Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy 23 ve ikinci gebelik mi maşallah sana canım. Ben 35 yaşındayım ve olursa ilk gebelik olacak. 2015’de evlendim. 2 aydır deniyorum Daha önce bebek düşünmedim. Ne zaman istersen o zaman olur sanıyordum
Çok istiyoruz eşimle oğlumuza bir tane kardeş olsun inşallah rabbim sana da en kısa zamanda hayırlısıyla bir evlat nasip etsin

Kızlar hadiii şubat annelerine bekliyorum siziii... canım sıkılıyor orada, sizi özledim

Sana taktik veriyim kuzum baktın ilaç içmiyor artık korunmanı istiyorum madem ilaç içmiyosun demekki bebeğe hazır değiliz de

Sana taktik veriyim kuzum baktın ilaç içmiyor artık korunmanı istiyorum madem ilaç içmiyosun demekki bebeğe hazır değiliz de
Ayy valla gıcık oldum. Lafa gelince nolur olsundu. Aksiyona gelinde bir vurdumduymazlık. Bu ay gerçekten takibi biracağım. Tek başına uğraşmanın bir anlamı yok.

Tebrik ederim duymamıştım, öneri için teşekkür ederim. Bi araştırayım.
Canım 146 çıktı sonucum çok şükür güzel dileklerin için teşekkür ederim dualarımda olacaksın
Gözün aydın canım.. Çok şükür
Ben bu ayda negatif regl bekliyorum bu haziran sonuna randevu Alacm zaten inşallah hayirlisiyla hamile kalırım
Hangi marka ile yaptın canım, belki geç döllenme filandır. Regl gelmeden umutları tüketme benimde 2 gün kaldı bata. Bi erken gebelik testim garip bir hayalet çizgili idi,bir kaç gün önce yapmıştım. Sonra elimde kaset test vardı, yapmıştım negatifti. Bugün yapmadım testte yok bilerek de almadım zaten. Belki kimyasal bişiler oluyor ve tutunamıyor. Erkenden heveslenip regl gelince de hüsrana düşüyoruz pazartesi test yapıcam ben. Zaten belirtim yok. Ateşim filan var gibi sürekli öyle bir duygu hissediyorum. Bide bugün çok ağladım. Küçük şeylere alınıp aşırı hassas moddayım 2 gündür. Normalde Pms de böyle duygusal da olmamda. Haziran dan heralde

H HTCNM ya senin kist regl gecikmesi yapmış mıydı? Geçen ayda kist vardı bi gecikmem olmadı. Bu ay artık gecikmede 6. Gün. İlaç kullandım banyo yaptım bilmem ne gelmiyor.
Yapıyor kuzum nisanda 8 gün geciktim, mayısta 3 gün erken oldum ve haziranda 4 gün geç oldum ve işin ilginç yanı 2 ay yarım gün bu ay sadece yarım saat falan kanama oldu kömür gibi siyah geldi
Doktor bu ay 10 gün Estrofem ve 11. Günden itibaren Duphasont verdi
Estrofem içmeden duphasont içince düşük tehlikesi varmış

Çok çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…