Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım yukarda paylaştım fotoğrafı akşam test aldım yaptım gecikmenin 5-6. Günündeydim. Eve gelir gelmez denedim saniyeler içinde pozitif oldu gözlerime inanamadım sonra bi daha yaptım o da pozitif. Şimdi hastanedeyim beta için 🌸☺️
Yaa ciddimsn ay cok sevindim belirtilerin nasıldı geri baştan anlat yaaa lütfen bide beta kaç çıkacak haber et hayırlı olsun yaaaa💐😇💛

Şuna baksana ne kadar belli 1aylik filan belkide
Hiç bilmiyorum canım erken yumurtlamış olabilirim her şeyi doktor söyleyecek hiç tecrübem yok çok değişik bi duygu. 2.ay denememde oldu bu sonuç.inşallah sağlıkla ilerler. Biraz şokum geçsin tecrübelerimi tek tek yazacağım.hemen hemen Her şeyi kadınlar kulübünde öğrendim bana çok şey kattı 🙏🏻🌸

Hiç bilmiyorum canım erken yumurtlamış olabilirim her şeyi doktor söyleyecek hiç tecrübem yok çok değişik bi duygu. 2.ay denememde oldu bu sonuç.inşallah sağlıkla ilerler. Biraz şokum geçsin tecrübelerimi tek tek yazacağım.hemen hemen Her şeyi kadınlar kulübünde öğrendim bana çok şey kattı 🙏🏻🌸
Ya en çokta uyku işi aklıma takıldı ya bende baya bı var ya hani

Ya en çokta uyku işi aklıma takıldı ya bende baya bı var ya hani
Ay sonunu bekleyeceğim diyorsan bekle☺️ ben geçen ay çok aceleci davrandım bat günüm gelmeden.Ben artık uykumu aldırıp bu gün kafamı kaldırmayınca hele sabah sersem gibiyim iki gündür bir de vajinal akıntım çok arttı regl oldum sanıyordum hatta test yaptım onun için ☺️🌸

Ay sonunu bekleyeceğim diyorsan bekle☺️ ben geçen ay çok aceleci davrandım bat günüm gelmeden.Ben artık uykumu aldırıp bu gün kafamı kaldırmayınca hele sabah sersem gibiyim iki gündür bir de vajinal akıntım çok arttı regl oldum sanıyordum hatta test yaptım onun için ☺️🌸
Bekliycem kesin cnm

Eki Görüntüle 3069898

Kızlar hayırlı akşamlar regl gecikmesinin 5-6. günündeyim. Az önce gittim hemen test aldım geldim. Saniyeler içinde böyle çıktı çektim hemen ben de 😊🌸
😍😍😍🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊
Tebrikleeeeer çok sevindim canım İnshaAllah kucağına da alırsın 🥰🤲🏻🌺🌺🌺🌺

Bebişi koydum isminin yanına 😊

Bebek değil abla hormon değerlerim yüksek olduğu için doktorum yumurta tembelliği var dedi doğum kontrol hapı verdi önümüzdeki aya tedaviye başlayacağız yaşım 22 yaşadıklarımdan ötürü stresten yumurtalıklarımda tembellik oluşmuş bu ay elendim malesef 6 aydır ölü doğum yapmama rağmen göğsümden süt geliyor napcağımı şaşırmış durumdayım :KK61::mad::mad::KK61:
Ayyy kuzummm geçmiş olsun üzülme bak stresin faydası yok zararı var.. korkma herşey Allah'ın elinde tekrar düzelebilir üzülme sen.. kendine iyi bak yeter

My_Moonlight06 My_Moonlight06 Ha bu arada aşko ben elendim bu sabah nalet kirmizilar gördüm 😂gitdi yene afacanlar 🤣🤣🤣

Kızlar ben adet gördüm, listeden siliniz😔

My_Moonlight06 My_Moonlight06 canım benimde regl başladı

Ben adet oldum malesef 🥺

My_Moonlight06 My_Moonlight06 kuzum beni de eleyebilirsin. Tarlusal aldım bugün. Gebelik yok. Sonraki aylarda inşallah. 🤲💚

Kırmızılar gördüm canım beni de eleyebilirsin

My_Moonlight06 My_Moonlight06 Bir kırmızı da benden 😒 son üç dört aydır günü şaşmıyor maaşallah…beklenmiyor ya gelir hemen pöfff😠 Gideyim kendimi sürekli ertelediğim bahar temizliğine ve spora vereyim ne yapayım yoksa stresten kafayı yicem😕

Kizlaaar sağlk olsun ne yapalım nasib kısmet meselesi stresse girmeyin kendinizi de dinlemeyin rahat bırakın İnshaAllah en kısa zamanda nasib olacak 🥰🥰🥰🌺🌺🌺

X