Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gerçekten zor zamanlar geçirmişsin. Hastane olarak orası çok vasat hamile kalsam orda devam etmem doktoru sevsem de. Doktor çok yoğun 10da randevum var 12 de muayene oluyorum kapısının önü dolu sürekli doğumda/ameliyatta.. Benim gittiğim doktor olduğunu sanmıyorum ya ama yıllar önce kızıma hamileyken Bi doktor vardı orda değil sanırım artık. Taş düşürüyorum kanamam var bana demez mi benim sorunum değil ürolojiye gidiceksin ben şok😑 şuan Lale Aslan a gidiyorum asıl adı Lale Aslanova sen kime gittin?
Memnun musunuz lale aslanova hanımdan

Ben bugün doktora gittim iki güne bir beta baktırmam gerekir mi dedim. Doktor kanama falan olmadığı sürece gerek yok dedi ama ben baktırmak istiyorum içim de rahat eder hem. Doğru mu düşünüyorum acaba 🫣

Ben bugün doktora gittim iki güne bir beta baktırmam gerekir mi dedim. Doktor kanama falan olmadığı sürece gerek yok dedi ama ben baktırmak istiyorum içim de rahat eder hem. Doğru mu düşünüyorum acaba 🫣
Stres kötü etkiler canım bence doktorun dediğini yap leke tarzı birşey gelmediği sürece bekle. İki günde kan verip kendini hirpalama.. sağlıkla gelsin insallah ☺️

cumartesi den carsmabaya oldjm oldjm adet kızlar 28/32 dongu günü arası durumlar bende böyle adet belirtisi hiç yok
Başka belirti de yok beklemedeyim
Dün ovulasyon yaptım hafif koyu çıktı atmıstım size doktora gidicem adet olursam 2 ci iğne için 😍

Yok be kalmıyor benim 3. Çatlatmam 11. Günden sonra tek çizgi olur 13 de gebelik varsa pozitife döner he belirtiler hep olur cnku vucudumuza o kadar hormon yüklüyorlar
Hmm anladım canım
O zaman regl olmazsam testte göreceğim demek ki

X