Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamam kuzum ilk defa yapıyorum diye anlayamadım. Bikaç ay önce eczaneden almıştım ama 2-3 kere yapmıştım dr kontrolündeydim diye takmamıştım bu testleri ama şimdi tam koyu olana kadar beklicem kuzum
Canım bende iki gündür yapıyorum hep silik çıkıyor bende bişey anlamadım bu testlerden pik i gorsem heh diycem bakalim

Cnm işine karışmak gibi olmasın ama desene oğlun düşünmüyor diye oğluna laf söylesin dursun ben öyle yapıyordum

Canim degerin duzenli artmasi önemli olan kisiden kisiye fark ediyor brn bunu anladim 4+2de gittim degerim 4500 cikti doktor bile yanlis gormis 450 sanmis sonuca tekrar bakmisti 4500 bu degerde kese gorunur dedi ve keseyi gormustuk

Onlar senin surecini bilmedikleri icin torun isteklerini dile getrmisler nalsinlar. İnsallh hayrli haberlee veririsn cnm

Benimki sizin bildiğiniz kayınvalidelerden değil, çok panik. Daha ortada hiçbir şey yokken bana dedi yoksa senin tüplerin mi kapalı bu zamana kadar olmuyor.

Benimki sizin bildiğiniz kayınvalidelerden değil, çok panik. Daha ortada hiçbir şey yokken bana dedi yoksa senin tüplerin mi kapalı bu zamana kadar olmuyor.
Sonra gelinler neden kayınvalidelere ters davranıyo diyolar e böyle kaynanaya nasıl iyi davranıcan . Boşwer dicem ama boşwerilmiyo senin ona verebileceğin en iyi cevap kocanla çook iyi anlaşmak

Kızlar hiç şey düşünüyor musunuz, birden çift çizgi gördünüz, ne yaparsınız eşinize naodl söylersiniz o an tepkiniz ne olur hiç böyle aklınıza geliyor mu

Kızlar hiç şey düşünüyor musunuz, birden çift çizgi gördünüz, ne yaparsınız eşinize naodl söylersiniz o an tepkiniz ne olur hiç böyle aklınıza geliyor mu
Aklınızdan çıkıyo mu desene ben çift çizgi görsem bile kan testiyle emin olmadan söylemicem ama emin olduktan sonra pankart felan asarım heralde ya da herkes öğrensin diye hamileyim yaZılı tişört felan bastırırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…