Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2. Kez mi yumurtluyon canim onu 2 kere yumurtlayan arkadaşlar söylemeli A R Y A 2 kere yumurtlamisti diye biliyorum
Canım bn doktora gittiğimde 20 mm yumurta vardı doktora 26 sında gitmiştim sonra ayın 31i gibi bi daha yumurtlama oldu ama onu testle gördüm doktora gitmedim 2. Yumurtlama diye düşünüyorum şimdi bn hangisinden bat sayıp regl olcam onu merak ediyorum zaten gebelik olmayacağına eminim ama en azından regl tarihimi netleştireyim diye sordum

İlahi çok tatlı yazmıssın Allah muhabbetinizi bozmasın tez zamanda nasip etsin inşallah

Bhcg kaset testim negatif.
Yumurtlamadan sonraki 11.gunu adetimin 22.gunu ovulasyon testim 28gunde 1 oluyorum

Eklentiler

• 20210606_162647.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 47
Insallah kuzum bu arada regl oldum bugün. Istersen listeye tekrar guncelle beni. Allahtan bisey olmazsa asilama yaptiracaz. Yarin gidecem doktora bakalım. Bu arada yeni bat 5temmuz yine bir aksaklık olmazsa
Bat almıyorum canım liste bitti alımı böyle takılıyoruz burada.

persembe gunu verdım kan ama adet gnum normalde cumartesı ama erken yumurtladım ne zaman olur bilemedm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…