Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün sanki adet olacakmış gibiydim erken gebelik testi aldım kendimde bi islaklik hissettim pencereye silince açık pembe birşey geldi o an testi yaptim negatif.. 2 saat oldu camasirimda birşey yok.. Hamile değilim galiba adet mi olacagim:KK43:
Yerleşme kanaması olabilir ve öyle olduğu taktirde hemen testte çıkmaz bir kaç gün geçmesi lazım önce

Merhaba arkadaşlar ben bu sayfayı fazla öğrenemedim Mayıs ayında gebelik planlayanlara etiketlendim iki gün önce azıcık lekelenme oldu test yaptım idrarda negatif çıktı 22 Mayıs'ta ay başı olmam lazım acaba hamile miyim bilemiyorum
Seninki de yerleşme olabilir canım uzerinden bir kaç gün geçince anca çıkar testte

Merhaba arkadaşlar ağrılı yerleşme kanaması yaşayan var mı ? Yarım saat çok ağrım oldu sonra geçti yaşayanınız var mı ?
Ağrıyı yerleşme olsun yada olmasın bir şekilde hissediliyor zaten genellikle bu aynı zaman denk gelmiş olabilir eğer gerçekten bebiş yerleşiyorsa kanama da yapar ağrı da

Benim 20. Ayım ya da 19 şimdi emin değilim
Bu aya kadar hep koştur koştur test yaptım 3 kere de pozitif gördüm ama kimyasal oldu

Bende de pco var. Ama kızım ilk denemede olmuştu evliliğimin 3.5 senesindeydi
Düşünüyorum ki ilk hamileligimde evlenir evlenmez hamile kalmak istesem muhtemelen diyecektim ki 3.5 sene hamile kalamadim ve ya düşük oldu vs vs

Bu güne kadar çok dualar ettim ki 2 ramazan geçirdim bu istekle. Her iftar öncesi her namaz sonrası 20 aydır dua ediyorum
Hacet namazları mi kilmadim, adak mi adamadim.

Ama zaten eger bebis gelecekse onun rahme düşeceği zaman da belli aslında biz sadece sebepler dairesinde elimizden geleni yapıyoruz.

Bu ay bunu daha iyi aydım... 30 yaşım bitiyor bu ay sonu hem de bat günümde. Belki onun olgunlugu geldi 😂😂😂

Bu ay kafama hiç takmıyorum. Olmasa ne olacak diyorum ben istiyorum... verip vermemek Rabbime bağlı ben kul olarak gerekenleri yapıyorum.

Kafaniza takmayın gerçekten çocuğunuzun olması yalan değil çok güzel; ama aynı zamanda da dünyanın en zor şeyi vicdanen...
Belki diyorum henüz 2 çocuğun gücünü kaldıracak olgunlukta değilimdir. Allah beni benden daha iyi bilendir. Hepimizi öyle

Tabi ki dileğim hepimiz bu ay hamile kalıp 9 ay sonra kucagimiza sağlıkla hayırla alalım...
Ama olmazsa da bu dünyada tek amacımız bu değil. Kendinizi bu sebeple üzmeyin. Hepinizi öpüyorum müstakbel analarrrr
Canımm ne güzel yazmışsın yüreğine sağlık 🥰🥰

My_Moonlight06 My_Moonlight06 canım merhaba ben regl oldum malesef. Çok şey söylemek istiyorum da sen de dahil yıllarca bekleyenler var biliyorum sizlere haksızlık etmemek için kendimi susturuyorum. Ama çok üzgünüm.. İçimdeki üzüntüyü artık bastıramıyorum. Ben artık şu saat itibariyle beklemekten de istemekten de vazgeçiyorum. Rabbim umarım sizin beklentilerinizi boşa çıkarmaz kızlar. 🙏
Olsun kuzum sende kendine göre yorgunsun olabilir kimin daha uzun beklediği de önemli değil sonuç olarak üst üste hayalkırıklığina uğramak ağır geliyor haliyle.. İnshaAllah hakkında hayırlısı olur canım 🤗💐🌺

