Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cevap icin Teşekkür ederim canim ben anlamıyom netten bakıyom cuma günü gidicek doktora esim bakalim ne dicek
Rica ederim canım Bnde bildiğim kadarıyla yorum yaptım çok araştırmıştım eşimin sonucu çıkınca ama çok daha anlayan arkadaşlar var inşallah doktorda güzel şeyler söyler

Kizlar yaklaşık benim testeler bozuk yada bende sorun var kendimi bildim bile 26 günde bir adet olurum 27 olmaz ama testler hep silik çıkıyor bence bı sorun var ..

Eklentiler

• IMG_20210530_151010.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20210602_144835.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 37
Kizlar yaklaşık benim testeler bozuk yada bende sorun var kendimi bildim bile 26 günde bir adet olurum 27 olmaz ama testler hep silik çıkıyor bence bı sorun var ..
Canım regl bitince başladım heralde şuan normal yarın obur gün yumurtlama olur teste devam et

Rica ederim canım Bnde bildiğim kadarıyla yorum yaptım çok araştırmıştım eşimin sonucu çıkınca ama çok daha anlayan arkadaşlar var inşallah doktorda güzel şeyler söyler
Canım birde şey sorcam progresif motitide ne oluyor eskiden degerler kotu iken o 15 mis değerler iyiken 10 olmus hangisi iyi baktım ama anlamadim

Kızlar size çok özel bişey sormak istiyorum affınıza sığınarak eşimde sperm sorunu olduğu için doggy olarak değerlendirmemiz lazımmış ama çok acıdığı için yapamıyorum olmuyo eşimde dışarıya b... sanırım dünde yumurtam çatladı ama biz hiç değerlendiremedik . Önerebileceğiniz bişey var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…