Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne zaman başladı o ağrılar dün falan mı yoksa yumurtlamadan beri mı? Bende senden 3 Gün sonra yumurtladım sıfır belirti

Bebek yapamayan şey yara yaparsa içime oturur adetten sonrada devam ederse ciddiye alabilirim

Ayyy kızzz ağzın bal yesinnnnnnnnnn Aminnn tüm bebek sahibi olmak isteyenlere inşallah

bence de git ihmal etme silik çizgi de çıkmış hamilelik olabilir belki haber ver canım

Cnm ovulasyon yaptn mi peki yakin zamanda.

Kızlar bugun adetime 4 gün kala sabah test yaptım sonuç negatif bugun çıkmadıysa yoktur demi. Olsa silikte olsa çıkardı

bence de git ihmal etme silik çizgi de çıkmış hamilelik olabilir belki haber ver canım
Ya progesteronun yüksek çıkması aklımı karıştırdı birde dün fazla kahve içtim kesin ondan düşürdüm dedim kendimi paraladım ama Yusra-61 ile konuşunca sakinleştim.İyi ki bu grubu açtın, iyi ki varsın canım hepiniz sağolun arkadaşlar insan yeri geliyor kendi kardeşinden bu kadar yakınlık göremiyor yarın gideceğim bakalım kistim biraz fazla büyüktü belki de ondan kaynaklı ikinci çizgi çıktı değilse de yapacak bişey yok yarın test sonucuna kadar sakinleştim en azındanyarın yazarım teşekkür ederim canım inşallah biran önce hepimiz güzel haberler alırız

İnşAllah Yarın güzel haberlerle gelesin bu arada ne demek herzman kuzucum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…