Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayır hiçbir sıkıntı yok bence. Zaten 4 gün önce negatif imiş ve gayet iyi artmış değerin. 1000li değerlere gelmesi keseyi görmek için önemli

İşteyim eve gider gitmez yapasım var ama erken çıkmaz diyorum beklesem mi negatif görmekten yorulduk birde bu beyaz akıntı kafamı karıştırıyor yumurtlama dönemi olur biterdi

İğneden sonra 27. Günün ve sen yeni mi test yapıyosun offf sabrına hayran kaldım vallahi helal olsunbenim bata 1 hafta var ne zaman yapsam diye gün sayıyorum inşaAllah pozitif sonucu alırsın canım
Cnm inan ilk defa bu ay böyleyim görsen her ay neler yaptım bide düzensiz olurum HP ama bu sefer çok gecti

1 gün gecikmede çıkabiliyor canım istersen bugun erken gebelik testiylede deneyebilirsin bence sonuç verir

Cnm inan ilk defa bu ay böyleyim görsen her ay neler yaptım bide düzensiz olurum HP ama bu sefer çok gecti
Düzensiz oluyosan yapmak için beklemen mantıklı canım doğru yapmışsın ben kesin iğnenin 11.günün de yapmaya başlardım Eğer hamileysen de bu kadar beklemeyle kese de görünür bence hadi hayırlısı olsun canım sabırsızlıkla sonucunu bekliyorum

Hayır hiçbir sıkıntı yok bence. Zaten 4 gün önce negatif imiş ve gayet iyi artmış değerin. 1000li değerlere gelmesi keseyi görmek için önemli
Ya çok teşekkür ederim inşaallah öyledir çok stres yaptm zaman geçmiyor doktordan snra kimyasal moduna girdim

Evet adet takvimi kullanıyorum genellikle birebir gidiyor 28 günde geçen ay eşimde bende tüm tahlillerimizi yaptırdık engel bi durum yok dedi doktor femera verdi yumurtalıklarım 23 mm kadar büyümüş bu ay kesin olacak dedi doktorumuz ama sonuç hüsrandı şimdi bu ay gelmeyince umutlansam mı bilemedim

Bende annemi bekliyorum sabırsızlıkla geleydi yapardim yaaa

Aaa kız cabuk yao kız sen var ya ne duruyon ki

Evde bi tane testim vardı sabah uyanıp yaptım şansıma test bozuk çıktı hiç çizgi çıkmadı mecbur işe geldim şimdi çalışamıyorum bile aklım testte erken gebelik mi alayım eve giderken birde sabah ilk idrarla mı yapayım akşam çıkar mı

Kan sonucunu beklemen test mi yapsam silikti şimdi koyu olmuştur demi kimyasal değilse adetim 7-8 gün geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…