Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne zaman başladı o ağrılar dün falan mı yoksa yumurtlamadan beri mı? Bende senden 3 Gün sonra yumurtladım sıfır belirti
Agrim sadece alt tarafa sanci girip duruyodu bide bi gece kasigim cok agridi kuzum ucuk cikti ovu.den sonra dudagimda ilk defa , bide gögügslerime sanci girip cikiyodu dünden beride midemde eksime ve agri var Azaleaa bak buda bu sabahtan koyulasma varmi

Eklentiler

• 20210608_065521.jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 44
  • 20210608_064943.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar beta hcg için kan vermiştim dün, bugün çıkmış. Adet döngüm 26-28 günde 1 . Sat 6 mayıstı . Sonucum sizce nasıl , betayı 2-3 gün sonra tekrarlamama gerek var mı sizce ?

Eklentiler

• 572916DD-2CE6-4216-9A85-EAB14D02BBE9.jpeg
    26,2 KB · Görüntüleme: 51
Hamilesin bence canım , adete 4 gün kala benim de böyle silikti, dün kan verdim beta için, bugün çıktı sonuç , beta hcg 482

Insallahhhh can7mmm insallahhhhh dediginiz gibi olur hepinizi cok iyi geldiniz banasen adetin kacinci günü kan vernis oldun ? Peki
Sat 6 mayıstı ve bat günümü 3 haziran gibi düşünmüştüm, 30 mayısta ilk çok silik çizgiyi gördüm, bat günümde de net belli 2.çizgi vardı, 7 haziranda da kan vermiş oldum, bat 5.gün vermiş oldum bu durumda hayırlı olsun inşallah, sağlıkla kucağımıza alalım, Allah isteyen her kadına nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…