Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktora bağlı canım ama adet bitiminde çekiliyor hsg

Bana normal gelmişti ama bilemedim ki şimdi. Kısa mı oldu ki gerçekten. Zaten kasıklarım da çok ağrıyor. Acaba kistim falan mı patladı çok korkuyorum şuan. Biri kist patlaması çoj kötü demişti
Canım kist patladığında sadece kasık ağrısı olmuyor. Yani benim patlamıştı.berbat bir karın rahim ağrısı olmuştu kıvranmıştım. Midemden yukarı yanma filan hissetmiştim. Sonra tansiyon düşüklüğü baygınlık halsizlik filan. Hatta iş yerindeydim arşiv odasında yatmıştım çdr a sorduğumda kistin patlamıştır yine iyi atlamışsın bazıları acillik oluyor filan demişti. Değildir yani, olumsuz düşünme

Selam bebitolar simi
şimdik size bi sorum var regl takvimine göre yarından sonra çatlama günü ben bu günü değerlendirdim yarını boş bıraksam mı sperm kalitesi için yoksa yarın da mı değerlendirsem çünkü çatlamayı değerlendiremem kayınvalidemlerle yazlığa gideceğiz bende yarın da değerlendirip çatlamayı eş geçip ertesi günü değerlendirmeyi planlıyorum ana kafa karışık napsam daha doğru olur

Kist patladığı zaman kanama oluyormu ?

Canım benim çok teşekkür ederim gerçekten içimi rahatlattın

Canım benim çok teşekkür ederim gerçekten içimi rahatlattın korkmuştum bşraz ama böyle diyince oh dedim

BEn dr takip ettirdim doktorla aynı gün pik aynı gün çatlama gösterdi testlerim. Laboquick kullanıyorum canım

Bana normal gelmişti ama bilemedim ki şimdi. Kısa mı oldu ki gerçekten. Zaten kasıklarım da çok ağrıyor. Acaba kistim falan mı patladı çok korkuyorum şuan. Biri kist patlaması çoj kötü demişti
Canımcım kistin basit kist ise hiçbir tehlikesi yok.Ben hem basit kist hem çikolata kisti patlattım basit kist zararsız

Ben çikolata kistim patladığında öleceğim sandım sanki içime birden kaynar su foşurt diye dökülmüş gibi hissettim kist aşırı büyüktü sıvı hareketini hissettim bıçak saplantı gibi oldu bayılmışım servisteki arkadaşlarım anlattılar sudan çıkmış gibi ter dökmüşüm göz altlarım dudaklarım mosmormuş

Eşinde sperm sorunu varsa günaşırı değerlendirmem gerekiyor bide doggy pozisyonunda değerlendirin. Sperm sorunu yoksa her gün değerlendirmen daha iyi olur

Allah korusun, kötü düşünme. İnsanlar üst üste de yapıyorlar ama gebelik için sperm sayısı düşükse 12 saat kısa bir süre. Hatta doktorlar gün aşırı diyorlar. Araştırdım bunu, genel olarak gebelik düşünenler birer gün arayla denesinler. Ben bu ay bu şekilde deneyeceğim ovulasyon döneminde. 5 aydır üst üste denedik olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…