Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende adet bitti bakalım pazartesi doktora gideceğim birşey olmazsa yumrta baktırcam. Ovulasyon başlamadım 8.günüm bugün canım hiçbişey istemiyor bu ay bol bol geziyorum
Ohhh en güzeli bizde esim le tadilatti boyaydı badanaydi dekordu derken çocuk isini unuttuk kafa dağıtmak en güzeli yaz geldi birde

Ne zamandır deniyordun canim bende devlete gidiyorum daha 1 kere karnimdan baktı düşün 4 ay olcak bu ay son kez gidicem adam akıllı araştırmaya gidicem bu oki nasıl anlaşılıyor acaba belirtileri yok galiba bazı insanlarda hadi geçmiş olsun güzel haberler le gel inşallah

Bat günü yaptım negatif. İlaçları kullanmayım diye yaptım onu da valla. Ay
Sabırdan değil artık yıldım ondan

Kizlar ben bu ay ovulasyon testleeimi ilk idrardan sonraki idrarla yaptim. Yani gece 4 gibi uyaniyordm sonra 9 30 gibi uyanip testi yapiyordm. İlk idrar saylmaz dimi

çok sağol canım 6. ayım bu ay bence de özelde bi doktora görünebilirsin. ultrasondaki görüntüden anladı canım. sorular da sordu kilo kıllanma vs

Kizlar ben bu ay ovulasyon testleeimi ilk idrardan sonraki idrarla yaptim. Yani gece 4 gibi uyaniyordm sonra 9 30 gibi uyanip testi yapiyordm. İlk idrar saylmaz dimi
İlk idrar sayılır ama çok uzun süre beklemiş oluyor o zaman yanılma olabilir kuzum. Ben 7 gibi ilk idrar yapar 10 gibi ikinci de yapıyorum. Yada denk gelmeyince 15 gibi yapıyorum öyle yap sende istersen.

İlk idrar sayılır ama çok uzun süre beklemiş oluyor o zaman yanılma olabilir kuzum. Ben 7 gibi ilk idrar yapar 10 gibi ikinci de yapıyorum. Yada denk gelmeyince 15 gibi yapıyorum öyle yap sende istersen.
Hum yani 6 da uyanip ikinciyi 9 da yaptgmda oluyordu 4 saat ara cok mu diyorsun

Hayırlı olsun gebelik var Galiba.. özel birşey yaptınız mı gebelik için? Birde gün aşırı mi oldu ilişki yoksa hergun mu?
Teşekkür ederim değer yüksek değil takip edicez ama gebelik var dedi doktor inşallah devam eder sağlıkla
Ovülasyon testinde yumurtlama ve çatlama görünce üst üste değerlendirdik ama onun dışında gün aşırı. Ovü testini bırakmıştım ben ama doktorum iki yumurta görmüştü ultrosonda. O yüzden bir tanesi geç oluşup geç döllenme olmuş olabilir diyor. Düzenli olarak gün ayrımı yapmadan gün aşırı ilişki olması en güzeli anladığım kadarıyla. Bende ters rahim var o yüzden ona uygun pozisyonu yaptık bu ay değerlerimizde sıkıntı yoktu ama bir önceki aydan farklı olarak eşim çiğ kabak çekirdeği yedi, birlikte arı sütü bal polen propolis kullandık. Ben kuru incir ve avokado yemeye dikkat ettim. Bir de ben rahim filmi çektirdim geçen ay film çok net değildi ama tüplerin tıkalı tüp bebek dışı hamile kalman mümkün değil dedi doktor. Film mi işe yaradı noldu ben de anlamadım. Zor bir ay geçirmiştim dua ederseniz çok mutlu olurum inşallah değerlerim güzel artar
Allah bekleyen isteyen herkese nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…