Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haziran grubuna alabilecek olan var mı beni kızlar kim bakıyordu.

teşekkür ederim 😍Kasıklarim ağrıyordu her an regl gelecek gibi göğüs hassasiyeti bir de bel ağrısı hafif belirtiydi. 10 aydır olmuyordu klomen ve hormon ilaçları kullanmıştım 7 ay bu ay hepsini bıraktım sadece hayıt otu çayı içtim 15 gün. Ovulasyonla 5 denemem. 🤗🤗
Tebrik ederim ,sag salim kucaginiza almak nasip olsun inşaallah 😍😍 belirtileri ne zamandan beri hiss etdiniz?

Merhaba arkadaşlar🌸 1 senedir gebelik istiyorduk fakat olmadı. Aralık ayında aşılama olduk. Ondan önce de bir tedavi olmuştum fakat gebelik elde edememiştik. Rahatsızlığım polikistik over ve hasimato. Clife macunu kaç aydır görüyordum fakat başlamak nasip olmamıştı. Bu ay bı deniyeyim dedim dedikleri gibi kullandım bu ay nasıl oldu anlamadık ve ben hamileyim🤷 rabbim o macunu vesile etmiş. Benim gibi sadece poliskistigi olan arkadaşlara umut olur belki diye yazmak istedim
Tebrik ederim İnshaAllah sağ salim kucağına alırsın 🤲🏻🥰🌺

Teşekkür ederim burada bizimle paylaştığın için ☺️

Bende öyle düşünüyorum. 4. Denememiz bu ay eşim hiç doktora gitmedi eğer bu ayda olmazsa götüreyim diyorum
Yaş faktörüne de bağlı ama doktorlar 1 yıl normal yolla olmazsa sperm değerlerine, tüplere vs bakılacağını söylüyor. Bizim de 6 ay oldu bir yanda aklımda ama eşimi strese sokar diye de bekliyorum biraz daha.
Kendimizi dinlememiz lazım galiba o zaman 🥺 benim normalde olmayan çok fazla farklılıklar oldu umutlanmak da istemiyorum ama en iyisi test için doğru zamanı beklemek 🥹
Bence kendimizi hiç dinlememeliyiz bariz bir belirti yoksa. Bebek kararı verdiğimizden beri her ay farklı bir belirti hissettim :) ilk başlarda zaten bu ay kesin artık diyordum 😄 6 ay oldu öyle

Merhaba bende aranıza yeni katıldım bat 27 mayıs rabbim isteyen herkese nasip etsin minik pamuk tanelerini kucağımıza almayı🥰🥰🥰🥹
ben geçen ay letu ve ovitrelle kullandım ilk defa ilaç kullandım 2 yumurtam oluştu daha önceleri hep tek oluşurdu ve sonuç olarak kimyasal bir gebelik geçirdim. Bu ay kendi haline bıraktı doktorum ama yumurtlama zamanı inanılmaz ağrılar çektim ayağımı karnıma doğru harekt ettiremedim orda bi yumru vardı sanki ve çok sancı çektim bu şekilde 2 gün sürdü.Ovulasyon takibi yapıyorum ama çatlamayı tam anlamıyorum aslında çünkü koyu iki çizgş çıktıktan daha sonrada ikinci çizgi silikte olsa hep çıkıyor. Umarım isteyen dileyen herkes bebişlerini kucaklarına alır:))
T çizgisi aynı koyulukta ya da daha koyuysa yumurtlama, T silikleştiği an çatlama canım

Hoş buldum canımm😍💐 nasıl oluyum kuzum telaşım bitti şükür diyet mi bebek mi modundayım bakalım🤣 sen nasılsın ne var ne yokk🌸
İyim çok şükür canım.. artık bende yoruldum konuşmaktan yok şu ağrım var bu ağrım yok hiç birşey düşünmüyorum inanki fenalık geldi .. deniyorum tabi bir yandan nasib kısmet

Yaş faktörüne de bağlı ama doktorlar 1 yıl normal yolla olmazsa sperm değerlerine, tüplere vs bakılacağını söylüyor. Bizim de 6 ay oldu bir yanda aklımda ama eşimi strese sokar diye de bekliyorum biraz daha.

Bence kendimizi hiç dinlememeliyiz bariz bir belirti yoksa. Bebek kararı verdiğimizden beri her ay farklı bir belirti hissettim :) ilk başlarda zaten bu ay kesin artık diyordum 😄 6 ay oldu öyle
En korktuğum şey 😹

X