Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim yumurtam az kardeşim . 1tanecik vardı nisan ayında . bu kürlerle 3-4 tane oldular . ama geçen ay tedavinin ortasında kesildi bu ayın tedavisi. heralde kürlerden olsa gerek erken çatladı yumurtalarım toplanmadan. tüp bebek canım tüp bebekle uğraşıyorum ben . doktora dedim çoban çökerteni araştırmış hatta şaşırdı nasıl çogaldılar 1 ayda diye. gün aşırı iç çobn çökerteni dedi. ama ben 1 gün çoban 1 gün testeredişliyle hayıt yapıyorum adete kadar mı içsem adete yakın kessemmi. evet degerleri degiştiriyor. kafam allak bullak yeminle

benim yumurtam az kardeşim . 1tanecik vardı nisan ayında . bu kürlerle 3-4 tane oldular . ama geçen ay tedavinin ortasında kesildi bu ayın tedavisi. heralde kürlerden olsa gerek erken çatladı yumurtalarım toplanmadan. tüp bebek canım tüp bebekle uğraşıyorum ben . doktora dedim çoban çökerteni araştırmış hatta şaşırdı nasıl çogaldılar 1 ayda diye. gün aşırı iç çobn çökerteni dedi. ama ben 1 gün çoban 1 gün testeredişliyle hayıt yapıyorum adete kadar mı içsem adete yakın kessemmi. evet degerleri degiştiriyor. kafam allak bullak yeminle
Canım bu gönderdiğine bir bak inşallah işine yarar

Allah yardımcınız olsun bu durumda ne zaman kullanmanız konusunu bilmiyorum. Canım benim tüp bebek tedavi süreciyle öncesiyle ilgili bir sürü grup var oralara yazarsanız size daha çok yardımcı olurlar diye tahmin ediyorum
araştırıp bakıcam canım şimdi allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah . cevap verdigin için çok teşekkür ederim

@yusra3 canim sana işim düştü ya spremden anlayan arkadaşı etiketlermisin balık hafızalı ben unuttum yine 😗 testleri atıyorum kızlar 20 milyon sperm olan mart 15 e ait 30 milyon sperme ait test bugünün testi biraz bazı şeyler yüksek bakarmısınız anlarsanız sizde Selizay Selizay MaviliGizem MaviliGizem Margee Margee @asicadi44 M mavili_yeshll
Kuzum bugün bi arkadaş dr önermişti ya ege can şerefoğlu . Ben sperm sonucunu gönderdim cevap yazdı gönder mutlaka sende

Canım değerleri nasıl yükselttiniz benim eşimin de semen testi iyi çıkmadı da😑
Canım çok çok yükselmedi ama eskiye göre iyi keçiboynuzu kürü hazırladım 1 ay kullandı şimdi yine başlıcam birde 15 gündür naturellen macun kullanıyordu belki oda fayda etti ileri harekette sıkıntımız devam ediyor 🙄

Ya da hamile kaldığı için duyurdular. İlk aydan hamile değildir o. Ayrıca şeyma subaşı kadar işini bilen kadın görmedim ya. Zenginden hemen çocuk yap, daha zenginden hemen bir tane daha yap
Ben olayı çözdüm, benim koca zengin değil diye hemen hamile kalamıyorum, fakirlik spermlerine kadar işlemiş 😂😂😂

Kafamda deli sorular 🙃
Adetim 13 hazirandi normalde hep 28 27 güne 1 olurum ama bu sefer erken yumurtladim yumurtlamadan 14gun sonra adet olacaksam 9 unda adet olmam gerekiyorsa adetime 1 hafta mi var yani yumurtam catlayali 1 hafta oldu 1 haftam mi kaldı

Aklımdan hiç çıkaramıyorum ki eşim daha rahat daha tedavilere başlamadık sen şimdiden böyle stres yapıyosan olmaz zaten diyo . Ama artık düşünmemeye çalışıcam hatta önümüzdeki ay ovü takibi bile yapmıcam. Boyum 174 46 kiloya düştüm artık sağlığımdan da olmak istemiyorum
Ovülasyon testine devam ediyormusunuz bıraktınız mı

X