Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Slm kızlarrrrr ev taşınması falan derken bir aydır giremedim gruba
Adette 4 gün kaldı ve göğüs uçlarıma dokunamıyorum bi yere değse dahi çok acıyor bakalım Rabbim ne gösterecek
Ne zamandır başladı hassasiyet canım adete yakın mı oldu yoksa yumurtlamadan beri göğüslerin hassas mı

Inşallah en kısa zamanda gebe kalırsın canım bende ovulasyondan sonra salıyorum çoğu zaman bide adete 5 gün var hiç gebelik testi yapasım bile yok belirti yok ya insan salıyo artık
Ben 2 gün gecikme ile test yaptım negatif bugun 4 gün hâlâ gelmedi mevsimsel galiba beklemedeyim hala

Kızlar sizce bir sorun görünüyor mu? Sanıyorum kistimden dolayı yarım gün anca regl oldum ama regl gibi değil kapkara çamur gibi ağrıdan da duramıyorum
Kızlar anlayanlar bir bakabilir mi? ☺ Önceki gönderimde test sonuçlarım var

Bende bu şekilde bu cumartesi başlayayım nasipse o zaman. Fetih suresi çok güçlü bi sure. Allah senin dualarını da bizim dualarımızı da kabul etsin inşallah.

Bende bu şekilde bu cumartesi başlayayım nasipse o zaman. Fetih suresi çok güçlü bi sure. Allah senin dualarını da bizim dualarımızı da kabul etsin inşallah.
Benim bu dua ile Rabbime şükür dileklerim hep gerçekleşti tabi anında değil zamanla oldu.. ama kızım bunu yaptığım ilk ay oldu

Benim bu dua ile Rabbime şükür dileklerim hep gerçekleşti tabi anında değil zamanla oldu.. ama kızım bunu yaptığım ilk ay oldu
Benimde fetih suresiyle bir sürü dileklerim kabul oldu. Allah nasip etti hep çok şükür. ben 41 gün günde 1 defa okumuştum. tabi arada adet olunca başka birine okutuyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…