Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
D dytnur1 hayırlı olsun bebiş neler yaptınız detaylı anlatır mısınız ilişki hergun mu oldu?
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ewettt seni dinliyoruz neler yaptın seri taktik ver

Yumurtlama takip etmiş miydin canım?

D dytnur1 hayırlı olsun bebiş neler yaptınız detaylı anlatır mısınız ilişki hergun mu oldu?
Valla çok klişe olacak ama tam “amaaaan bundan sonra kasmam olursa olur olmazsa olmaz” moduna girdik... yok kür, yok düzenli ilişki... bıraktık hepsini... adet sonrası 10 gün sadece düzenli ilişki yaptık o da 4 kez falan. demek ki yumurtlamaya denk gelmiş o da. Kafa rahatken oldu

Belirtiniz var mıydı ve ne zaman başladı

Günaydın kızlar mayıs başı nasıl uğurlu geldiyse mayıs sonuda maşallah uğurlu hamiş arkadaşları tebrik ederim darisi bizlere inşallah dualarınızda bizlere de yer acarmisiniz ❤

Kızlar beklenen adet günü bhcg baktıran var mı kaç çıktı benimki 2820 4 haftalık için yüksek gibi gözüküyor aslında sizlerin nasıl

BAT 29Mayıs olanlar sabah kimler test yapiyor Çok heyecanlıyım adet gününe kadar sabrettim ama yinede herseye hazirlikliyim.Hayırlısı olsun Rabbim en hayırlı zamanda versin hepimize gönlümüzdekini
Benim bugun y ada yarin bazen 1 gun oynuyor ama yapmicam . Adet olucam cok eminim 2 aydir test bile almiyorum eve.

Off evet ne olacaksa olsun artik
Leyloş inşallah ya sıkıcı oldu bu durum aynı şeyleri yap adet ol tabi ki yine aynı şeyleri yapacağız bebek beklentisi olmasa daha iyiydi.
Bize aşılama ne deer onun merağındayım bir kere yaptırsam rahat olacam bununda tadına baktım der gibi

Hahahaaa aynen ya. Denemedigimiz suanki listemizde bu var ama litfen baska denemedigimiz seyleri denemek zorunda kalmayalim . bununla zirvede birakalim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…