Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Maybelline Satin Liquid Foundation kullanan var mı?

er_sev

Baladamın Gelini
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
7.068
1.034
35

Kızlar merhaba aranızda bu fondeteni kullanan varmı geçen kozmetikcide koluma denemiştim kapatıcılığı baya iyi gibi geldi fiyatıda çok uygundu fikri olan varmı

olmaz mıı:)) benim vazgeçilmezimdir mükemmel bi fondöten iyi seçim yapmşsınız:)good

eveeeet sonundaa aldımmm hatta alalı baya uzun zaman olduu ve şu ana kadar kullandığımm en iyi likit fondoten diyebilirim .Pudra etkili oldugundan yüzünüzde sabitleniyor.Gayet doğal duruyor ve kapacılığıda çok iyi uzun süre dayanıklı çok memnunummm

cnm beyaz tenlimisin inş öylesindir renk konusunda yardımcı olursun belki =))

cnm beyaz tenlimisin inş öylesindir renk konusunda yardımcı olursun belki =))

Beyaz tenliyim canım genelde pudra ve fondotenlerin en açık rengini kullanırım bu fondoteninde öyle en açık rengini aldım Biraz koyuluğu var ama bende çok fark yaratıcak kadar koyu durmadı bütünleşiyo cildimle

cnm hangi numara uydu belki bnde alırım araştırıyorum ne alcam diye deneyeceğim yer yok netten alıcam numarayı bilirsem beyaz tenliyim numara önmli oluyo seçerken bilirsin bide konu açtım özellikle onun için ama yardım alamadım affinitone 24h düşünüyodum ama renkler işte =(

Son düzenleme:
Tatlım numarasını hatırlamıyorum şu an eve gidip bakınca yazabilirim ancak ama serinin en açık rengiydi.Eğer yüzün de çok fazl asivilce ve leke yoksa işini fazlasıyla görür

Son düzenleyen: Moderatör:
Tatlım bu renklerde 030 en uygunu gibi sanki

yüzümde bi sorun yok cnm alın bölgesinde hafif derialt sivilceleri var okdr pürüzlü bi cildim yok kafidemsi bi görüntü versin ışıltı katsın yeter cilt tipimde normal yağlı değil rica etsem eve gittiğinde numarasını yazarmısın..lütfen biride kullanıyosa 24 h için açtığım konuda yardımcı olsunnn

Son düzenleme:
bu arada fiyatı çok iyi ben 30 küsüre almıştım mağazadan kaçırma derim

Tamam canım eve giidp bakıp yazayım numarasını ama bunu 24h den daha çok önerrim daha memnun kalırsın

tamam cnm sen eve gidince yaz numarasını bnde netten alacam mecburen :) tşkler sana

Son düzenleme:
Rica ederim canım ne demek zamanında nerdeyse her marka fondoteni kullanmış araştımış bri olarak yardımcı olabildiysem ne mutlu:)

tek korkumrenklerden yana beyaz tenli olunca pamuk gbi =) insan düşünüyo araştırmak gerek maybelline almak istiyorum fondoteni bakalım :)

canım dün cevap yazamadımm kusura bakmaa 030 numarası benmki

bende cvp bekliyodum senden ztn resimde de en açık demiştik ya 30 duruyo oymuş demekki tşk ederim sana gideyim alayım

rica ederim canım umarım memnun kalırsın sende

inş cnm dışardan geldimşimdi bikaç kozmetikçi vardı golden rose flormar bşka bişi yok deneyim de alıyım diom yok arkadaş ne biçim iş bu anlamadım saç boyası bile bikaçtanecik

inş cnm dışardan geldimşimdi bikaç kozmetikçi vardı golden rose flormar bşka bişi yok deneyim de alıyım diom yok arkadaş ne biçim iş bu anlamadım saç boyası bile bikaçtanecik

Nerdesinki canım senn. Ama internet sayesinde bu tür şeyler sorun olmaktan kalkıyor allahtan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…