Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İkincideki kuruma çizgisi yaa hemen çıksaydı ihtimal verirdim ama off ama heyecanliydi
Sakin ol canim bata kaç gün kaldı kaset test yaparsın tekrar ama çok yıpratma kendini günün geldiyse yap yoksa biraz bekle ve lh değil hcg yap belli bu bi işarettir çift çizgi için

Var gibi canım kaç gün var regline yarın bşr test daha yap var ise koyulaşır

kızlar merhaba tekrar dünkü kan testimi aldım beta 73,66 çıkmış adet tarihim geçmesine rağmen çok düşük değil mi? Şehir dışındayım bi doktorla da görüşemedim

kızlar merhaba tekrar dünkü kan testimi aldım beta 73,66 çıkmış adet tarihim geçmesine rağmen çok düşük değil mi? Şehir dışındayım bi doktorla da görüşemedim
2 günde bir artıyor diyolar kaç gün geçmişti canim sen 2 gün sonra yine kan ver ınanıyorum artıcak ve sağlıklı bir gebelik olacak kafana bisey takma güzele odaklan darısı bizlereee

Esime de dedm gecen gun ben meryem ana miyim kendi kendime yapayim cocugu

Kas yaparken goz cikarmak

Son düzenleme:
Senin bata var belki güzel haberler gelir yarin olsada doktora gitsem bu ay da memnun kalmazsam başka doktora gidicem 4 aydır gidiyom 1 kere karnimdan bakti kadın yaaa
Sen o kadına gitme kuzum alttan muayene etmesi lazım benim bata 4 gün var ama o kadar iyi tanıyorum ki vücudumu tepkileri regl tepkisi o yüzden umudum yok

Gençler benim battan geçti 4 gün, doktor kist ve yara için fitil duphaston ve antibiyotik verdi kullanıyorum. Ancak ve ancaaaak umarım hamile değilimdir dediğim bir ana geldim ne gebelik ne adet belirtisi yok mikemmel bir aydan selamlar

Adete kaç gün kaldı, var baya baya hayırlı olsun canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…