Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum üzmek istemem ama kimyasal gebelik ihtimali olabilir.. yumurtlama zamanını biliyor musun? Geç döllenme olduysa gayet güzel bir değer. Ama maalesef ki kimyasal gebelik oldukça fazlalaştı. Bende bu ay yaşadım ve çok üzüldüm.. Rabbim gönlüne göre en hayırlısını versin canim 🤍
Yumurtlama zamanımı hiç dikkate almadım canım ya. Amiin inşaallah çok teşekkür ederim çok geçmiş olsun sana da inşaallah kısa zamanda sağlıklı gebelik nasip olur 🌸 kimyasal gebelik belirtilern değerlern nasıldı senin

Şmdi tekrar ikinci kanı verdim beta çok düşük diyor geç döllenme dese ölecek mi sanki insanları neden korkutuyorlar anlamıyorum . Görmeyenler için tekrar yazaym adetten 4 gün önce kan verdm negatifti adetim gecikti evde test yaptm çok silik çıkınca tekrar kan verdm 165 çıktı beta. 1000 aşağısı çıkarsa pazartesi gel demişti 1000 değeri zaten yüksek hafta değil mi yani adetten önce negatif çıkmış zaten İlk testte 1000 değerinin çıkmaması gayet normal değil mi ?? Bi sıkıntı var da ben mi kendimi kandırıyorum
Canım bence kendimi hiç germe boşuna adetten 4 gün önce negatifse geç döllenmedir bence boş yere germe kendini kötü düşünme inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini 🤲🏻🤲🏻❤❤

Yumurtlama zamanımı hiç dikkate almadım canım ya. Amiin inşaallah çok teşekkür ederim çok geçmiş olsun sana da inşaallah kısa zamanda sağlıklı gebelik nasip olur 🌸 kimyasal gebelik belirtilern değerlern nasıldı senin
Amiin inşallah hepimiz o güzel günleri görelim insallah.❤️
Adete 5 gün kala 2.56
3 gün kala 13.29
Adet günü 56

Adet 2 gün gecikmeyle 36
Yani iki kat artarken birden düştü 😔 hayırlısı böyleymiş sagliksizmis ki tutunamamis.

4-5 gibi çıkar sonucu yeni verdim de beni ilk gördüğün de aaa değer çok düşük çok kötü imajı vermesi beni üzdü bişeylerin belli olmadan
benim battan 5 gün sonra 196 çıkmıştı iki gün sonra 352 üç gün sonra 257 ye düştü kimyasal oldu kimyasalı anlayabilmeniz için değerin düşüklüğüne değilde artış düzenine bakmak lazım artışınız iyiyse doktoru takmayın doktorlar karşısındaki insanın nezamandır bu anı beklediğini bilmeden nasıl etkilenceğini bilmeden konuşuyolar stres yapma

Amiin inşallah hepimiz o güzel günleri görelim insallah.❤️
Adete 5 gün kala 2.56
3 gün kala 13.29
Adet günü 56

Adet 2 gün gecikmeyle 36
Yani iki kat artarken birden düştü 😔 hayırlısı böyleymiş sagliksizmis ki tutunamamis.
Öyle bitanem olsun herkes yaşıyor bunları Rabbimin bi bildiği vardır tekrar nasip olur inşaallah ☘️

benim battan 5 gün sonra 196 çıkmıştı iki gün sonra 352 üç gün sonra 257 ye düştü kimyasal oldu kimyasalı anlayabilmeniz için değerin düşüklüğüne değilde artış düzenine bakmak lazım artışınız iyiyse doktoru takmayın doktorlar karşısındaki insanın nezamandır bu anı beklediğini bilmeden nasıl etkilenceğini bilmeden konuşuyolar stres yapma
Öyle canım gerçekten çok teşekkr ederim.

X