Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
BEn dr takip ettirdim doktorla aynı gün pik aynı gün çatlama gösterdi testlerim. Laboquick kullanıyorum canım
Bende 2 ay laboquick kullandım, 2 ayda Surelab ama hiç takip yaptırmadım doktorda.
Bu ay yeniden laboquick sipariş verdim, henüz gelmedi ama mesajın içimi rahatlattı ❣️ teşekkür ederim 🌸

Kızlar selam. Ben bu ay da yok gibi düşünüyorum muhtemelen olmadı. Ayın 7sine randevu aldım ama bu sefer özel değil bi üniversite hastanesine. Doktora hsg çekilmek istediğimi söylesem çeker mi yoksa kendisinin gerek görmesini mi beklemem gerekiyo? Bir de hsg adetliyken çekiliyor mu?
HSG hemen adet bitiminde çekilir.. uzun zamandır denediginizi ama gebelik olmadığını söyleyin cekinmek istiyorum deyin yönlendirir sizi

Bende 2 ay laboquick kullandım, 2 ayda Surelab ama hiç takip yaptırmadım doktorda.
Bu ay yeniden laboquick sipariş verdim, henüz gelmedi ama mesajın içimi rahatlattı ❣️ teşekkür ederim 🌸
Rica ederim kuzum bu arada takip için 2. Günü çağırdı beni. Toplamda 4 kez gittim. Özel muayenehane olduğu için 2 muayene ücreti ödedim. Bi ücret, bi kontrol(ücretsiz) şeklinde alıyorlar. Düşünürsen fikrin olsun diye yazayım dedim

Zaten bu ovülasyon dönemlerini doggy değerlendiriyoruz canım ama eşimde sperm sorunu var mı bilmiyorum gel doktora gidelim diyorum daha erken diyo o yüzden kafam karışıyor zaten biraz da sperm kalitesini bilmediğimiz için gün aşırı mı yapayım her gün mü bilemiyorum kafam allak bullak 😖
Eşinde sperm sorunu varsa günaşırı değerlendirmem gerekiyor bide doggy pozisyonunda değerlendirin. Sperm sorunu yoksa her gün değerlendirmen daha iyi olur

Bana normal gelmişti ama bilemedim ki şimdi. Kısa mı oldu ki gerçekten. Zaten kasıklarım da çok ağrıyor. Acaba kistim falan mı patladı çok korkuyorum şuan. Biri kist patlaması çoj kötü demişti 🤔🤔🤔🤔
Ayyy Gizem yerleşmeden olabilir haaa😍🙏🏼🙏🏼 Yerleşirken ağrılar olabiliyormuş. Benim önceki gebelik maceramda yerleşme olmadı gerçi kimyasal oldu ama ( bunu korkutmak için demiyorum kesinlikle) onda bile beta artışı kasık ağrısı yapıyor mide sancısı gaz sancısı gibi şeyler oluyor cidden Ay umarım yerleşiyordur hayırlısıyla 🤲🏻

MaviliGizem MaviliGizem balım nasılsın var mı güzel haberlerin pek aktif olamıyorum şu sıra ama aklımdasın okuyamadım da konuşmaları merak ediyorum hadi patlat bi güzel haber de keyfimiz yerine gelsin bana da umut olsun 😍😍😍

Ayyy Gizem yerleşmeden olabilir haaa😍🙏🏼🙏🏼 Yerleşirken ağrılar olabiliyormuş. Benim önceki gebelik maceramda yerleşme olmadı gerçi kimyasal oldu ama ( bunu korkutmak için demiyorum kesinlikle) onda bile beta artışı kasık ağrısı yapıyor mide sancısı gaz sancısı gibi şeyler oluyor cidden Ay umarım yerleşiyordur hayırlısıyla 🤲🏻
Ay kuzum geçen ay çok belirti yaşadım çıkmadı bir şey bu ay belirtilere falan aldanmayacağım. İnşallah adet gününde görelim ne olduğunu. Çok teşekkür ederim ama heveslendirdin beni 🥰

MaviliGizem MaviliGizem balım nasılsın var mı güzel haberlerin pek aktif olamıyorum şu sıra ama aklımdasın okuyamadım da konuşmaları merak ediyorum hadi patlat bi güzel haber de keyfimiz yerine gelsin bana da umut olsun 😍😍😍
Ah kuzum daha adete 1 hafta var diye sayıyorum 2 gün önce yumurtaladım 😉 daha habere çoooook 🥰 inşallah sende güzel haberler vardır 😉 hayırdır neden gidemiyorsun

Ay kuzum geçen ay çok belirti yaşadım çıkmadı bir şey bu ay belirtilere falan aldanmayacağım. İnşallah adet gününde görelim ne olduğunu. Çok teşekkür ederim ama heveslendirdin beni 🥰
Heveslen heveslen biz heveslenmezsek bu tombidiklerin kendi bildiklerine gelecekleri yok belki hevesimizi kırmamak için çıkıp gelirler analarına kıyamayıp 😂🤭

Kızlar hayırlı geceler 14 mayısta yumurtlama günümde ilişkim oldu 26 mayısta yani bata 3 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif çıktı yazamadım size. Adetim 2 gün geçti 29 mayısta olmam gerekiyordu. Sizce tekrar test yapmalı mıyım.

Ah kuzum daha adete 1 hafta var diye sayıyorum 2 gün önce yumurtaladım 😉 daha habere çoooook 🥰 inşallah sende güzel haberler vardır 😉 hayırdır neden gidemiyorsun
Ya yaz geldi mi benim içime bi kurt kaçıyo yerimde duramıyorum dön oraya git dön buraya gut derken telefonu elime bile alamıyorum desek yeridir şimdi ayvalık a gitcem yazlık temizlemeye dur durak yok çok geri kaldım muhabbetten 😒😒 inşallah bu ay herkes güzel haberler getirsin leyleklerden buraya da bida ki ay topige falan gerek kalmasın 😍😍

Haklısın belirti arayınca buluyor insan😁ama o ay, bu ay olabilir de 🙏🏼☺️ ben de bat ın 1 gün öncesi test yapcam kendime söz verdim bu ay😊 gerçi dr 12.gün gel dedi çatlamadan sonra ama gitmicem kana

Vallaha tatlım Bat geciktiği zaman yaparsan kesin sonuç diye biliyorum ben
Kızlar hayırlı geceler 14 mayısta yumurtlama günümde ilişkim oldu 26 mayısta yani bata 3 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif çıktı yazamadım size. Adetim 2 gün geçti 29 mayısta olmam gerekiyordu. Sizce tekrar test yapmalı mıyım.

Yapmalısın. 17 gün geçmiş oluyor yarına, varsa çıkar büyük ihtimalle

Canım önce yapmak normal değil, geçince yapmak makbul zaten, koş yap nasıl duruyorsun Allah 😂

X