Pudra, Fondöten, Kapatıcılar maxfactor cream puff nasıl bir ürün

maxfactor ürünleri çok kaliteli bir arkadaşım maxfactor krem pudra kullanıyor ve yüzü çok pürüzsüz
kadife gibi görünüyor hiç kalıp gibi durmuyor istersen dene ben kesinlikle ne pudra ne fondöten
kullanamıyorum cildim kusuyor ve sivilce oluyor tüm markaları denedim sayılır

Ben cream puff'u alalı çok olmadı ama memnun kaldım gerçekten..Benim cildim yağlı olduğu için kalıp gibi duruyodu sürdüğüm pudralar cream puff hiç öyle durmuyo pürüzsüz ve kadifemsi duruyo..Ben beyaz tenli olduğum için 81 numarasını aldım gayette memnunum :)

hıc dusunme hemen max factor creme al süppper bı ürün azalınca hemen yenısını aldım cıldı pürüzsüz ve cok guzel gosterıyor bugday tenlıysen 41 al ben cok memnunum 05 ınıde aldım asla pısman olmazsın

bende ankaradan 3 ay once 25 ytl ye aldım altında urun koruma bandı olacak yoksa alma ykm de 35 tı ama baska bıkac kozmetıkte 25 e vardı

12 de sürsen 7 ye kadar durur yani benim yüxümde öyle esmersen 103 tü galiba ama tam hatırlamıtyorum ismde honey beige çok iyi bi ürün tavsşye ederim

Bende almak istiyorumm..Kapatıcılığı nasıl gerçekten ? yüzümde biraz çil var kapanırmı acaba? ayrıca bazılarıda loreal match true dan memnun olduğunu söylemiş.. Sizce hanqisi daha etkili kapatıcılığa sahip ?

bende kullanıyorum 3 yıldır..çok memnumum..cildim yağlı;yüzümde kalıp gibi duran pudraları sevmiyorum.amcamın kız maX factorde güzellik uzmanı;pudrayı fırçayla sürmemi hafif vuruşlar yapmamı böylece dogal bi görünüş elde edecegimi söylemişti;kısacası teraddüt etmeden kullanılacak bir ürün bence..

merakla beklıyorum canm yaa bendee en kısa zamanda alacam daa korkuyorum ya kalıp gıbı durursa dıyee.. fıyatı durusuu yuzunde agırlık yapıyormu hepsını deneyıp söylersen sevınırım

off kızlarr burda kullananların yorumlarına guvenerekkcreme pufu almaya gıttım.. ve sunu söyleyım tek kelımeylee harıkaa bugday tenlı oldugum ıcın 41 numarası acayıp uyum sagladı yuzumee.. obur pudram gıbı kulak kenarlarına dogru ız kalmadı ılk defa boylee guzel pudra gordumm cok memnun kaldım aldıgımaa yuzumde makyaj yok gıbı hem rahatm hem dee goruntusu harıka...

tesekkurlerr kızlarr..:enbuyukkk:

güle güle kullanın;bu pudra kullandıklarım arasında en iyisi ve sahiden sürüp sürmedigin belli olmuyor;güzel kapatıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…