Pudra, Fondöten, Kapatıcılar maxfactor cream puff nasıl bir ürün

saol canmm.. ve bende cok begendım fontden surmeye bıle gerek yok sahıden.. sanırım azıcık kazıklandım 39a aldım :p ama olsun degermıss dogrusu

evet biraz pahalı ama uzun süre kullanılıyor;1 seneyi geçti benim;aslında saglıklı degil ama ne yapayım bitmeden atamam:KK43:bitmek üzere çok az kaldı..ben birde panstick alıyorum max factorun o da süper;abartılı durmuyor..

kızlar ben baktım bu ürüne yalnız pudrasnı mı almalıyım fondötenini mi?fondöteninin üzerinde fondöten pudra ikisi bir arada yazıo hangisini almalıyım CADIARZU gerçi ben pudra tarzı bişe istiorum fondöten ağır gelio bana brz sizce hangisini alayım?

eger yuzunde sorun yoksa pudrası kapatıcılık konusunda da yeter de artar bıle.. ben cok memnun kaldım surdukten yarım saat sonra tenınle bırlesıyor sankı hıc bellı bıle olmuyor makyaj oldugu..

ya çok sorunlu değil ama sivilce izlerim var böle kızamık gibi benek benek duruo.onları en azından brz kapatsın yeter fondötende alcam ama o sonra şimdilik pudra alayım diorum özel günler içinde fondötenimide alim bi köşede dursun.

hmm benmde arada sırada kızarıyo ızlerım ıste cok az fondten surup ustunede bı kat pudra super oldu valla =)

Ben cream puff'u alalı çok olmadı ama memnun kaldım gerçekten..Benim cildim yağlı olduğu için kalıp gibi duruyodu sürdüğüm pudralar cream puff hiç öyle durmuyo pürüzsüz ve kadifemsi duruyo..Ben beyaz tenli olduğum için 81 numarasını aldım gayette memnunum :)

ya bende burdaki yorumlara bakıp aldım 81 aldım bende beyaz tenliyim ama biraz daha açıo rengi biraz pembelik var tenimde demek ki .kapatıcılık iyi değil ama kadife gibi oluo o doğru bide 41 alıp denicem:KK43:

Ben bunu çok seviyorum ya. Süper bence, eğer yağlı bi cilt yapınız yoksa daha da süper. Çünkü 3-4 saat sonra çıkıyo ciltten. Almanya'daym şu an bulamadım burda yok creme puff:S:S

tek kelimeyle mükemmel bir ürün. kapatıcılık, doğal görüntü kadife gibi oluyo. varla yok arası. 43 numarasını kullandım ama bugday tenliyim biraz koyu geldi. bu ürünü gözünüz kapalı alabilirsiniz

canım tavsiye ediyorum kesinlikle senelerdir kullanıyorum çok memnunum değiştirmeyi düşünmüyorum değiştirsem bile sırf değişiklik olsun yeni bişey deneyim amacıyla değiştiririm ama ben çok memnunum

Bugün lorealinkini aldım ama max factorumun kıymetini bi kere daha anladım. Ama Almanyada bulamadım.
Arkadaşlar Almanyada creme puff satılan bi yer varmı?
Normalde Max factorun rimelleride çok iyidir ama burda aldım memnun kalmadım. Sanırım Tr. ile burdaki ürünler arasında fark var.

cream puf favorim.. eğer beyaz bir ten istiyorsam 81 numara, buğday ten istiyorsam 41 numarasını kullanıyorum.

ben 1 ay önce aldım bu ürünü max faktör creme puff .ama ne zaman sürsem yüzüm kabuk kabuk oluyo.sanki cildim soyuluyomuş gibi.birde sürdüğümün ertesi günü mutlaka yüzümün biryerinde sivilce çıkıyor çok da beğenmedim açıkçası:umursamaz:

ben de 55 numarasını kullanıyorum,gerçekten çok memnunum,çok doğal kadifemsi bir görüntü oluşuyor sürünce,

ben de yıllardır kullanıyorum creme puff u ama daha iyi bişi istiyorum artık. çok beyaz oldugumdan 81 truly fair i kullanıyorum.

ama daha aydınlık, oarıl parıl ama simli olmayan bişi arıyorum..

makyaja yeni başlayanlara olabılır ama .. ben çok da tavsiye etmiyorum.

X