Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa hayrli olsn cnm darisi bize

Hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla dünyaya gelir bebisss

Cnm kasiklarinda ne hissettin farkli olarak. Bir de halsizlik uyku hali oldu mu. Akintin oldu mu beyaz
Canım kasık ağrısı adet ağrısı ile aynıydı. Her ay adet öncesi olan akıntım oldu kremsi ama katı değil. Uyku gözümü açamadığım oldu adete 3 4 gün kala. Meme hassasiyeti de benim prolaktinim yüksek çıkıyordu o zamanki gibi ağrıydı ayırt edemedim şimdi hafif dolgunluk hissediyorum o kadar. Dediğim gibi adetten tek farkı önceden adet günü uyku çok basardı bunda 4 gün kala başladı. Hı birde içim bulanıyordu aynı günlerde

Umarım dengeye girer takip ettircem şimdi amh baktırmak lazım acilen randevu bulamadım
Başın sağolsun canım, üzüntü ve stres prolaktini etkiliyor biliyorum doktorum söylemişti ama diğer hormonlara etkisi var mıdır bilemiyorum. Moralini bozma inşallah çabucak düzelecek

Kızlar ovulasyon testlerime bakar mısınız? Bu ay bi koyulaşıyor bi silikleşiyor acaba 13.test yumurtlama mıydı bu ay çok tereddütle kalıyorum.

Eklentiler

• 20210611_204256.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 30
  • 20210611_204303.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 30
Başın sağolsun canım, üzüntü ve stres prolaktini etkiliyor biliyorum doktorum söylemişti ama diğer hormonlara etkisi var mıdır bilemiyorum. Moralini bozma inşallah çabucak düzelecek
Saol canim verdiği ilaçları kullanıcam sadece kürler vs yapmadım yapmam adaçayı iyi geliyor dedi doktor bi onu içerim gun de 1 adet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…