Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belirti yok mu canım benim gelmeden ben geliyorum sivilcesi ve ağrısı olur
Sivilcem çıkmıştı 5 6 gün önce canim bide regl agrisi var 3 gundur aman aman değil ama arada geliyo gidiyor geçende yumurtlamanin 15. gun de gelmiş ti kanamam bekliyorum yarın gelir

Canım iyiyim vala ev oturmalarına gittim anca eve geldim benim peparta göre bat bugün takvimim uygulamasına göre yarın gözüküyor regl bugün 14. günüm yumurtlama sayarsak
Ay bende bu hafta hep gezdim kocam artık kapıyı kilitleyecem dedi ama çok iyi geliyor insana ya bir yerlere gitmek sohbet etmek kafamız dağılıyor en azından

Ay bende bu hafta hep gezdim kocam artık kapıyı kilitleyecem dedi ama çok iyi geliyor insana ya bir yerlere gitmek sohbet etmek kafamız dağılıyor en azından
Bide polisler dolaniyo ceza yemeden eve girsem dedim vala sikildim iyice yasaklar bitse akşamları sahile insen diyorum hep ev hep ev gına geldi

Enfeksiyon için doğal ne yapabilirim kizlar yusra sanki biseyler yapmıştın soğan suyu içen varmı aramizda
Bol su içtim genelde 3 ltre. Kaşıntın var mı canım? Neyin var enfeksiyon belirtileri? Maydanoz suyu içtim birde maydanoz ile sütün buharını yaptım canım.

Yok canım benim regl öncesi net belirti olur sivilcelenme yüzümde normalde hiç çıkmaz ama regl dönemi öncesi bi sürü çıkar aman zaten umudum yoktu olsunda bu ayı doktorsuz kafam rahat değerlendireyim
Gebelik testi yapmadan birkaç gün önce benim de yüzümde sivilce çıkmıştı, ahha dedim bu ay da olmadı herhalde ama çift çizgi bana göz kırptı sonra da canım hamilelikte de hormonlar değiştiği için sivilcelenme vs olabiliyor, ümidini kaybetme bakiiiim hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…