Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim yazı arada kaynadı gitti. adetten 20 gün önce başlayan göğüs hassasiyeti sonrası hamile olanlar var mı aramızda

Üzülme inşallah her şey çok güzel olacak daha çok yeni başladık denemeye adet olabildin mi canım benim

Bende oldum bendeee dün gece geldi
Uff ya pozisyonlar ayak dikmeler benden bu kadar artık doktor kontrolünde olmadan olmayacak belli ki hormonlar için yarın doktora gidicem büyük bir ihtimalle femara başlatacak doktor bütün beden alt üst olacak hadi bakalım

Hepsi yalan tek gerçek canının ne zaman isterse olacak olması olsun canım kontrolde dene birde olsunda

En guzeli o ya.esim olmuyor yoksa ben de oyle yapardim. Testlee bizi strese de sokuo kizardi mi kizaracak mi derken

Ya benim de her ay catlamam illaki bir ya da iki olur bana klomen yazdi kullandm erken yumurtlama oldu . Agrim var simdi catlamadandr diyirm ama kist olusur die de korkuyorm . Yumrtlaklarm agrio bir haftadr benm de

Hepsi yalan tek gerçek canının ne zaman isterse olacak olması olsun canım kontrolde dene birde olsunda
Aynen canım benim hormonlara bakılacak eşim önümüzdeki hafta sperm testi verecek sonuçlara göre devam edicez bizim bebekler çok nazlı çıktı anam

A arzu777 nerelerdesin canım sen kayboldun yoksa bizi bırakıp Haziran a mı geçtin
Selam hepinize kızlar. Benim eşim bugün doktora gitti,yine test falan verdi. Sorun ondaymış,önceki doktor gerçekten yalan söylemiş,ama neden öyle söylediğini hala anlamış değiliz, eşimin kan hücreleri onun spermini yabancı madde sanıp öldürüyormuş, onda 97% kaplıydı, şimdi 99% spermi kan hücresiyle kaplı. Yani doktor dedi ki o bugün 90, yarın 99 olabilir. Yani kısaca 90% üstü iste zaten sıkıntı. Tüp bebek düşünün dedi doktor. Çünkü 7-8 aylık tedaviyle o düşürülse bile 1 hafta içinde yeniden yükselirmiş. Yani tedavi anlamsız. Çünkü 7-8 ay düşürmek için uğraşsan bile 1 hafta falan zamanın oluyor, o zaman da ne ara hamile kalıcaksın, yani şans meselesi. O yüzden tüp bebek son çare

Bence guzel bir haber, sanki o zaman kesinlikle olmaz demişti doktor. Tüp bebek olması sevindirici. Umarım en kısa zamanda olur

2 gündür çok akıntım var bugün değerlendirecektik bikaç günlüğüne eşimin teyzesine gelmek zorunda kaldık bu ay yumurtlamayı hiç değerlendiremicem eşi görevde olup değerlendiremedi diye üzülenler bakın bana kocam yanımda yine değerlendiremiyorum ben şimdiden elendim bu ay kızlar ümidim sizde

Ben de oldummmm. Yarın doktora gitsem mi ikinci gün? Yoksa haftasonu gelecek. Şu kiste baksın bakalım ne olmuş
Amaaa ben demiştimmm sanaa çiçeğim seninle biz aynı günler yumrtlamışız büyük ihtimal sancılarımız bile aynıydı git bir bilgi alırsın baksın kistim büyüdü mü yoksam ilaç kullandın ya o daha mı iyi geldi öğren, en iyisi Adetliyken muayne olmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…