Pudra, Fondöten, Kapatıcılar maxfactor cream puff nasıl bir ürün

no 5 transparent kullanıyorum oldukça memnunum ben. 4 yıllık pudramdır ayrıca ve sivilce yapmaz.

Ben de buradaki yorumları okuyup bir heves almıştım ama malasef kokusuna katlanamadım kafamçokkarıştı Tam hacı miis gibi kokuyor kaydirigubbakcemile3 Ayrıca tam istediğim gibi bir kapatıcılığı göremedim ve MF'nin diğer ürünlerini de kullanmış birisi olarak bu markayı makyaj malzemelerimden ihraç ettim alsanaalsanasmile Tabiki bu benim kullanıcı yorumum. Herkes de aynı etkiyi göstermeyebilir. Bu ürünlerin her cilt tipinde farklı etki gösterdiğini söylemeden geçmeyeyim yerimseniben

bu sabah okuuuduum okuduum okudum gaza geldim bende aldım kızlar 40 milyon bayıldım ama cidden çok güzelmiş:) 81 numara benimki açık renkliyim tenimlende gayet mutlutumzemuszemus

evet kokusu biraz ağır.ben sürene kdr fazla nefes almamaya çalışıyorum kokusunu duymayayım diyekaydirigubbakcemile3ama kapatıcılığı güzel kadifemsi bi görüntü veriyo ve saatlerce dayanıyo uçup gitmiyo

slm kızlar bende max factorün second skin alıcam hem pudra etkili fondoten yeni fondoten olarak sürüon sonra pudra gibi oluo valla tek pudra bendede pul pul yapıo ayrıca kapatmıo bendeki fondoten maybelline pudramda aynı ama fondotenden memnunum ama pudra tek sürülsede fondotenlede sürülse pul pul yapıo tek sürülmezben max second skin derim:)

5 numara transparan nasıl oluyor ben buğdaya yakınım ama biraz beyaz durmak istiyorum 5 numara olurmu
transparan derken anlamadım

birde bu krem gibi mi fondoten gibi mi? fırçayla sürülebilirmi?
çok sordum ama kimse cvplamıyor

canım bu ürün pudramsı bir ürün ama daha yoğun.ben ilk başlarda ürünün içindeki kendi süngeriyle kullanıyodum ama dibine gelince süngerle almak zorlaştı şu sıralar koca bi allık fırçam var onunla sürüyorum.daha iyi sonuç veriyo sanki

55 numarası buğday tenliler için uygun mu?mat görünümlü aydınlık bir pudra istiyorum bronzluk istemiyorum 55 tavsiye eder misiniz? yoksa 41 daha mı iyi?

Lütfen yardııımm! Arkadaşlar benim cildimde kuru ve fondöten sürünce pul pul oluyo özellikle burnumun üstü.
Cildi kuru olupta kullanan ve memnun olan varmı? ( max factor creme puff ) Başka tavsiye edebileceğiniz marka varmı? Ama çok pahalı bi ürünse alamam

bende 81 nosu var biraz fazla pembe kalıyor benım cıldımde
bir de benim tenimi kuru gösteriyor yoksa kokusu ve dokusu cok guzel aslında
cok nadır surerım

shiseidonun 69tl oldgnu ogrenınce gttım creme puff aldım:) dokusu super arkadaslar yaglanma yok suan için..41 numarasını aldım cok memnunum

kızlar bilen yokmu ya 85 ligt n gay türkiyede bu renk yokmu. ayrıca 81 nosu beyaz tenler için uygunmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…