Göz Makyajı maybelline volume express colassal mascara tavsiye edermisiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Maybelline Volume Express dışı mavi olan en iyisi tavsiye ederim kızlar Şeniz

maybeline çok güzel ben de kullanıyorum ve çok memnunum ilk başta lacivert dışlı olanını kullanıyordum
sonra saks mavisi olanına başladım ve gayet de memnunum ama rimel biraz da kirpiklerinizle de alaklı kıvrımlı olmayan kirpiği kıvırmak öyle çok da kolay olmuyor

Bende bir süredir kullanıyorum bu rimeli ve kesinlikle tavsiye ederim...
opuyorumnanaktan

benim kirpiklerimi çok uzattı ama dolgunluk vermesi açısından max factor lash effect daha iyi

bende arkadaş tavsiyesiyle aldım. çok cansızdır kirpiklerim benim ama çok memnun kaldım. Hele bu neticeyi hep bunun neredeyse 4 kat fiyatı rimellerle aldığım için 12.30 tl ye aldığım bi rimel için fazlasıyla iyi diyorumm!

çok iyi 2 senedir kullanıyorum benim kirpiklerim çok kısa ve çok gürr görünüyorlar

:1hug: :1hug: :1hug:

dün aldım bu rimelden taksim erkul kozmetikte indirimdeydi fiyatı 11 TL ilk kez bugün kullandım. bugüne kadar kullandığım en iyi rimellerden biri diyebilirim. en az max factor 2000 calori kadar iyi. tavsiye ediyorum.

Ben bunu kullanıyorum kirpiklerim çok kısa normalde daha önce max factor un ve çeşitli markaların mascaralarını kullandım ama bu kadar memnun kaldığım olmadı.. çok güzel bi görünüm veriyo hem uzatıp hem dolgunlaştırıyo çok memnunum.Tavsiye ederim..

ben de bu üründen memnunum dolgun gösteriyor, ama uzatıp tek tek ayırmak istiyorsan define a-lash öneririm

dün aldım bu rimelden taksim erkul kozmetikte indirimdeydi fiyatı 11 TL ilk kez bugün kullandım. bugüne kadar kullandığım en iyi rimellerden biri diyebilirim. en az max factor 2000 calori kadar iyi. tavsiye ediyorum.

bende şu anda bu rimeli kullanıyorum memnun kaldım ama çok fena ve ağır kokuyor ya...

yerimseniben yerimseniben yerimseniben yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…