs Yumurtlama 22 Mayıs catlama oldu

Ayyy çok teşekkür ederim canım 😍 amin inşallah bu sefer sağlıkla ilerlesin❤️ henuz kan vermedim ama inşallah orda da pozitifi görürüm :) aslında benim adetim düzensiz ama bugün yada yarın adet günüm. 20-21 Mayıs Yumurtlama 22 Mayıs catlama oldu
ayısı ben :) 20-21 yumurtlama ve 22 si çatlama :) 5 haziran bat :)

kanda da pozitifi görünce iyice rahatlarsın canım

aaa dün de yapmış mıydın kuzum?

kız gerçi senin çook önceden de pozitif çıkmıştı innovita ile :))
kanda pozitifle kesinleşirse çok ilginç bir durum yaşamış olacaksın sen ya :KK70:
Benim hep sonradan silik çıktı ya. Kac test yaptıysam hep sonradan gördüm. Mesela 3 gün once 3 saat sonra 2 gün önce 2 saat sonra dun 1 saat sonra bide çizgiler silikleşti. Bu sabah yaptım hemen çıktı. İşte şimdiki hali buda

Eklentiler

• IMG_20220602_122716.jpg
    IMG_20220602_122716.jpg
    135,6 KB · Görüntüleme: 61
Benim hep sonradan silik çıktı ya. Kac test yaptıysam hep sonradan gördüm. Mesela 3 gün once 3 saat sonra 2 gün önce 2 saat sonra dun 1 saat sonra bide çizgiler silikleşti. Bu sabah yaptım hemen çıktı. İşte şimdiki hali buda
şimdiki de durdukça koyulaşıyor :halay:

X