Kizlaaar sağlk olsun ne yapalım nasib kısmet meselesi stresse girmeyin kendinizi de dinlemeyin rahat bırakın İnshaAllah en kısa zamanda nasib olacak 🥰🥰🥰🌺🌺🌺
Evet Allahin takdiri, şükür verdiyi,vermediyi her bir şey için 🤲Bizim için en güzelini,en özelini saklıyor 😍🥰 o yüzden biraz daha sabır

Ayyy kuzummm geçmiş olsun üzülme bak stresin faydası yok zararı var.. korkma herşey Allah'ın elinde tekrar düzelebilir üzülme sen.. kendine iyi bak yeter
Aynen öyle ablada elimde değil hormonlar bozuk diye adet gecikiyor aha hamileyim diyorum ertesi günü yada gecesi adet oluyorum içim kan ağlıyor kaç gece eşimden habersiz lavaboda ağlamışım kaç gece o duymasın diye yastığa yüzümü basmışım sesim çıkmasın yeter ki diyorum yoruldum artık bu yaşımda yaşadıklarımdan birde epilepsi çıktı bunları duyunca dayanamadım intihar bile ettim öldürmeyen Allah öldürmedi işte :KK61: :KK12:

İnşallah canım çok teşekkür ederim takmıcam artık bir iki hafta temizlik yaparım, diyet yaprım zira nasıl olsa gebelik durumu olacak diye baya salmış durumdayım🤦🏻‍♀️
Salma kuzucum niye salıyosun yapmamız gereken tek şey kafamıza takmamak iyi ol enerjini yüksek tut stres sıkıntı hayatın heryerinde ve hep var ama önemli olan uzaklaştıracak işler bulmak ❤❤

Bende iki ay önce kadın doğum doktoru tsh yüksek diye dahiliyeye git dedi gittim tekrardan kan değerlerime bakmadan ilaç yazmıştı bu ay başka doktora gittim ilacım bitti diye o baya bı şeye bakmış. Bilemedim ki ilacin yan etkisi başka bı değeri bu kadar etkilemez sanki.
Belki triodin düşünce o yükselmiştir belli olmaz ki doktorunla konuşabildin mi canım

Kız bende öyleydim 2 sene en az bekleyelim diyordum. Ama eşim istiyor bide pko var diye korunmayalım dedik baktık olmuyor kontroller falan. Olmadıkça stres arttı ve ben daha da istemeye başladım.
Zaten o zehir vücuda girdi mi durduramiyoruz hormonlarimiz çocuk çocuk diye bağırıyor 😂

Çok
😍😍😍🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊
Tebrikleeeeer çok sevindim canım İnshaAllah kucağına da alırsın 🥰🤲🏻🌺🌺🌺🌺

Bebişi koydum isminin yanına 😊
sağ olun çok teşekkür ederim canım 🌸😍inşallah hepimizin dileği isteği ne ise o olsun 🙏🏻🌸😍🥰 herkes için dua ediyorum🙏🏻 Biraz sonra kan testim çıkar yazarım. Kk ya çok şey borçluyum 🌸☺️🌸🙏🏻

Belki triodin düşünce o yükselmiştir belli olmaz ki doktorunla konuşabildin mi canım
Yok canım zaten randevum üç bucuktaydi bugün sadece kan verebildim sonucuma da e nabizdan baktım. İnşallah öyledir canım ama baktım internetten biraz bu değerin yüksekliği neden kaynaklıdır diye haşimato hastalığı diye bişey diyo galiba guatr

Yok canım zaten randevum üç bucuktaydi bugün sadece kan verebildim sonucuma da e nabizdan baktım. İnşallah öyledir canım ama baktım internetten biraz bu değerin yüksekliği neden kaynaklıdır diye haşimato hastalığı diye bişey diyo galiba guatr
İnşallah değildir canım oda tiroidle ilgiliymiş yani o zaman bence yan etki olabilir canım ya hani o düşünce o çıkmış olabilir belki bende de zehirli guatr dan şüphelendiler sonra değerlerim değişti önce T3 düşüktü sanırım tsh yüksekti sonra T3 düzeldi tsh bi yüksek bi normal cıkıyo 🤷🏻‍♀️

X