Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa yazını okudum bende sürekli akıntı olma durumu rahim filminden sonra ortaya çıktı sarı renkli bazen beyaz bazen hiç yok gibi rahim filmi sonrası çok değişti mesela hiç yumrtlama belirtim olmazdı artık oluyo bel ağrım oluyor birde adetim artık sancılı olmuyor filmden sonra çok şey oldu bana ya vucudum savaş içinde yapacağım derken bunları gösteriyor ya da bu film bana iyi gelmedi dicem

Rahim filmi çektirdin mi aciyor mu? filmden sonra hamile kalmak kolay diyorlar. Şansın bol olsun. İyi haberlerini beklerim
Çekildim 2 kez 3 er saniye şiddetli bir ağrı oluyor. Acı oldu ama çok kısa olduğu için birşey anlamıyorsun. Çekilmeyi düşünüyorsan korkma bence anlık

Aa aynı şeyleri yaşıyoruz demekki . Bende her iki yumurtlamayı da şiddetli hissettim Benimde adetim çok sancılı oluyor bakalım bu ay nasıl olacak. Ama iyi gelmiştir canım öyle deme en azından içi rahatlıyor insanın

Kızlar günaydın..
Yine olmadı. Beklenen regl gece geldi. Bugün tüp bebek merkezini arıycam ya. Adet ilk günü bizi ara demişti. Bekle bekle yıldım. Aylar oldu. Olmuyor demekki. Ne zorluyorsam şartları?

Bilemedim iyi gelmiş olması lazım diye düşünüyorm sürekli akıntım var doktor senin fizyolojik yapısıyla alakalı dedi orası işliyor sürekli çalışıyor demek gibi dedi bende haklısınız dedim. Ben iki kere yumurtlma gördüm birde adet günü yine pike yakın test oldu yumrtlama oluyormuş bende bilemedim adetim de ondan geçikmiş yumrtlama ağrısı şiddetli oluyor bende bu son aylarda özelikle aşırı oluyor hakkımızda güzel şeyler olması dileğiyle inşallah

Kızlar günaydın..
Yine olmadı. Beklenen regl gece geldi. Bugün tüp bebek merkezini arıycam ya. Adet ilk günü bizi ara demişti. Bekle bekle yıldım. Aylar oldu. Olmuyor demekki. Ne zorluyorsam şartları?
Canım bnce de eğer imkanın varsa beklemenin anlamı yok Bnde 5 6 ay sonra başlıcam işlemlere önce aşılama olmazsa tüp bebek yoluma bakarım kısmet nasip artık

Canım bnce de eğer imkanın varsa beklemenin anlamı yok Bnde 5 6 ay sonra başlıcam işlemlere önce aşılama olmazsa tüp bebek yoluma bakarım kısmet nasip artık
Valla canım yani beklemek yoruyor aynen. Ömürden çalıyor üstelik yaş 38 ya. Daha ne kadar beklicem olsun diye.

Canım hiç bir ilaç yumurta rezervi artirmaz yumurta rezervi doğuştan gelen bir kapasite yumurta kalitesini artırır sadece bende bu ay prowomen kullanıyorum bakalım işe yararsa yazarım

Valla canım yani beklemek yoruyor aynen. Ömürden çalıyor üstelik yaş 38 ya. Daha ne kadar beklicem olsun diye.
Kesinlikle canım ne kadar erken olursa o kadar iyi bnce ben de 27 oldum işte bişey kalmadı yani beklemenin anlamı yok 1 sene daha bekler tüp bebeğe yönelirim napalım çaresiz dert vermesin rabbim

Sorma ya . Yas zaten insanin elini kolunu bagliyor. Bende bu asilamam tutmazsa biraz salsam da eylule mi tupe baslasam diyorum. Agustosta bi tatile gidicez kafam degisir sonra tup yapariz diye

Ben de oturma odası yapıyorum, normalde boş bir odam vardı. Kendimi ona verdim mobilya aldım şimdi de aksesuar duvar kağıdı vs bakıyorum. Millet taşınırken hamile kalıyor bu da ona dahil olur mu acep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…