Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım tebrik ederim belirtin var miydi ne zamandır istiyordunuz herhangi bir soruna tedavi oluyor muydunuz ve ovulasyon ile mi hamile kaldin ovulasyonu ne kadar süredir deniyordun
teşekkür ederim 😍Kasıklarim ağrıyordu her an regl gelecek gibi göğüs hassasiyeti bir de bel ağrısı hafif belirtiydi. 10 aydır olmuyordu klomen ve hormon ilaçları kullanmıştım 7 ay bu ay hepsini bıraktım sadece hayıt otu çayı içtim 15 gün. Ovulasyonla 5 denemem. 🤗🤗

Kızımmmmm sen ne diyosunnnnnn yaaaaa çok sevindim ben bu ne buuuuuu 🥹🥳 koş kana koşş
Ya hemen çıktı bende çok şaşırdım kuzum. Biliyorsun daha reglime var benim birde bu kaset test. İnanamadım ikinciyi yaptım oda aynı :)) Ayyy inşallah seninde çizft çizgi olur kendim kadar çok istiyorum inanki

Çok heveslenmistim adetim gecikince hatta nasıl eşime söylesem diye bile çok düşündüm 🙂 ama hamile olmadığımı ogrendim kan testinde böyle içimi hazırlamıştım ama kendimi çok yorgun hissediyorum böyle bı garip kimseye de birşey diyemiyorum öyle arabada ağlıyorum hastane önünde size yazıyorum çocuğu olanlar nasıl çöpün kenaralina bırakıyor anlamıyorum 3 yıldır hep aynı son artık çok ama çok yoruldum bu arada hamile olan arkadaşlarım sizden özür dilerim sizin adınıza okadar seviniyorum ki lütfen yanlış anlamayin
Canım kendini üzme diyecem ama biliyorum ki çok zor. Rabbim geciktiriyorsa mutlaka güzelleştiriyordur öyle düşün. Bende yaklaşık 10 aydır istiyorum ve 2 kaybım var. Rabbim sizlere sağlıklısını nasip etsin inşallah. Hepiniz dualarımdasınız

teşekkür ederim 😍Kasıklarim ağrıyordu her an regl gelecek gibi göğüs hassasiyeti bir de bel ağrısı hafif belirtiydi. 10 aydır olmuyordu klomen ve hormon ilaçları kullanmıştım 7 ay bu ay hepsini bıraktım sadece hayıt otu çayı içtim 15 gün. Ovulasyonla 5 denemem. 🤗🤗
Canım kasık ağrın geçti mi? Benim biraz daha azaldı ama var hala :KK43:

Ya hemen çıktı bende çok şaşırdım kuzum. Biliyorsun daha reglime var benim birde bu kaset test. İnanamadım ikinciyi yaptım oda aynı :)) Ayyy inşallah seninde çizft çizgi olur kendim kadar çok istiyorum inanki
Yüreğini severim gözyaşım pıt 🥹 olsun birimiz mutlu oldu en azından ya ikimiz de olmadı deseydik? Hiçlikten iyidir kuzummmm hayırlı sonuçlar al sağlıkla ilerlesin inşallah 🍀🧿

Çok şükür canım çok şükür gözün aydın bizlere de dua et canım

Canım senin belirtin var miydi çok şükür canım gözün aydın bizlere de dua edin
Benimde çok fazla bir belirtim yok aslında canım. Çok fazla gazım var sadece. Birde 3-4 gündür sürekli uyku bastırıyor. Bu sabahta hafif lekelenmem oldu ondan şüphelendim zaten. Ama diğer iki gebeliğimde lekelenme olmamıştı mesela. Hepiniz dualarımdasınız kuzum. Rabbim isteyen herkese çifter çifter versin inşallah.

X