Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende zaten kuruluk problemi var 😞 zaten olmuyo bebek artık ilişkiye bile giremiyoruz o kadar moralim bozuk ki bugün dışarıya çıkacaktık ama ben yataktan az önce çıktım. Gerçekten Allah çocuk isteyen herkese sabır güç versin
Cnm kurluk problemin varsa o pozisyonu deneme agrin cok olur. İsi iskenceye cevrmeye gerek yokm ben ilk oglanda doggy moggy yapmadim yanim iliskiden sonra ayaklarini yukari kaldir eger mesele spermlerin disari cikmamasiysa

Cnm kurluk problemin varsa o pozisyonu deneme agrin cok olur. İsi iskenceye cevrmeye gerek yokm ben ilk oglanda doggy moggy yapmadim yanim iliskiden sonra ayaklarini yukari kaldir eger mesele spermlerin disari cikmamasiysa
Gerçekten işkence 😫 eşimde varikosel var bide ileri hareketi 0 😞 o yüzden doggy dediler

Yok canım geçen ay denedim dogy ve ovu testi ile ama catlama degerlendiremedim ozaman simdi bu ay dogy gene denedik bat 7 haziran gibi gozukuyor bakalim esim de sperm sorunu vardı bugün test yaptırdık sonuçlar yükselişe geçmiş inşallah olumlu sonuçları alırız en yakın zamanda
En yakın zamanda inşallah 🙏🏻

X