Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selam birkaç gün önce yazdım bn adet günüm geçti ama regl oldum diye fakat çok az kanama gördüm 1-2 gün şimdi sadece peçeteye gelen bi akıntı oluyor hiç böyle olmazdım tam 7 gün düzenli olurdum femera kullanmıştım geçen ay o yapmış olabilir mi sizce üstüne görme böyle olmaz değil mi

Benim memeler 1 beden büyüdü kizlar dolgunlasti cok canim yaniyo hareket ettikce sızlıyo resmen😅 cicişler yaniyo😂😂 neden olabilir yaa gebelik degildir sanmiyorum troit ilaci yaparmi böyle bi etki fıstık gibi duruyo valla acimasa bide daha iyi olur 😅
İnshaAllah hadi hayırlısı 😍😍🥳

Kızlar bende belirti melirti kalmadı ya kasık ağrım da hafifledi sadece batma gibi arada bi oluyo ama göğüs hassasiyeti falan asla yok hatta büyüme dolgunlaşma dahi yok umudum pek kalmadı açıkçası sanırım regl olcam ya ööff
Dur yaaa hemen öyle deme kuzummm bei olmaz sürekli belirti yaşayacaksın diye bir şart yok

Ya hanımlar birsey sorucam .. 20 Mayıs yumurtlama günümdü. Dün ve bugün adet ağrısı gibi ağrım var. Adetin ikinci günü falan nasıl ağrımız olur ya bazen çok bazen hafif. Dün sabah adet oldum sandım ama inanilmaz akıntım olmuş bugünde öyle. Neden olur sizce bu ? Bide ben dayanamayıp erken gebelik testi yaptım negatif. 22 Mayıs da çatlama olmuştu. Bu sefer dayanamadım negatif görünce de çok üzüldüm tabi :KK43: o_O
Canım bazen daha geç çıkabiliyor regl geçilmesini bekle

X