Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hiç şey düşünüyor musunuz, birden çift çizgi gördünüz, ne yaparsınız eşinize naodl söylersiniz o an tepkiniz ne olur hiç böyle aklınıza geliyor mu
Düşünmezmiyimmm benim evimin yanında bebek mağazası var ordan bikaç bişi alıp pijama çekmecesine koyarım gece üzerini değişirken görsün

Ben kan testini beklemem heralde, hayal kırıklığı olacaksa da beraber yaşayalım neden tek başıma acı çekeyim

Ayy acaba ne zaman atılır vücudumundan hormon ilaçları çok kötüymüş
Ahh ahhh adet olana kadar işkence. Onların birde duygusal yaşattığı şeyler var püff en nefret ettiğim orası aşılama da bundan çekiniyorum hep ama bebek için göze alıyorum

Ahh ahhh adet olana kadar işkence. Onların birde duygusal yaşattığı şeyler var püff en nefret ettiğim orası aşılama da bundan çekiniyorum hep ama bebek için göze alıyorum
Sonucu olsa dünden razıyım canım ben aşılama yapcak olsaydı tekrar alırdım hiç takmadan ama 5 6 ay sonra bakcaz ona artık

Canim degerin duzenli artmasi önemli olan kisiden kisiye fark ediyor brn bunu anladim 4+2de gittim degerim 4500 cikti doktor bile yanlis gormis 450 sanmis sonuca tekrar bakmisti 4500 bu degerde kese gorunur dedi ve keseyi gormustuk
Canim benim bu gün Dr kontrolüm vardı kese düzensiz dedi çokta düzensiz değil yani dağınık değil ama ucu yukariüçgen gibi yada ben mi öyle görmek istediğim için görüyorum senin kesen nasıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…