Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pembe çizgi de mi yok bunda. Birde bu laboquick test mi hangi marka?
Certain markası, çok silik bir çizgi var fotoğrafta belli olmuyor ama varla yok arası... 1 Haziran'da yumurtlama olacaksa daha belirgin olması gerekirdi bence

Kızlar bugün sol yumurtalığımda inanılmaz ağrı var yürürken falan zonkladı. Çok çok az da akıntım var. Heralde yumurtluyorum.

Sağ kasığıma da bi ağrı geldi yeni yeni.

Bak canım çok şükür artık kendiliğinden olma ihtimali çok yüksek tüpler de açıldığı için bence bir iki ay ovulasyon testi yaparak kendin dene olmazsa doktora gidersin ilaç tedavisi için
Bu ay kendim deniyecem canim olmazsa gel dedi bide bende pco da var yumurtalarim olgunlasmiyor ilac kullanmam lazim buyüzden ins gerek kalmaz bu ay olur ama korkulcak bisey degilmis iyi olmusum hep bi icimde suphe vardi zaten tuplerim ya kapaliysa diye demekki icime dogmus hsg hsg diye tutturdum cunku aklimda hic yokken birden hsg olmam lazim dedim doktorun basinin etini yemistim

Kızlar ya benimde bugün adetim 3gun gecikti. Ne adet ne hamilelik hiç bir belirti yok. Dün akşam hcg yaptım evde negatif

Kızlar bugün sol yumurtalığımda inanılmaz ağrı var yürürken falan zonkladı. Çok çok az da akıntım var. Heralde yumurtluyorum.

Sağ kasığıma da bi ağrı geldi yeni yeni.
Catlama agtisi olabilimi canim benim oyle agrim oldugunda yumurtam catlamisti bence muhakkak değerlendir agriyo falan diye erteleme sakin

Catlama agtisi olabilimi canim benim oyle agrim oldugunda yumurtam catlamisti bence muhakkak değerlendir agriyo falan diye erteleme sakin
Doğru tahmin etmişim canım lh testi yaptım kırmızıyı buldum sonunda. Değerlendireceğim kesinlikle.

Selizay Yusra-61 soruyordunuz hissettiniz mi nedir ya

Eklentiler

• IMG_20210528_194822.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar selam
Ben bugün hsg sonucumu başka bir doktora gittim gösterdim. Bu film sağlıklı çekilmemiş, kaldı ki görüntüden de kesin tüplerin tıkalı olduğu falan anlaşılmıyor dedi. Tekrar hsg çektiricemya cevat hocada onu söyledim. İstiyosan çektir ama ben en azından 1 ay beklemeni tavsiye ederim yumurtalar radyasyona maruz kalıyor üst üste yaptırma dedi. O yüzden ben de Temmuz adetimden sonra gitme kararı aldım.

bu arada alttan ultroson yaptı hem sağdan hem soldan yumurtlamışsın dedi. Oluyor mu öyle sırayla değil mi dedim yoo dedi ben bilmiyodum gebelik beklentim yok bu Aydan ama yumurta sayın iyi diyip üstüne 2 taraftan yumurtlamışsın diyince mutlu oldum yine de

Kuzum e nabız dan ekran görüntüsü alıp atsana resmi bakalım bizde radyoloji görüntülerinde oluyor isim yerini kesip öyle paylaş

Aleyküm selam canım. Bende buradan öyle duymuştum her ay farklı tarafdan diye doktorm sağ da şu kadar solda bu kadar deyince öyle olmadığını öğrenmiştim. Çook sevindim adına keşke üstüne gelseydim de sana orada film çekme baskısı yapsaydım paranı veriyorsun birde kendsi çekmiyor demiştim ilk defa öyle saçmalık duydum çok paranı aldı o kimse helal mi şimdi haksızlık ya valla ne diyim Allaha havale ediyorum böyle insanları. 3000 tl film mi olurmuş pislik şey zaten kıllanmıştım o gün o doktoruna ben inşallah herşey daha da güzel olur seni soktuğu durumlar işte

Certain markası, çok silik bir çizgi var fotoğrafta belli olmuyor ama varla yok arası... 1 Haziran'da yumurtlama olacaksa daha belirgin olması gerekirdi bence
Gerekirdi bence bende anlamadım ama daha geç yumurtluyor olabilirsin kuzum daha ondan belirlemiştir belki yapmaya devam et asla pes etme

Filmi kendi çekti canım ya ama çekmez olaydı merak etme sen farklı sonuç alayım o parayı burnundan getiricem ben. Konu oraya gelsin de bi

Filmi kendi çekti canım ya ama çekmez olaydı merak etme sen farklı sonuç alayım o parayı burnundan getiricem ben. Konu oraya gelsin de bi
Walla getir bencede çok aldı be hala yara gibi bende yok birde kendisi çekse sıfır kalite makinaları olsa derim ki değer nerdeee soyguncu şey. İnşallah konu oraya gelir benim yerimede getir

Kuzum e nabız dan ekran görüntüsü alıp atsana resmi bakalım bizde radyoloji görüntülerinde oluyor isim yerini kesip öyle paylaş
Canım e nabızda yok da ekrandan görüntü almıştım ekleyeyim birkaç görüntüyü 30 tane görüntü var. Şimdi bendeki sıkıntı şu görüntüde solda olan benim sağ tüpe hidrosalpinks diyor o şişlik gözüküyor ya ama diğer doktorlar da diyor ki o hidrosalpinks değil verdiği sıvı tüpün içine geçmiş ama çıkmamış çünkü 2. Görüntüde o karışık görüntü varya kan basıncın düştüğü için basınçlı sıvı damarlarına dolmuş yani
Tüpünden geçiş yapacak basınca ulaşamamış. Cevat hoca dahil 5 doktordan yorum aldım öyle diyorlar. Görüntüde sağda olan benim sol tüpümde ise yine bu sebeple sınırlı bir geçiş olmuş. Verilen sıvı basıncı tüplerine basınç uygulayamamış normal bi filmde sıvı damarlara geçmemeli diyorlar. Bilmiyorum artık. Belki doktorumun dediği gibi çıkacak ama en azından bir sıkıntı yaşanmış o anda sıvı damarlara geçmiş asla bunu kabul etmiyor manyak.

Eklentiler

• 34E00415-4E83-4391-A8FB-A869907F1E2F.jpeg
    113,8 KB · Görüntüleme: 49
  • 66A28A55-5A33-4D32-B12C-FB5DE59A52B9.jpeg
    132 KB · Görüntüleme: 48
  • F96EDA5C-991D-45D2-87B4-7088F7ABCEEC.jpeg
    102,4 KB · Görüntüleme: 46
Evet kuzum biraz değişik çıkmış bencede biraz zaman geçsin ondan sonra tekrar çektir hsg yi inşallah gerek kalmaz tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…