Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim rahim filmi çekilmeden önce herşeyim daha kötüydü ağrıdan ölürdüm resmen hsg sonrası bende hiç pms ağrısı yok. Ama çılgınlık var böyle deli dana gibi oluyorm. Zaten normalde de çok zirvede yaşayan birisiyim aşkı üzüntüyü sevgiyi bende hiç ortası yok. 🙈 Bundan çok ağır oluyorm hem çevreme hem kendime ama elimizde değil yani 😂 ağlamak yok ağlatmak var 🤣🤣ağlama klomen ve herhangi hormon ilacı aldıysam oluyor. 👍
Ya benim her ay değişiyor işte. Bi ay ağlama geliyor öbür ay ağrıdan duramıyorum bi ay göğüslerimin hassasiyeti öldürüyor, bir başka ay mide bulantısı 🤣 ben aslında her ay hamileyim de belirtilere bakınca hep adet oluyorum 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Kızlar merhaba bu ay çalışmalara devam edicem ama idrar yolu enfeksiyonu var bende ilaç kullanıyorum yumurtlama günüm henüz gelmedi sizce ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz yAni bu durumda hamile kalabilir miyim
Bol bol su iç, yaban mersini al ye, ve philosepty diye bir ilaç var çok iyi geliyor.

Az önce yine içim burkuldu kızlar. Kayınvalideme yemeğe gitmiştik, dedi ki sizinle aynı tarihlerde evlenen herkesin bebek haberi geldi sizin ki ne zaman? Hiç cevap vermedim, sadece gülümseyebildim. 😌 bende çok istiyorum ama olmuyor 5 aydır tabi bunu ne kayınvalidem ne de kendi ailem biliyor, söylemedik... Nasip kısmet

Az önce yine içim burkuldu kızlar. Kayınvalideme yemeğe gitmiştik, dedi ki sizinle aynı tarihlerde evlenen herkesin bebek haberi geldi sizin ki ne zaman? Hiç cevap vermedim, sadece gülümseyebildim. 😌 bende çok istiyorum ama olmuyor 5 aydır tabi bunu ne kayınvalidem ne de kendi ailem biliyor, söylemedik... Nasip kısmet
Canım Allah ne zaman nasip ederse diyerek düşündüğünüzü belli edeblrsn bnce inşallah biZ de vericez güzel haberler sadece zamanı var

Canım Allah ne zaman nasip ederse diyerek düşündüğünüzü belli edeblrsn bnce inşallah biZ de vericez güzel haberler sadece zamanı var
Hiç birşey demiyorum canım çünkü bir süre olmayınca sanki bir problem varmış gibi bir paniğe kapılıyorlar.

Ya benim her ay değişiyor işte. Bi ay ağlama geliyor öbür ay ağrıdan duramıyorum bi ay göğüslerimin hassasiyeti öldürüyor, bir başka ay mide bulantısı 🤣 ben aslında her ay hamileyim de belirtilere bakınca hep adet oluyorum 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Belirtileri bırakmak bana adet olamama yaptı 🤣🤣sandım hamileyim ama heray ben dikkat ettim belirti ne meşhursa sayfalarda devam ediyor bir kadın diyor hepsi aynısını yaşıyor gibi 🤣 🤣 bence belirti filan hikaye 😊ben çift teste bakarım o da bana o zaman hamileyimdirr 🤣🤣

Ayın 17sinde ovulasyon testim pik yapmıştı. O günleri değerlendirdik. Bugün gebelik testi yaptım ve fotoğraftaki gibi silik çizgi çıktı. Umutlanmalı mıyım bilemedim 🙈

Eklentiler

• IMG-20210529-WA0007.jpg
    IMG-20210529-WA0007.jpg
    131,3 KB · Görüntüleme: 51
Ayın 17sinde ovulasyon testim pik yapmıştı. O günleri değerlendirdik. Bugün gebelik testi yaptım ve fotoğraftaki gibi silik çizgi çıktı. Umutlanmalı mıyım bilemedim 🙈
Var gibi gözüküyor canım, şimdiden tebrik ederim. daha önceki günlerde test yapmış mıydın hiç? Bata kaç gün kala çıktı acaba bu çizgi?

X