Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Var gibi gözüküyor canım, şimdiden tebrik ederim. daha önceki günlerde test yapmış mıydın hiç? Bata kaç gün kala çıktı acaba bu çizgi?
Teşekkürler. inşallah ❤️ daha önceki günlerde test yapmadım hiç. Yani geçen ay yapmıştım ama bu ay hiç yapmadım. Adet günüme de 3 gün var.

Kızlarr napıyosunuz yine sorucam Üstteki dün yaptığım o daha koyu sanki ayyy bu ne yaaa bırakıcam galiba şu test yapma işini
Canım sakin ol bekle devamlı yap bu Ay bendede böyle oldu testlerimi attim kızlara ama zaten 12 13 14. Günlerde yumurtlama olabilir takip et belki daha geçte olabilir bunu yapmadan göremezsin ben ilk ay 12.13. Günlerde bu ay 14.15. Günlerde yumurtlama pik gordum 😊😍 bu ay zaten bi yuksek bi az bi silik derken 14. Gun pik oldu ❤

Merhaba kızlar yumurtlama mi acaba
F534E98B-AF8F-408E-8BFE-E4B1835DB02F.jpeg

Ayın 17sinde ovulasyon testim pik yapmıştı. O günleri değerlendirdik. Bugün gebelik testi yaptım ve fotoğraftaki gibi silik çizgi çıktı. Umutlanmalı mıyım bilemedim 🙈
Var inşallah 💜💜🙏 hiç belirtiniz var mıydı ve ne zaman başladı? Birde ilişki hergun mu yoksa gün aşırı mi oldu 😊😊

Var inşallah 💜💜🙏 hiç belirtiniz var mıydı ve ne zaman başladı? Birde ilişki hergun mu yoksa gün aşırı mi oldu 😊😊
Öyle pek bi belirtim yok aslında. Yani normalde işten dönünce uyuyup kalmam kolay kolay. Gündüzleri uyuyamam yani ama son zamanlarda işten gelince uyuyakalıyordum. Kendimi hep yorgun hissediyordum. Hep halsiz hissediyordum. Tek belirtim bu açıkçası. Ovulasyon testlerim vardı elimde. Burada gebeliğini ovulasyon testleriyle öğrenenleri okudum. Son 2 gündür ovulasyon testlerimi deneyeyim dedim. 2 günde de belirgin şekilde çift çizgi çıktı. Öyle olunca bugün gebelik testi denedim. İnşallah doğru sonuç vermiştir ❤️
İlişkiyi sormuşsunuz.Adetten sonraki 16. günde ilişki olmuştu. Ama asıl 17si pik günüydü. O günü de değerlendirdik. Sonra 18inde ovulasyon testi yaptım ve hala pik görünüyordu. Ama o günü değerlendirmedik. 1 gün ara vermek istedik. 19. günü de değerlendirdik. Yani birkaç günü bu şekilde değerlendirdik. İnşallah görünen sonuç bizi yanıltmıyordur ❤️❤️

Canım sakin ol bekle devamlı yap bu Ay bendede böyle oldu testlerimi attim kızlara ama zaten 12 13 14. Günlerde yumurtlama olabilir takip et belki daha geçte olabilir bunu yapmadan göremezsin ben ilk ay 12.13. Günlerde bu ay 14.15. Günlerde yumurtlama pik gordum 😊😍 bu ay zaten bi yuksek bi az bi silik derken 14. Gun pik oldu ❤
Tamam kuzum ilk defa yapıyorum diye anlayamadım. Bikaç ay önce eczaneden almıştım ama 2-3 kere yapmıştım dr kontrolündeydim diye takmamıştım bu testleri ama şimdi tam koyu olana kadar beklicem kuzum

Kızlar inanılmaz regl sancısı çekiyorum yumurtlama da böyle sancı çeken oldu mu kiste mi döndü yoksa yumurta
Canım bugün benim akşama doğru ağrım oldu hatta kasıklarımı tutarak yürüdüm adet sancıları gibi gündüz ovulasyon testi yapmıstım çok koyu değildi akşam yine yaptım ağrı çekince yumurtlama çıktı hatta buraya atıp sordum testi

Az önce yine içim burkuldu kızlar. Kayınvalideme yemeğe gitmiştik, dedi ki sizinle aynı tarihlerde evlenen herkesin bebek haberi geldi sizin ki ne zaman? Hiç cevap vermedim, sadece gülümseyebildim. 😌 bende çok istiyorum ama olmuyor 5 aydır tabi bunu ne kayınvalidem ne de kendi ailem biliyor, söylemedik... Nasip kısmet
Kuzum yine en iyisini sen bilirsin ama bende kimseye söylememiştim herkes soruyodu yakın çevremize söyledik şuan çok destek oluyolar boşuna sakladık diye düşünüyorum . Onlarda gerçeği bilmediği için soruyolar bilseler canını acıtmazlar ki

Canım bugün benim akşama doğru ağrım oldu hatta kasıklarımı tutarak yürüdüm adet sancıları gibi gündüz ovulasyon testi yapmıstım çok koyu değildi akşam yine yaptım ağrı çekince yumurtlama çıktı hatta buraya atıp sordum testi
Bnde de senin kullandığın testten var sabah pike yakındı o zamn bn bi daha test yapayım kuzum

İyi akşamlar kızlar, nasılsınız.? Benim bat pazartesi az kaldı, az önce erken regl oldum sandım bir şey hissettim ay çok şükür yok 😂 her ne kadar bu olmayacak yiaaaaa desem de, içimde olan beklentilere hakim olamıyorum hayırlısı. Bu aralar folik içmeyi unutuyorum saldım biraz son günler böyle oluyor hep, sıkıntı olmaz inş. Bu kadar zamandır içtiklerim yeter heralde 😂

Az önce yine içim burkuldu kızlar. Kayınvalideme yemeğe gitmiştik, dedi ki sizinle aynı tarihlerde evlenen herkesin bebek haberi geldi sizin ki ne zaman? Hiç cevap vermedim, sadece gülümseyebildim. 😌 bende çok istiyorum ama olmuyor 5 aydır tabi bunu ne kayınvalidem ne de kendi ailem biliyor, söylemedik... Nasip kısmet
Canım kusura bakma ama kayın validen tam bir densiz. Bence gereken cevabı vermelisin böylelikle bir daha sormazlar. Tövbe estağfurullah.

İyi akşamlar kızlar, nasılsınız.? Benim bat pazartesi az kaldı, az önce erken regl oldum sandım bir şey hissettim ay çok şükür yok 😂 her ne kadar bu olmayacak yiaaaaa desem de, içimde olan beklentilere hakim olamıyorum hayırlısı. Bu aralar folik içmeyi unutuyorum saldım biraz son günler böyle oluyor hep, sıkıntı olmaz inş. Bu kadar zamandır içtiklerim yeter heralde 😂
Az önce bi topikte yazı okudum 11. Gün negatifmiş testi 12. Gün pozitif olmuş sen de 9. Gün yapmıştın umut var demektir canım

X